PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sertap Grammy

Yakisikli89
01-02-10, 18:59
Sertap Erener yeni albümünü Amerikalarda yayinlarken, kendisini grammy'e aday göstermek icin gerekli formlari doldururken bizim tarkanimiz neden bunlari yapamiyor?

cok sinirliyim ve üzgünüm :13:

Edit: link eklenmistir
http://www.ucankus.com/detay/58490/eurovisiondaki-basarisini-grammyde-de-surdurmek-istiyor-sertap-erener-amerikada

trkntrkn89
01-02-10, 19:20
Bence çok yanlış düşünüyorsun,sertab tan böyle bi beklenti olmadıqı için yapabilir ama Tarkan denese alamasa olayı çok büyütürler çünkü beklenti var...

smh
02-02-10, 03:36
tarkan nedense artık çok ağırdan almaya başladı sertab grammy alırsa şaşırmam albümü çok iyi bence ama bu sene geçti:) taylor swift 4 grammy alıyorsa tarkan 10 tane alır yeterki istesin;)

günışığım
02-02-10, 03:39
grammy alamaz tarkan

xurush'nine
02-02-10, 05:01
grammy alamaz tarkan

Niye alamazmis,canim,alanlar sacli basli da, biz "kel miyiz"?
Kafasina koydu mu alir Tarkan,azmlidir,calisqandir,titizdir,tuttugunu koparandir.Alir,alir.Yeter ki istesin,kesin alir.Ayrica bir ara raportajlarindan birinde soylemisdi,ruyada gormus Grammy aldigini.Ve hatta yalnis hatirlamiyorsam,"ben olacaklari onceden bir sekilde anlarim" gibisinden bir cumle de serf etmisdi..
Insallah o gunleri de goruruz..:10:

O zaman bundan sonra hiç albüm çikarmasin. Risk almasin, eski sarkilarini remixleye remixleye her sene piyasaya sürsün. Eee yeni biseyler denemekte nedemek canim, birak hiç riske girmesin. Nede olsa beklentiler büyük demi, ne form doldurulsun, nede gerekli seyler yapilsin. Cunku nede olsa Tarkan, biseyler yerine oturmus, milleti hayal kirikligina ugratmaya ne gerek var.

Bu gibi ödüller hicbi zaman hedef olmamali, oldugu sürece hayal kirikligi yasamak kacinilmaz...
Yillardir Grammy almak en büyük hayalim diyen adam, yerinde sayiyo, bi girisim yok... gökten birden kucagina ineceginimi saniyo ne..

TorNadO
02-02-10, 16:54
Şu haliyle grammy alıcağını sanmak zaten hayalcilik Tarkan en formda dönemlerinde bile bu ödüle almak için uğraşmadı

Onun birden fazla şeyi bir arada yapması lazım ancak o zaman grammy gibi bir ödülü alacak kadar ileri gidebilir.

Tarkan'ın sahnesi ölmüş durumda devamlı aynı şeyleri seyrettiriyor kendi çizgisinin altına indi

İyi bir albüm,yeni danslar, bi kaç sponsorluk anlaşması ve taksim meydanında ki gibi büyük konserler vermeli harbiye'yi bırakıp eskiden yaptıgı gibi büyük stadyum konserleri vermeli.
İngilizce veya türkçe bir single ardından bir albümü iyi bir bütçeyle ve oranın popüler rapcileriyle düetler yapıp amerikada yayınlamalı bunların hepsi bir arada olmadıkça Grammy'i alamaz hele birde türkse.

Birden fanatiklik yapalım Tarkan'ın hiç bir zaman sınırı yoktur başarılı olmak için neler yapmadı ki bunuda başaramasın yeter ki inansın ve doğru ekiple çalışsın

MJ'nin koreografı Travis Payne,Tarkan'la çalıştığından bahsetmişti bir röportajında
bu linke bakın tanımıyanlar için
http://www.youtube.com/watch?v=IPkKbepFvjQ

yani Tarkan dedikmi bir durum düşünücez.

Umarım ben oldum bitti havalarından kurtulurda yeni büyük başarılar kazanmak için son 5 seneyi iyi değerlendirir.

twilight
03-02-10, 03:43
Tarkan'in sesi var...Dansi var...Ama grammy alamaz...Birakalim grammy'i,bir kere daha bile Dünya Müzik Ödülü alamaz!Büyük konusma dediginizi duyar gibi oldum :) Evet,büyük konusuyorum,cünki bunun sebebi Tarkan,o bir sürü Grammy'si olan sanatcilar,Lady Gaga'lar,Shakira'lar felan,milyonlarca para harcıyor,Tarkan hiç bir konseriyle adam akıllı ilgilenmiyor,albümlerine prim yapmıyor,artık neredeyse konserlerde bile aynı giyiniyor.Sadece kazandığı paralarla kendine ev aliyor,yada yardim kampanyasi yapiyor,yalansa yalan diyin :) Ölürüm Sana gibi dünyanin her tarafinda sükse yapan albüm Grammy alamadiktan sonra Metamorfoz ve sonrasi hiiiiic alamaz :) Sertab konusuna gelince,Tarkan Türkiye'nin en iyi sesi,o alamadiktan sonra,Sertab Kral Tv'de kalir :) Kenan Dogulu'nun dedigi gibi "Rütbeni Bilicen Sertab" ;)

start_the_fire
03-02-10, 13:49
Bence çok yanlış düşünüyorsun,sertab tan böyle bi beklenti olmadıqı için yapabilir ama Tarkan denese alamasa olayı çok büyütürler çünkü beklenti var...

Senin söylediklerine katılıyorum arkadasım tarkan öyle birşeye kalkışsa beklentiler cok olur birde bunun kazanamadığını düsünürsek ki öyle bir sey söz konusu bile değil ama kötü yandan düsünürsek tarkanın başı dertte olacağı icin böyle birşeye kalkışmıyor eurovisionu örnek verebiliriz

Bamboo
03-02-10, 20:26
bencede tarkanın grammy almasını beklemek hayelcilikten başka bişey değil.. ama hayel kurmak güzel şey.. :)

fatihvefatih
03-02-10, 23:37
Tarkan uğraşmıyorki, salmış kendini, biz hayranlarına ve kendisine haksızlık yapıyor, bir an önce silkinmeli ve bu ödülü alma amaçlı çok güzel bir albüm hazırlamalı ve kendini Grammy'e aday göstermelidir! Bunu başarabilecek alt yapı Tarkan'da var, olmayan ise cesaret ve çalışkanlık!!! Tembelliğe iyiiice alıştırdı kendini Tarkan maalesef!!