PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayhan günyil'dan cevap

İZMİRLİ
19-01-10, 12:53
Arkadaşlar biliyosunuz taksim konserinde unutmamalı şarkısına Ayhan abi super bir solo yaptı, bir çok kişi gibi bende mest oldum :)) hemen face'den mesaj yazdım, umarım tarkan'ın yeni albümün'ün bir şarkısında bu tür bir giriş vardır diye, oda
(aynen koyuyorum)''Albümde evet çaldım.Fakat konser başka, albüm işi başka, orada öyle bir solom ne yazıkki yok, üzgünüm.tekrar teşekkür ederim..

sizinle de paylaşıyım dedim...Bu arada keşke olsaydı bir solo giriş, gitarı konuşturuyor resmen, olağan üstü bir adam...:20:

bounce
19-01-10, 14:22
3 şarkıda çalmış. ama o şarkılar albüme girer mi.MUAMMA.. TARKAN'ın albüme konmamış ama düzenlenmiş,hazır kaç şarkısı vardır,kimbilir..

istanbul 1453
19-01-10, 16:32
bu düzenlemelerde tarkan cebinden para veriyo dimi,eğer veriyorsa bu şarkıları düzenleyip nie çöpe atsınki saçmalık diilmi,bu arada ozan çolakoğlu petek dinçözünde prodüktörü olmuş hadi hayırlısı bakalım...

tarkaseksüel
19-01-10, 18:35
3 şarkıda çalmış. ama o şarkılar albüme girer mi.MUAMMA.. TARKAN'ın albüme konmamış ama düzenlenmiş,hazır kaç şarkısı vardır,kimbilir..
keske onlarıda dınleyebılsekkk ... ne hitt ler vardır emınımm

twilight
19-01-10, 19:34
O şımarık'tan daha çok tutacak şarkıda Ayhan Günyıl olmalı bence...

start_the_fire
19-01-10, 19:39
tarkan'ın bu düzenlemelerde cebinden para vermesi pek akıllı bir iş olmasa gerek ama yeni albümde bu tür hitt şarkılarda görmek güzel ama şımarığı hic bir şarkı ile kıyaslamamız gerek diye düsünüyorum

RaSKaS
21-01-10, 17:49
Umarım yeni albümde olabildiğince fazla şarkıda Ayhan Günyıl vardır.

MassConfusion
22-01-10, 01:57
Tahminimce Ayhan Günyıl Tarkan'ın vazgeçilmezi.