PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve burak kut ayni projede

MEGASTARİX
10-02-10, 12:29
Tarkan ve Burak Kut Trt nin 2010 yaz mevsiminde düzenleyeceği ve aynı zamanda sponsor olacağı Trt yaz konserleri turnesinde birlikte sahne alacaklar. Daha önce Burak Kut ile anlaşmaya varmış olan Trt Tarkan’a da teklif götürdü ve olumlu yanıt aldı. İkilinin konserlerinde birlikte kendi şarkılarına düet yapacağı belirtildi. Bu proje kapsamında Türkiye nin toplam 35 şehrinde konserler verilecek.
Türk pop müziğinin bu iki dev isminin aynı projede olması şimdiden insanları heyecanlandırmış durumda turnenin temmuz ayında başlayıp ağustos ayının sonlarına kadar süreceği belirtiliyor.Ayrıca Trt konserlerin bir kısmını da televizyondan naklen yayınlamayı planlıyor. İkilinin bu konserlerden alacağı para Tarkan 2 milyon TL Burak Kut 1 milyon TL ödeneceği belirtildi. Tarkan bazı çevrelere göre artık miladı dolmuş birisi olarak gösteriliyordu ama bu anlaşmada da görüldüğü gibi Tarkan hala bu ülkenin en büyük starı

KAYNAK
MİLLİYET

trkntrkn89
10-02-10, 13:31
35 konsere 2 milyon alcaksa harbiden miladı dolmuştur ayrıca burak kutla ne işi var sahnede bence yalan haber pepsiyle sponsorluk anlaşması imzaladı konserler o yönde olur .

szr67
10-02-10, 14:00
hitt production bir kaç senedir TRT nin bir iki program yapımcılığını üstlendi belki oda bu projelerden biridir.

devilscream
10-02-10, 14:12
Umarim doğru haberdir
Burak Kut'u da cok severim cok güclü ve güzel bir sesi var
Teşekkürler haber için

MEGASTARİX
10-02-10, 14:14
hitt production bir kaç senedir TRT nin bir iki program yapımcılığını üstlendi belki oda bu projelerden biridir bncede öyle olabilir çünlü trt nin tarkanla ilk çalışması değil bu

twilight
10-02-10, 14:38
:) burak kut hos güzel de,keske burak kut'la düet yapsaydi,"sonbahar" sarkisina... Pepsi n'oldu peki?Rafa kalkti galiba..?

MEGASTARİX
10-02-10, 14:53
eed pepsi ertelenmişe benziyor sanırım

fatihvefatih
10-02-10, 16:13
Tarkan hata eder, büyük bir sponsorluk anlaşması ile tek başına veya dünya çapında bir yıldızla (shakira, beyonce gibi) dünya turnesine çıkmalı. Yoksa Tarkan artık büyük düşünmeyi bıraktı mı :(((

starzu
10-02-10, 16:28
normalde burak kut dinlemezdim ama ama son şarkısını çok sevdim(ben yokum) gerçekten güçlü bi ses tarkanın ilk yıllarından buyana var olmayı bildi ara sıra ortalardan kaybolduysada ama eyer haber gerçekse güzel konserler olacağı kesin:1:

trkntrkn89
10-02-10, 16:35
Tarkan hata eder, büyük bir sponsorluk anlaşması ile tek başına veya dünya çapında bir yıldızla (shakira, beyonce gibi) dünya turnesine çıkmalı. Yoksa Tarkan artık büyük düşünmeyi bıraktı mı :(((

aynen sana katılıyorum burak kutu bende severim ama tarkanın ulaşılmaz olması gerekiyor...

eskalen
10-02-10, 19:03
Haber dogrusuyla Trt kendisi icin bir ilki gerceklestirecek...Nasil olur bilemicem ama Trt Tarkan'i cok sevdigi kesin :) Burak kut iyi bir sanatci bende severim...Ama Tarkan yeni albumu cikartacak sponsoru TRT'mi olacak??? Karmasa soz konusu...Ilerleyen zamanlarda daha acik ve detayli bilgiler cikar sanirsam...Tesekkurler haber icin...

ece**
10-02-10, 19:30
walle sewindim mi,sewinmedim mi bende bilemedim :S :) sewerim burak kut'u.. ama daha çok haber çıkar yaa yaza kadar her habere inanmamak lazım bekleyelim görelim...

yiğit
10-02-10, 19:47
burak kut mu?????yok artık...o adam canlı şarkı söyleyemiyorrki be ne düeti????

TarZan14
10-02-10, 21:02
Iki Arkadas iki dost ayni ekranda ozledik

tarkaseksüel
10-02-10, 21:32
pepsi nın sporsor olmasından yanayımm...

bounce
10-02-10, 22:11
burak kut mu?????yok artık...o adam canlı şarkı söyleyemiyorrki be ne düeti????

hiç de değil..türkiye deki bir çok adamdan çok iyi şarkı söylüyor.TENOR olması lazım...Allah bu yetenekleri herkese vermez.. yanlış projelerde yer aldı,küstü gitti ,profesyonel davranmadı....eğer bu hataları yapmasaydı,Tarkan'la rakipti şimdi..yine de seviyoruz BURAK KUT'u

Ferya
10-02-10, 22:52
Haber icin tesekürler.Burak Kutun sesi güzel.

devilscream
10-02-10, 23:16
burak kut mu?????yok artık...o adam canlı şarkı söyleyemiyorrki be ne düeti????http://www.youtube.com/watch?v=isqd0OWb3To
İzle ve bi daha düsün derim bu fikri
Sadece akustik gitar eşliğinde performans,bi cok sarkici böyle
bir performansi söylemeyi geçtim,cesaret bile edemez...

jetaime
10-02-10, 23:55
burak kut cok seviyorum
sesi cok guzel

smh
11-02-10, 00:07
adamın 7 oktavlık sesi var naıs yok=) ama tarkan'ın kabul ettiğni zannetmıyorum asparagastır

yiğit
11-02-10, 00:18
hiç de değil..türkiye deki bir çok adamdan çok iyi şarkı söylüyor.TENOR olması lazım...Allah bu yetenekleri herkese vermez.. yanlış projelerde yer aldı,küstü gitti ,profesyonel davranmadı....eğer bu hataları yapmasaydı,Tarkan'la rakipti şimdi..yine de seviyoruz BURAK KUT'u

vala kuzen disko kralında izlemiştim en son eski şarkısını söylüyordu rezaletti...bilmiyorum belki denk gelmişimdir yani çünkü pek ilgilenmem burak kutla bi şarkısını bilirim o da tahtalara vur..

fatihvefatih
11-02-10, 00:29
Yapmayın Allah aşkına! Burak Kut kim Tarkan kim, Tarkan kendini iyice basite indirgedi, korkarım söylemeye cesaret edemediğim düşüncelerim gerçek hayatta bir bir karşıma çıkıyor! Tarkan artık büyük düşünmüyor, bakar mısınız yeni albümünün sponsoru TRT! Düet yapacağı isimde Burak Kut! Nerede Pepsi, nerede TRT? ve nerede Shakira-Beyonce-Rihanna nerede Burak Kut! Aman nazar değmesin ne TRT'ye ne de Burak Kut'a! Offffffffff bıktım artık Tarkan bıktım ben, eski cesur-atılgan-ne yaptığını bilen Tarkan nerdesin çık artık gizlendiğin yerden çııııııııııııııııııııııııııık lütfen!!!!

bounce
11-02-10, 03:42
http://www.youtube.com/watch?v=isqd0OWb3To
İzle ve bi daha düsün derim bu fikri
Sadece akustik gitar eşliğinde performans,bi cok sarkici böyle
bir performansi söylemeyi geçtim,cesaret bile edemez...

bu iki performans da şahane..akustiktekilerde bi o kadar.sağol paylaştığın için..

kartales26
11-02-10, 10:00
ya hemen telaşa kapılıp inanmayın böyle bir haberin doğru olaması imkansız bu olay sadece trt'nin televizyon programı için bildiğim kadarıyla Burak Kut'la Trt zannediyorum ramazan ayı için anlaşmaya vardı burak kut orada program yapacak bu onunla ilgili olabilir belki tarkan programa konuk falan olabilir ki ben ona da ihtimal vermiyorum bu olsa olsa program için reklam çalışmaları...

MEGASTARİX
11-02-10, 11:18
ya hemen telaşa kapılıp inanmayın böyle bir haberin doğru olaması imkansız bu olay sadece trt'nin televizyon programı için bildiğim kadarıyla Burak Kut'la Trt zannediyorum ramazan ayı için anlaşmaya vardı burak kut orada program yapacak bu onunla ilgili olabilir belki tarkan programa konuk falan olabilir ki ben ona da ihtimal vermiyorum bu olsa olsa program için reklam çalışmaları... senin söylediğin gibi olsa program için yani türkiye turnesinden bahsedilmez hem burak kutu neden beğenmiyosunuz anlamadım adam türkiyenin en güçlü seslerinden birisi

trkntrkn89
11-02-10, 13:24
senin söylediğin gibi olsa program için yani türkiye turnesinden bahsedilmez hem burak kutu neden beğenmiyosunuz anlamadım adam türkiyenin en güçlü seslerinden birisi

tarkan sahnede dansçılarla bile rahat edemiyor 30 konser boyunca burak kutla elele şarkı söylediğini düşünemiyorum o zaman tarkanın sahne performansını izleyemeyiz ikiside asansörlemi çıkcak sahneye:5: ayrıca 30 konsere bu para çok azz.:15:

bencede kesinlikle yalan haber...

devilmaycry11
11-02-10, 15:33
ben hiçbir şekilde albümü çıkmadan hiçbir habere inanmam. albüm çıktıktan sonra kendisi ne derse ona inanırım.dedikodu falan boş işler bunlar...

RaSKaS
11-02-10, 16:10
haber doğruysa umarım yeni albüm ile beraber gerçekleşir bu turne programı.
Anadolu insanı özledi Tarkan'ı.

starzu
11-02-10, 17:18
şimdi aldığım bilgiye göre burak kutun asistanının böyle bir bilgiye sahip olmadığıdır belkide sadece asparagas bi haberdir

ümitcoll
11-02-10, 18:03
burak kut u çok severim ve dinlerim nerde programa çıksa izlerim bir tarkan hayranı olarak çünkü ikiside muhteşem sesler belki burak kut yanlış çakışma ekibi olsn ne bilim bazı şeylerden dolayı kendini dünyya açamadı ama bence bu adamda var bi starlık düşünsenize şarkılarını o zamanalr bi tarkan bi burak kut abartısız söylüyorum sağlam soundlar besteler süper, inş olur ne diyelimm

mertefe
11-02-10, 19:12
Bence Burak KUt Tarkan kadar iyi bir sanatçı ilk çıktıgı zamanlar
adı Tarkandan önce geliyordu inşalalh dogru haberdir çok eglenceli olacagına inanıyorum.

fatihvefatih
12-02-10, 01:12
şimdi aldığım bilgiye göre burak kutun asistanının böyle bir bilgiye sahip olmadığıdır belkide sadece asparagas bi haberdir

Acayip rahatladım, teşekkürler Starzu :)))

kartales26
12-02-10, 12:02
Bence Burak KUt Tarkan kadar iyi bir sanatçı ilk çıktıgı zamanlar
adı Tarkandan önce geliyordu inşalalh dogru haberdir çok eglenceli olacagına inanıyorum.

hayret ya ben niye hatırlamıyorum burak kut'un adı tarkan'dan ne zaman önce gelmiş... herhalde o zaman ben bu gezegende değildim.Tamam Burak Kut ilk çıktığı albümle başarı sağladı çok sevildi ama aynı zamanlarda Tarkan aacayipsin albümü çıktı.Yani burak kut'un çıkışı tarkan'ın 2.albümüne denk geliyor.zaten o sene tarkan albüm satışlarında herkese büyük fark atmıştı.Kral tv'de falan bütün ödülleri toplamıştı.Burak kut da adaydı neden acaba ödül falan alamadı ki o sene

xurush'nine
12-02-10, 13:35

Canim benim,neden sanki orta capta birisiyle bir projede ismi gecdiginde Tarkan'in kalitesi duser diye bir korku icindeyiz,anlamadim?Buyukluk sadece cok buyuk starlarla ayni karede yer almak degil ki..
Tabii ki ben de onun cok muhtesem basarilara imza atmasindan yanayim ama
dunya starlari da son yillar hep mix bir seyler yapiyor,hatta daha yeni cikmis
birileriyle ayni projede yer aliyorlar..
Burak iyi sesi olan yetenekli birisi.Ufacik Tarkan'i cekemiyor gibime geliyor(du),bu da cok normal, ayni zamanin unluleri.Insanlik hali..Her kes Tarkan kalpli olsa (:8:) degil Turkiye,dunya kurtulurdu beah...
Ayriyyetten Taksim konserinde paralel olarak kac kisi sahne aldi.Ve dikkat ettiyseniz, onun sahnesi havayi fisek gosterisiyle ayni zamana denk geliyordu.(o buruler daha onceydi).Yani ust duzey yetgililerin de katildigi baska bir etkinlik daha vardi.Buna ragmen Taksimde Gunes gibi dogdu Yildizimiz.Ve en guzel konser de ondaydi.Takma kafana boyle seyleri,arkadasim.
Dusunuyorum ki,Burakla bir projede yer almasi ona hic eksi puan getirmez,tam tersi, farkini daha daha ortaya doker..Ama yine de hayirlisi deyelim :)))

smh
13-02-10, 05:30
ben haberin orjinalını milliyette bulamadım haberi paylaşan arkadaş link verirse çok iyi olur eğer yoksa kaynak olmadan paylaşmayalım bu tür haberleri...

Bamboo
13-02-10, 14:07
yaa bence yalanın önde giden bi haberi bu.. hiçç burak kut'a o kadar para verirler mi allah aşkına hem tarkan zaten konser başına 150-200 milyar kazanıyo 2 milyom tl'de uydurma bence..

Hüli 82
13-02-10, 21:00
bilgi icin tsk

mertefe
13-03-10, 19:51
Burak Kut Tarkandan daha iyi bir sanatçı Bamboo bunu bugün anladım o kadar düştü kalktı ama hiç uyuşturucu kullanmadı çok utanıyorum tarkan hayranı oldugum için ve bugün üyeliğimi bırakıyorum sanatçı dediğin halka öncü olur halkta yılalr önce arkadaşımla iddasına girmiştim tarkanmı burak kut mu diye gerçekten anladım ki burak kut daha iyiyimiş bugüne kadar hep ben kazandım zannetmiştim ama yanlışmış çok üzüüldüm.

leyla
13-03-10, 20:22
Burak Kut Tarkandan daha iyi bir sanatçı Bamboo bunu bugün anladım o kadar düştü kalktı ama hiç uyuşturucu kullanmadı çok utanıyorum tarkan hayranı oldugum için ve bugün üyeliğimi bırakıyorum sanatçı dediğin halka öncü olur halkta yılalr önce arkadaşımla iddasına girmiştim tarkanmı burak kut mu diye gerçekten anladım ki burak kut daha iyiyimiş bugüne kadar hep ben kazandım zannetmiştim ama yanlışmış çok üzüüldüm.

cok komiksin...............:18::18::18::28::28::28:

**MegaStarkan**
13-03-10, 20:34

Senin gibiler bunca zaman nasil hayran kalmis anlamis degilim... o kadar escinsel ve diger skandal konular arasinda nasil dayanmissiniz siz, hayretler icindeyim. Somut bir aciklama olmadigi sürece bu tür düsüncelerini kendine sakla en iyisi. Eger Tarkan sirf bir yanlisi icin baska bir sinifa giriyorsa ozaman hic megastar degilmis... ki bunun öyle olmadigini hayranlari ve diger önemli sanatcilarin aciklmasi kanitladi. Ayrica bir starin uyusturucu kullanmasi ilk kez görülen birsey degil... emin ol cogu star bir sekilde hayatinda bir madde almistir. Bunun icinde Burat Kut'un olmadigini nerden bilebilirsin ki?

Neyse sen baslamadan kaybetmissin, kesip atmissin zaten herseyi... yolun acik olsun.

pare pare
13-03-10, 21:23
Bakudemi var konser ?

Slyozi_Angela
14-03-10, 17:38
ben burak kutu hiç sevmem.bencede TARKAN ulaşilmaz olmali.buraki yakiştiramadim ben TARKANİN yanina...

start_the_fire
14-03-10, 18:47
Umarım bursada olur bu turnerden bir tanesi bu sefer tarkanımla tanısma fırsatım olur allahım insallah ya :(

xurush'nine
14-03-10, 18:48

Hep soylerim, hayran olmak hep baba yigidin harci degil.. "hayran" olan kesin bu kadar yargisiz infazina pes dememek elde degil. Sen kendini kandiriyormussun be, hayran falan degilmissin.. Senin gibileri hep iyi gunun dostu.. Tarkanla hep gurur duymasini , hava atmasini bilirsiniz sizler.. Bi ayagi kaydi mi, toz olursunuz..
Boyle hayran varsin Tarkandan vaz gecsin,O bundan bir sey kayb etmez,biliyor musun? Bin kisi olsaniz, onu adliye cikisinda sabahtan aksama kadar bekleyen,ve yahut yaninda olamayip ta zor gunlerinde hep aklinda Tarkan'la dolasan bi kisi bile etmezsiniz!
Kanimca yuksek "mertefe" yalnis yapiyorsun,ama bu tercih meselesi.Kimseyi zorla hayran etmiyorlar.Geldigin gibi gidersin.. Tarkanin sahte 100 bin hayrani,bin dostu olucagina bin hayrani, bes dostu olsun yeter.
Cok sukur bu aralar onu gercekten seven kisilerin destegini yalniz kendisi degil, tum Turkiye farketti..Yalniz sevenleri degil akli basinda olan her kes basina gelen olaylari sirayla dizip "neler oluyor?" sualine cevap vermistir, sen gibiler haric. Seni Emir'in "Tornistan"iyla ugurluyorum,yolun acik ola..