PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan villasında mahsur kaldı

denizmavisi
03-02-10, 16:24
Ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu baraj kapaklarının açılmasından sonra Riva deresinin taştığı Bozhane köyü yakınlarındaki villasında mahsur kaldı.

Tarkan'ın villasına giden yoldaki suyun 1 metreye kadar ulaştığı sanatçının bu nedenle villasından çıkamadığı öğrenildi. Köylüler villada çalışan bir görevlinin orman yolunu kullanarak alışveriş yaptığını, ünlü sanatçının halen villadan çıkamadığını söyledi

Kaynak:Hürriyet

starzu
03-02-10, 19:39
hala ordamıdırki biz gidelim yanınada yalnız kalıpta korkmasın hep beraber mahzur kalalım:28:

Pamela_beyazgul
03-02-10, 20:05
allaaah :((( ne kotu haber, allah korusun melegimi!!!

Bamboo
03-02-10, 20:14
ahh canım benim kıyamam ben ona..işallah keyfi yerindedir..

xurush'nine
03-02-10, 20:19
Canimmm.. Kiyamam.. Allaha emanet ol! :6: :6: :6: :6: :6:

xurush'nine
03-02-10, 20:49
Arkadaslar Show haberde simdi gosterdiler.Ben basini kacirdim.Ama durum bayagi ciddiymis..Tarkan tum gece uyumamis diyorlardi..Allah yardimcilari olsun!Off..

Pamela_beyazgul
03-02-10, 21:22
arkadaslar Tarkan iyi! Cikmis oradan aslinda, merak etmeyin

tarkaseksüel
03-02-10, 22:53
yahu bişe olmazz telaşa vermeyın ortalığı.... :)) ne seller gordu istanbul 1 metrelık su mu korkutmuş tarkan 'ı gerçekleride gorsun birazz .. butun gece uyuyamamış o da yalann

MassConfusion
03-02-10, 23:00
Arkadaşlar inanmayın ya Tarkan sizce o yerde durur mu ?

fatihvefatih
03-02-10, 23:25
Bende Show TV'de izledim. Show Tv muhabiri röportaj yapmak istedi Tarkan'la, Tarkan'ın evindeki görevli Tarkan'ın sabaha kadar uyuyamadığını söyledi, durum ciddiydi, İnşallah çıkmıştır oradan, Allah yardımcısı olsun, onun üzülmesini istemiyorum, dualarımız Tarkan'la İnşallah bu gece rahat bir uyku çekerde kendine gelir.

fatihvefatih
03-02-10, 23:27
hala ordamıdırki biz gidelim yanınada yalnız kalıpta korkmasın hep beraber mahzur kalalım:28:

Starzu sende fırsattan istifade etmeye kalkıyorsun çok zekisin, :))) bende varım hadi hep birlikte gidelim Tarkan lehine tezahürat yapalım, moral verelim Ona:)))

xurush'nine
04-02-10, 13:19
yahu bişe olmazz telaşa vermeyın ortalığı.... :)) ne seller gordu istanbul 1 metrelık su mu korkutmuş tarkan 'ı gerçekleride gorsun birazz .. butun gece uyuyamamış o da yalann

Arkadasim, dun ben kesinlikle kimseyi telaslandirmak icin falan yazmadim,show tv ana haberde gosteriyorlardi,o an sok oldum, durumu onceden(daha evvel forumdan okumusdum) bilmeme ragmen, ciddi bir durum olduguna cok uzuldum ve o an birileriyle paylasmak istedim,hem belki yeni bir gelisme biliyor biriniz,anlatir rahatlariz diye yazdim.Zaten ben yazmasam bile gorecektiniz,sonra tum televizyonlar gosterdiler.(CNN.TURK,FOX.tv ve s)
( Ayrica Fatih de yazmis, tv-de oyle soylendi,"kos koca" nineyim,yalan mi aticagaam?..)
Neyse,tum kazazadelere ve Tarkan'a buyuk gecmis olsun!Tanri Tarkanimizi korusun!!!

meryem_17
04-02-10, 13:55
Yha kıyamam ben ona yha:6::6::6: bi helikopter falan getirsinler çıkarsınlar tarkanımı n olurrrr yhaaaaa kurtarın tarkanımı n olurrrrrrrrrrr:6::6::6::6: dün akşam bende show twde gördüm haberi çok üüzüldüm yhaaaa :6::6::6:offfffff tarkanımmmm alllah yardımcın olsunnnnn allahım seni korusunnnnnn tarkanımm lütfen yha birisi iyi haber wersin tarkan kurtuldu die n olur yhaaaa

ece**
04-02-10, 14:09
ahhh kıyamam ben tarkanımaaa !! ama çıkmıştır ya sanmıorum çok byük bi sorun yaşadığını.. we ben çok büyük bi zewkle gönüllü kurtarıcı olabilirimm :)

tarkaseksüel
04-02-10, 14:12
Arkadasim, dun ben kesinlikle kimseyi telaslandirmak icin falan yazmadim,show tv ana haberde gosteriyorlardi,o an sok oldum, durumu onceden(daha evvel forumdan okumusdum) bilmeme ragmen, ciddi bir durum olduguna cok uzuldum ve o an birileriyle paylasmak istedim,hem belki yeni bir gelisme biliyor biriniz,anlatir rahatlariz diye yazdim.Zaten ben yazmasam bile gorecektiniz,sonra tum televizyonlar gosterdiler.(CNN.TURK,FOX.tv ve s)
( Ayrica Fatih de yazmis, tv-de oyle soylendi,"kos koca" nineyim,yalan mi aticagaam?..)
Neyse,tum kazazadelere ve Tarkan'a buyuk gecmis olsun!Tanri Tarkanimizi korusun!!!
yok lafım sana değildi öyle bi yorum yapmışlarkı kıyamam ben ona allah korusun tarkan ımızı dıye ne bu ya seker mi erisin suda
mesala meryem_17 yazmış "allahım seni korusunnnnnn tarkanımm lütfen yha birisi iyi haber wersin tarkan kurtuldu die n olur yhaaaa"
çok abatrmış bencee tmm uzulur ona bişe diyemem ama titanic te mahsur kalmadı tarkan 1 metre su altı üstü....

xurush'nine
04-02-10, 14:47
yok lafım sana değildi öyle bi yorum yapmışlarkı kıyamam ben ona allah korusun tarkan ımızı dıye ne bu ya seker mi erisin suda

Suda erir mi,erirmez mi bilmem ,ama cok seker oldugu kesin.. :21:

Saka bi kenara, basin bir az abartiyo ola bilir,haklisin.Ama aylar once de Turkiye bi sel,baraj felaketi yasamisdi.Kazazadeler cok zor durumda kalmislardi.Su bile olsa fazlasi zarardir ,canim,onda da cok dua etmisdim Tanriya,bunca insani ser-sefil birakma diye..Elden bir sey gelmiyor ki.
Konu Tarkan olunca,bi de cok cok uzaktasiniz,ve Tarkan hayranisiniz,dusun ki beynim durdu..
Neyse, insallah bundan boyle hep guzel haberlerle telaslaniriz..

P.S.Ama sabah sabah tv-de tum haberleri gezindim,hala bir haber yok.Cikti mi,haberi olan var mi?

Yaaa. sel efendi,dunyada bunca hirsiz,kalles,dolandirici varken,bula bula :54: :35: :52: :30: :35: :48:' imizi mi buldun? Yapma be!!!!

Pamela_beyazgul
04-02-10, 20:09
korkmayin Tarkan iyidir, yarin konser var

start_the_fire
04-02-10, 23:12
Allah korusun gerçekten kötü bir haber insallah en kısa sürede kurtulur da hepimiz rahata kavuşuruz

asd1234
06-02-10, 17:53
ahhh kıyamam ben tarkanımaaa !! ama çıkmıştır ya sanmıorum çok byük bi sorun yaşadığını.. we ben çok büyük bi zewkle gönüllü kurtarıcı olabilirimm :)

Aynen katılıyorum :D