PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Emir'e Bir destek daha !

badboyserkan
28-01-10, 19:58
TARKAN, KOLLARINI BİR KEZ DAHA EMİR İÇİN SIVADI!

http://img695.imageshack.us/img695/6858/4c351cca4662b98bf08e962.jpg (http://img695.imageshack.us/i/4c351cca4662b98bf08e962.jpg/)

MEGASTAR TARKAN 'BEN SEN OLAMAM' İSİMLİ ALBÜM ÇIKARAN EMİR'E SON KLİBİ 'TORNİSTAN'DA DA DESTEK OLDU..

Megastar Tarkan'ın desteğiyle geçtiğimiz yaz başında 'Ben Sen Olamam' isimli bir albüm çıkaran şarkıcı Emir, dinleyiciden büyük ilgi görmüştü. Genç şarkıcı, albümünün üçüncü klibini, geçtiğimiz günlerde, söz ve müziği Nazan Öncel, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait olan 'Tornistan' isimli şarkısına çekti.

Kendi albümü için stüdyoya kapanmaya hazırlanan Tarkan da, inzivaya çekilmeden önce Emir'in klibi için kolları sıvadı. Klibin senaryosunu ve konseptini kendisi belirleyen Tarkan, Emir'in imajında da değişikliğe giderek genç şarkıcının saçlarını kestirdi. Görüntü yönetmenini Amerika'dan getirten Tarkan, klipte Emir'e eşlik edecek olan oyuncuların seçimini de kendi yaptı. Megastar ayrıca, uğur getirmesi için de kendi ayakkabılarını klipte Emir'e giydirdi.

Oyuncakçıda çekildi

Klibin çekimi bir oyuncak mağazasında yapıldı. Çekimlerde Emir'e beş kişilik bir oyuncu ekibi ve yüzlerce oyuncak eşlik etti. Klibin yönetmenliğini, Emir'in ilk iki klibini de çeken Murat Küçük üstlendi, görüntü yönetmenliğini ise Robert Benavides yaptı. Klip için özel olarak hazırlanan kostümler Ceyda Balaban imzasını taşıyor.

gecce.com

ece**
28-01-10, 20:13
klip çok güzel ama.. keşke bukadar "tarkan" olmasaydı..tarkan'da buna dikkat etseydi birazcıkk yoksa klip çok güzel. ama çok tarkan kokan hareketler bunlar..

Yakisikli89
28-01-10, 20:27
bazi yerlerde tarkan'a cok benziyor, mesela yan profil..

start_the_fire
28-01-10, 20:35
Başarıların devamını dilerim emir adına ben sevmiyorum emiri

twilight
28-01-10, 21:18
Maalesef...Emir tutmadi benim gözümde tutmayacak...Kendisi tipatip Tarkan'a benzemeye calisiyor,Murat Boz bunu yapmiyordu... :) Tarkan'da yani o kadar sarki vermisken bi de kuaförlük yapmis...Ne geregi var...Emir iki yil sonra kaybolacak sonucta...

jetaime
28-01-10, 21:48
Bende emir cok seyivorum
evet bir az tarkan benziyo
zaman varki ayni mimikler var
ama tarkan degil onun adi emir

ikisi cok seviyorum klip cok guzel
nazan oncel cok guzel yazmis bu sarki
harika bir sarki

insallah emir boyle devam etcek

dudu
28-01-10, 22:59
Tarkana benzemek kendi elinde değilki ama nerden bakarsan bak benziyo zaten, üstüne gidilmemeli bence bu kadar.

flores
28-01-10, 23:11
Maalesef...Emir tutmadi benim gözümde tutmayacak...Kendisi tipatip Tarkan'a benzemeye calisiyor,Murat Boz bunu yapmiyordu... :) Tarkan'da yani o kadar sarki vermisken bi de kuaförlük yapmis...Ne geregi var...Emir iki yil sonra kaybolacak sonucta...

tam raziyim

Zara
29-01-10, 02:41

Çok haklisin! Katiliyorum sana

asd1234
29-01-10, 02:58
Emir'e "Tarkan 2" diyordum eskiden ama bugün Tornistan klibini izleyince iyice karar verdim,direkt Tarkan olmuş..Umarım Tarkan'a yüzüyle değil başarılarıyla,şarkılarıyla benzemeye çalışır artık.. Tarkan da bir an önce kendi albümüne yoğunlaşır inşallah da biz kavuşuruz onun yeni şarkılarına :)

love_speak
29-01-10, 03:55
walla sanki tarkanın klibi gibiydi.hareketleri mimikleri aynı tarkan.ne diyelim inş sönüp gitmez de başarılı olur

the_answer3535
29-01-10, 04:35
böle giderse hiç bişey olmaz tarkan ı birebir taklit etmeyi bırakması gerekir

TEVETOGLU
29-01-10, 18:55
Kendi albümü için stüdyoya kapanmaya hazırlanan Tarkan mı yazıyor yoksa ben yanlış mı okudum? :( Daha albüm kayıtları başlamamış o zaman bu haber doğruysa.

xurush'nine
29-01-10, 19:56
Ya,cocuklar yapmayin ama..
Klip harika olmus,bayildim.Ne guzel, cakmasiyla olsa bile azicik hasretimizi gideriyoruz.Bir az Tarkan havasi, bir az Tarkan kokusu.Kotu mu yani?Ya, Kanallari tumgun cevir cevir cok az rastliyoruz kendisine.Bari klonuyla giderelim ozlemimizi.. :11:
Ayrica Emirle ilgilenmesi de cok dogal, insanlik destegi bir kenara dursun (ki bu Tarkanda her turlu cikardan daha ondedir), sirketinin cikarlarini korumak durumunda.Bu sartlarda piyasaya sanatci kazandirmak,pardon, kabullendirmek kolay mi ki?Nice muzik sirketleri kapilarina kilit vurmak zorunda kaldi..
Turkiyede yillardir muzik piyasasi yeni bir star ortaya cikarmaya calisiyor.Tarkandan baskasi yok ki.Enlerin en'nni Tarkan.Yani baska sifatla cikip 3-5 gun sonra baticagina birakin en iyinin kopyasi olsun.Ne var bunda buyutecek? Biz de ufak ufak oyalanalim hazir Tarkan yokken... :)))

Aslinda Emir ilk ciktiginda ne yalan soyleyeyim,ben de fazla begenmemistim.Hani bir seyin mesela,Japon orjinalinin Cin kopyasi olur ya,oyle gelmisdi..Ama alistim artik.Ve ne de olsa, Tarkan imzalidir Emir.Bu yuzden Emir izlerken,dinlerken ona "ihanet etmis" de olmuyoruz,yani "vicdan yapmaya" da gerek yok. :9: xD
One cikariyorsa, bi bildigi vardir diye dusunuyorum..

meryem_17
29-01-10, 20:28
Bencede büyütmeye gerek yok bunu tarkan öle herkese destek olmaz emir'i gerçekten sewmişki bu kadar ilgi gösteriyor.Kendini tarkana benzetmesindede bi kötülük görmüyorum.:21::21:Çünkü emir ne kadar mimikleri ve hareketleriyle benzetmeye daha doğrusu taklid etmeye çalışsada bunu çok az başarıyor.Ne demişler taklidler herzman asılını yaşatırmış.Ayrıcıda ben emir'i çok başarılı buluyorum we eminim öle bi iki sene sonra sönüp gidecek bi isim deil:15::15: kendimce.Emir'in başarılarının dewamını diliyorum...:20::20::20:

jetaime
29-01-10, 21:40
ya,cocuklar yapmayin ama..
Klip harika olmus,bayildim.ne guzel, cakmasiyla olsa bile azicik hasretimizi gideriyoruz.bir az tarkan havasi, bir az tarkan kokusu.kotu mu yani?ya, kanallari tumgun cevir cevir cok az rastliyoruz kendisine.bari klonuyla giderelim ozlemimizi.. :11:
Ayrica emirle ilgilenmesi de cok dogal, insanlik destegi bir kenara dursun (ki bu tarkanda her turlu cikardan daha ondedir), sirketinin cikarlarini korumak durumunda.bu sartlarda piyasaya sanatci kazandirmak,pardon, kabullendirmek kolay mi ki?nice muzik sirketleri kapilarina kilit vurmak zorunda kaldi..
Turkiyede yillardir muzik piyasasi yeni bir star ortaya cikarmaya calisiyor.tarkandan baskasi yok ki.enlerin en'nni tarkan.yani baska sifatla cikip 3-5 gun sonra baticagina birakin en iyinin kopyasi olsun.ne var bunda buyutecek? Biz de ufak ufak oyalanalim hazir tarkan yokken... :)))

aslinda emir ilk ciktiginda ne yalan soyleyeyim,ben de fazla begenmemistim.hani bir seyin mesela,japon orjinalinin cin kopyasi olur ya,oyle gelmisdi..ama alistim artik.ve ne de olsa, tarkan imzalidir emir.bu yuzden emir izlerken,dinlerken ona "ihanet etmis" de olmuyoruz,yani "vicdan yapmaya" da gerek yok. :9: xd
one cikariyorsa, bi bildigi vardir diye dusunuyorum..

bende senin gibi dusunuyorum :20:

thebounce
29-01-10, 22:47
Emire Tarkanın yardım etmesi onu geleceğe taşımak bence binevi ona benzerliğiyle dikkat çekiyor ancak bir yusuf güney gibi veya her sabah programlarına cıkan sanatcılar gıbı yapmıyor bence tarkanın emire yardım etmesının sebebi gerçek bir samimilik olarak degerlendırıyorum sımdı emire dıyorsunuz tarkanın kopyası hareketler yapıyor hiç değilse onun hareketlerını yapıyor onu örnek alıyor yerı gelıyor biz bile yapıyoruz bu hareketleri emir eminim ki patlama yaşayacaktır nazan öncel yıldız tilbe vs. gibi isimler ona yardım edıyor çünkü onda birşey birr cevher gördükleri için tarkanda yardım ediyor tarkanın iyiliğini unutmayıp emirle hep arasının ıyı olması dilegıyle bızede böyle söylemek düşer ... !!!!

pare pare
30-01-10, 20:33
Teze klibi cok begendim super bence . . .

siboss1992
06-02-10, 15:40
klip güzel olmus..
Bi cok arkadas gibi bende Emir´in hareketlerinin
Tarkan´a cok benzedini görüyorum.. ben ama rahtsiz olmuyorum bundan

starzu
06-02-10, 16:13
yeni klip güzel olmuş ben emirin her yeni klibinde onu daha çok seviyorum bana sıcak ve samımı geliyor emir emin adımlarla önümüzdeki yıllarda daha iyi işler çıkarır umarım:10:bizlerde emire artık tarkan klonu olarak bakmaktan vazgeçip onu emir olarak izleliyiz:13:

bounce
07-02-10, 19:05
tabiiki Tarkan ilgilenecek.Emir'in yapımcısı kendisi..zaten ilgilenmese acayip olurdu..

Samet
10-02-10, 00:07
birak emirin klibini yaa
kendin cek :$ dedikodu sarkisina

MassConfusion
15-02-10, 18:31
Emir'e baktığımda ben Tarkan'ı göremiyorum ya sahnede çok soğuk duruyor.

xurush'nine
16-02-10, 23:45
Cocuklar,ben Tornistan kelimesinin anlamini bilmiyordum da.Ogrendikten sonra klibi izledim, daha cok hosuma gitti..
Sozleri cok eglenceli bi kere.Bir de Klip baslar baslamaz Emirin Tarkan mimiklerine cok guluyorum ve bi bakiyorum sarki bitmistir.Dusune billiyor musunuz kac gun sonra fark ettim klibin ismine uyan "gemi" havasini.. xD
Bu arada Emirin gemici gomlegi de cok guzel..