PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’dan Özel Konser!

smh
22-01-10, 18:31
Tarkan DeLuxe‘ın verdiği habere göre Tarkan, 5 Şubat 2010 tarihinde Cevahir Hotel‘de özel bir konser verecek. Tarkan DeLuxe, haberi Tarkan’ın gitaristi Ayhan Günyıl’ın internet sitesine dayandırıyor.

bende ayhan günyıl etkinlikler listesinden sizlere sunuyorum

http://www.ayhangunyil.com/ayhan.gunyil.gitarist.asp

kaynak:Tarkanplus

szr67
22-01-10, 18:41
daha önce burda duyuru verdim duyuru bölümlerini takip edin.

Bamboo
22-01-10, 20:11
nie böle bişey yapçak ki tarkan ne amacı var acaba yardım için falan mı ki...

start_the_fire
22-01-10, 20:23
valla olabilir arkadasım dediğin gibi tarkan yardım yapmayı seven bir insan yani

inci tanesi
22-01-10, 22:38
hic bisey anlamadim haberi biraz acarmisiniz

smh
22-01-10, 23:50
valla bende fazla bir şey bilmiyorum ama yardım konseri olması çok muhtemel

twilight
22-01-10, 23:56
Niye Tarkan artik hotellerde konserlerde veriyor yahu...
Yardim konseri olsa da acik hava olmasi daha iyi... Daha cok giden seyirci olur :)

hilfa
23-01-10, 00:56
arkadaşlar konser cevahir de değil hilton da olucak:36:

TorNadO
23-01-10, 00:58
Böyle konserleri vermesinin tek sebebi olarak eskisi gibi büyük sponsorluk anlaşmaları yapmamasına bağlıyorum.

jetaime
26-01-10, 00:56
evet bende boyle bir haber okudum bir kac gun once tarkan colombya fanclub sitinde

TEVETOGLU
04-02-10, 16:59
Bu konserin ne ile ilgili olduğunu bilen var mı acaba? Keske ozel olmasa da herkes gidebilse.

SESA
04-02-10, 18:42
otellerde daha çok konser vermeye başladı ne ile ilgili acaba

devilscream
05-02-10, 16:09
Bu konserin ne ile ilgili olduğunu bilen var mı acaba? Keske ozel olmasa da herkes gidebilse.
Levent Ağaoğlu'nun facebooktaki iletisi: "İstanbul Hilton otel Filli boya özel konser " TARKAN " 05 SUBAT 2010..."

jetaime
05-02-10, 16:12
evet bende gordum
ama cevahir hotel degil mi acaba ?

simgem__
05-02-10, 16:21
keşke gidebilseydikkk :6::6::6:

starzu
05-02-10, 17:13
:7:bu özel konserlerde sıkmaya başladı

xurush'nine
05-02-10, 20:18
Arkadaslar, bana gore her ne kadar ozel olsa bile Tarkan isini biliyor ve seviyyesini dusurecek bir yerde bulunmaz.Bosuna yiyoruz kendimizi.
Ben yukarida yazan siteyi tikladim(Ayhan Gunyil),orda mesela bu konser icin ozel konser yazmiyor.Bir tek ozel gece yaziyor tum listede, o da onceki tarihde.O burulerinden bazilari kucuk capli ,bazilari buyuk.(E olucak o kadar..)
Bir sey diyicem,yalnis anlamayin,kesinlikle baskalarini "dovmekle" Tarkani ovmek gibi bir niyyetim yok ve onun buna ihtiyaci oldugunu da sanmiyorum, ama mesela son yillar Madonnanin Rusyadaki konserlerinde salonu dolduramadigini,ve ya Elton John'un Baku konserine stadyuma sanatciyia ayip olmasin diye disaridan bedeva insan aldiklarini biliyor muydyunuz?..(Bizim burasi da dag basi degildir, ozellikle genclik cok gelisti,her tur muzik de dinlerler,her kesi de tanirlar..) Hic bikmam tekrar etmekten,hatta cok qururla anlatirim, 40 bin kusur isanla dolup tasiyordu ayni stad Tarkan konserinde..Yahut isadami Telman Ismayilov (Mardan Palasin sahibi ) Sakirani, Janifer Lopesi Moskovada ozel gecelere davet ediyor.Ta Amerikadan gelip ozel konsere cikiyorlar.Tarkan gelince nedir bu korku,endise anlayamiyorum?
Ayrica ulasilamaz olmak,star olmak ve zirveyi birakmamak sadece kemiyyet isi deygil.Nice sarkicilar biliyoruz Turkiyede kendi albumlarini aldirtip da "satis rekoru" kiran.. ;)
Bazen az va oz de takilmak lazim bence,bosverin..
Neyse,haber dogruysa simdi konsere hazirlaniyor olucak..
Biz de ona cok basarili bir performans dileyelim:Sevgili Tarkan, ugurlar olsun! :22: :29: