PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan hep kötü giyiniyor !

badboyserkan
20-01-10, 13:24
TARKAN HEP KÖTÜ GİYİNİYOR AJDA'NIN TARZI ÇOK ZORLAMA!

http://img233.imageshack.us/img233/1556/e6eacc6d1222613ddfae600.jpg (http://img233.imageshack.us/i/e6eacc6d1222613ddfae600.jpg/)

İMAJ DANIŞMANI KEMAL DOĞULU, MÜZİK DÜNYASININ İKİ ÜNLÜ İSMİNİN GİYİM TARZLARI HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU: TARKAN ÇOK KÖTÜ... AJDA İSE VÜCUT DİLİNE GÖRE GİYİNMİYORCine5'te yayınlanan Cine City programında Kemal Hamamcıoğlu'nun sorularını yanıtlayan imaj danışmanı Kemal Doğulu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Doğulu, pop müziğin iki önemli isminin giyim tarzlarını sert bir şekilde eleştirdi. Tarkan için, "O kadar kısa boya, yıllarca İspanyol paça pantolon giydi!" diyen imaj danışmanı, Ajda Pekkan için de, "80'lerde çok kendi özgüydü. Giyimi çok özenti duruyor" diye konuştu.

Tarkan'ın stilini nasıl buluyorsunuz?

Tarkan, bir türlü olduramadı. Bir kere o kadar kısa bir boya, yıllarca İspanyol paça pantolon giydi. Olamaz böyle bir şey. Sonrasında takım elbise giydi. O tarza da devam etmedi. Bence eğer böyle bir tarz yapıldıysa, bir süre devam edilmeli. Yaptığı müzikle kılığının uyum sağlaması gerekiyor. Tarkan'da bu yok! Tarkan hep kötü giyiniyor.

AJDA ÖZENTİ

Ajda Pekkan'ın tarzını nasıl buluyorsunuz?

Çok zorlama. 63 yaşında bir kadın gibi giyinmemeli ama 25 yaşında gibi de giyinmemeli. Eğer giyinecekse de daha vücut diline uygun giyinmesi lazım. Onu giydiren insanlarla çalışmaya devam ederse çok tekrar ve çok özenti duracak. Ajda Pekkan 80'lerde çok güzel ve kendine özgüydü. Onun yaptığı her şey moda oluyordu. Şu an böyle bir durum söz konusu değil!

Hande Yener ile çalışmaya ara vermeyi düşünmüyor musunuz?

Akraba olduğumuz için sürekli beraberiz. Her sanatçının bir takıntısı vardır. Hande'nin takık olduğu isim de benim. Biz kendi içimizde sürekli değişim peşindeyiz. Eğer hep aynı şekilde bir iş çıkıyor olsa, biz de sıkıcı olabilirdik. Hande'nin nasıl iyi gözükeceğini biliyorum. Hande kendini ifade etmek istemiyor. Hande teslim oldu bana. Çünkü iyi olacağını biliyor. Hande'nin bu kadar merak edilmesinin nedeni sürekli değişmesi. Herkes merakla onun nasıl bir değişime uğrayacağını bekliyor. O, bir fenomen.

Kimin imaj danışmanlığını yapmak istersiniz?

Çalışmadığım insan kalmadı nerdeyse. Ama delilik anlamında Yıldız Tilbe ile çalışmak istiyorum. Onun imajını tasarlamak isterim. Çünkü kendine has bir duruşu var.

En büyük defonuz ne?

Kararsızlığım. Başkası hakkında çok kararlı olabilirim. Görsel yönde en doğrusunu başkası için düşünebilirim. Ama kendimle çok çelişiyorum. Bir gün sevdiğim bir şeyden öbür gün nefret edebiliyorum.

SAÇIMI KENDİM KESERİM

Saçınızı kim kesiyor?

Kendim kesiyorum. Parmağımda göz var diyorum. Aynaya hiç bakmadan saçımı kesiyorum. Sonrasında aynaya bakıp son rötuşları yapıyorum. Başkasına saçımı kestirip mutsuz olacağıma kendim kesip mutsuz olmayı tercih ediyorum. Bir an geliyor kazıtıyorum saçımı. Her şey benim elimin altında olduğu için çok rahatım.

Demet Akalın ve Hande Yener'in barışması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Onların barışması ayrı bir konsept oldu. Birinden nefret etmek en kolayı, sevmek zordur. Eski dosttan düşman olmaz. Onlar zaten önceden iyi dosttular. Şimdi onların birbirleriyle bu kadar eğlendiği hallerini görünce eski halleri aklına geliyor insanın. Bu yüzden fotoğraf çekiminde birbirlerini yolmalarını istedim. Sonrasında da öpüşüp koklaşmalarını. Geçmiş ve günümüz teması ortaya çıktı. Eğlenceli, matrak bir çalışma oldu. Çekerken de çok eğlendik. Şimdi beraber bir turneye başlayacaklar ve single çıkaracaklar.

gecce.com

devilscream
20-01-10, 13:36
Herkes kafasina göre konusuyor
Zaman zaman kötü giyindiği oluyor
Ama bu hep kötü giyindiği anlamina gelmez,saçmalamış

MonaRıza
20-01-10, 13:38
Biri Kemal Doğulu'yu sustursun! Haddini bilmezin teki..

trkntrkn89
20-01-10, 14:09
hande yeneri hande gaga yapan sensin!...

Ayrıca sözleri çelişiyor Tarkan az değişmeli diyor ama hande de sürekli değişmesini övüyor,sen git nihat doğanla çalış...

pare pare
20-01-10, 14:18
Umrumda bile degil . . . Tarka her zaman harika kiyafetler giyer . . . !

TheLastAirBender
20-01-10, 14:27
sen giyiniyosunda ne oluyor tipe bak ..

denizmavisi
20-01-10, 15:05
Tarkanın kötü giyinmesini eleştirecek en son insanlardan biri, önce aynaya bi baksın sonra konuşsun:16:

**MegaStarkan**
20-01-10, 15:19
Resime bakarken Murat Dalkilic sandim... isini yapiyor gündemde kalmasi icin, iddiali olmasi gerek oraya buraya satasarak. Konussun ;)

ece**
20-01-10, 15:47
ay bi kendi üstündekilere baksanda konuşsan ! :) ayrıca ispanyol paça kısa boylu insanı uzun gösterir ;))

au13
20-01-10, 16:24
gercekten tarkan coook guzel giyiniyor her zaman onun giydikleride moda olur hep

özlemmis
20-01-10, 16:36
Yani Tarkan'a laf atmayan bir bu kalmıştı buda oldu.Kimse haddini bilmiyor bu ülkede Handeyi ne hale getirdiğini gördük Tarkan'ı beğense ne olur beğenmese ne olur.Tarkan tanımıyordur bile bunu.Ayrıca Tarkan gayet iyi giyiniyor.

twilight
20-01-10, 16:49
Tarkan bazen çirkin giyiniyor,ama Hande'nin sevgilisi hem çirkin giyiniyor...
Aynaya bakmıyorlar mı bunlar ?

Bize bilmedigimiz biseyler söyle Kemal Dogulu

hilfa
20-01-10, 17:29
:7:ağzı olan konuşuyor:13::7:Tarkanıma laf atıcağına önce Hande yi bişeye benzetsin kadın ucubeye döndü:7:

tarkan_mania
20-01-10, 18:01
:7:ağzı olan konuşuyor:13::7:Tarkanıma laf atıcağına önce Hande yi bişeye benzetsin kadın ucubeye döndü:7:

Katılıyorum bebeimm bravo

tarkaseksüel
20-01-10, 18:17
hande yener hakkında dedıklerı doğru sahsen ben merak edıyorum av-caba
bugun nasıl gıyınecek dıyee kadın değişik (değişikliği severim )
ama tarkanın karma tarzınada ispanyol paça kötülmesı yaptı haksızdı
gayet ıyıydı tarzı star gibiydi.. ama evet bu tarzı bıraz daha surdurmelıydıı..

starzu
20-01-10, 19:55
ya bu adam nihat doğana imaj yapan adam deyilmi:18:öyle biri konuşsunki ciddiye alalım:12:

Bamboo
20-01-10, 20:03
ayy sinir oluyom böle kendini,haddini bilmez insanlara yaa uyuz herif..

start_the_fire
20-01-10, 21:17
önce kendi kıyafetlerine baksın ondan sonra megastar'ı eleştirsin tarkan her zaman iyi giyiniyor ilk önce aynaya bakmalısın evlat :)

Buzlukahve
21-01-10, 01:38
hande yener sanki çok güzel değişime uğratmış gibi ahkam kesiyor :) kemal bey hande yener sayenizde eski hande yener olmaktan çıktı, bitirdin kadını yeter :D sen önce kendine bak gayvari tarzın veya cinsel kimliğin beni ilgilendirmez ,ama tarkan a özenmekten başka kliplerinde yapığın bişey yok, sen aslaaaa tarkan gibi olamıcaksın aslaa NOT: lüfen yıldız tilbe'yede bulaşma o bilim saf temiz duygulu içi dışı bir yıldızımız onuda hande ve kendine benzetme !!!!!!

siboss1992
21-01-10, 12:30
her insan bagzi giyim konusnda hata yapabilir ama gercekten abartmis..
Tarkan kiyafetlerini hep o yillarin modasina göre giydi bence hala da öyle

princeofpersia
22-01-10, 11:46
Bu hande yeneri artık susturmak lazım kadın başarısı söndü şimdide murat dalkılıç denen dünki çocuk ile mi laf sokmaya kalkıyo:13::13::12:

dudu
22-01-10, 22:04
Bu hiç kendi kılığına tipine bakmıyomu yaa :))

türkan
23-01-10, 16:01
bu çocuk önce handeyi giydirmeyi öğrensin becersin öyle konuşsun...

veli
27-01-10, 11:42
haddini bilmezin teki ... sen kimsinki konuşuyosun beee...