PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : atalay,üzüyorsun beni

bounce
28-01-10, 12:57
arkadaşlar konunun TARKAN'la alakası yok.. ama bu videoyu izlerken hem gülecek hem hüzünlenecek hem de yuh çekeceksiniz biraz da düzeni sorgulayacağınızı düşünüyorum...
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24475/baskan-ve-yardimcisi---bu-yaptiginiz-insanliga-sigar-mi

bounce
28-01-10, 12:58
özellikle başkan yardımcısına dikkat çekiyorum..nasıl da anaç nasılda başkanına destek veriyor sarılıyor ama asıl bomba başkan yardımcısı kızın konuşmasında...

ece**
28-01-10, 14:27
gerçekten olay o yardımcı ufak kızda.... nasıl da olgun laflar onlar öyle.bazen çocukta "çocuk" olamıyo işte...hayat herkese eşit dawranmıyo ne yazıkk kii...

dudu
28-01-10, 16:27
evet forum olarak geleceğimize çocuklara da önem vermeliyiz, böyle çocuklarımızın kardeşlerimizin olduğunu görmek gelecek için umutlandırmalı bizleri..

start_the_fire
28-01-10, 18:47
Türkiye seneler geçtikçe başka bir dünyaya kapılarını acıyor hergün teknoloji başka bir boyuta yelken açıyor kim diyebilir buradan amerikalara görüntülü konuşabileceğini gelecekteki cocuklar gerçekten cok sanslı ama bunların ailelerinin biraz katkısı ve saygılı efendi bir insan olması arap japon yada siyahi farketmez hal halükarda efendi olması lazım sonuçta hepimiz bu yollardan geçtik öyle değilmi böyle cocukları gördükten sonra güzel güner göreceğimze inanıyorum ben sahsen

ece**
28-01-10, 20:15
facebookta bu vıdeoyu paylaşıp bide üzerini sewiyesizce dalga geçen bi ton insan gördüm biraz önce... o ufak 2 kız dalga geçen kazık kadar olmuş gençlerden bin kat daha akıllı... ben bu tarz gençlere üzülüorum asıl....böle ufaklıklara değil...

dudu
28-01-10, 23:07
facebookta bu vıdeoyu paylaşıp bide üzerini sewiyesizce dalga geçen bi ton insan gördüm biraz önce... o ufak 2 kız dalga geçen kazık kadar olmuş gençlerden bin kat daha akıllı... ben bu tarz gençlere üzülüorum asıl....böle ufaklıklara değil...
Evet bende gördüm çok yazık ya