PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan 16 ocak konseri hakkındaki düşüncelerim

bounce
16-01-10, 23:10
helal olsun.UYGAR ATAŞ'tan böyle bi zeka beklemiyordum,geçmişine bakınca.. neden mi?.Türkiye'nin en önemli kanalları olan Ntv,CNN Türk,Haber Türk ve TRT 2 de TARKAN canlı canlı resmen kendi şovunu yaptı. yani istanbulun kültür başkenti olması hikaye...burda starteji zekası ön plana çıkıyor..Gerçekten UYGAR ATAŞ'a ayakta alkışlıyorum..RESMEN TARKAN'IN REKLAMI OLDU.4 kanalda aynı anda canlı yayında TARKAN.kendisinin rekoru bu.yarın köşe yazarları da bahseder bu konudan.
konsere gelince Tarkan gayet iyiydi.sürekli gülümsüyordu..çok sevindim.şarkıyı unuttum ama bi şarkıda bi yerde elektro gitardan acayip bi ses geldi.TARKAN hemen arkaya döndü. gercekten çok iyi müzik kulağı var..
UNUTMAMALI'da herkesi mest etti. dans etmedi ama açıkladı sahne ıslak diye zaten ilk ya da ikinci şarkıda dansçılardan birisi kaydı.
en çok sürekli gülümsemesi beni sevindirdi birde yüzüne nur mu inmiş ne olmuş.sanırım albüm çalışmaları iyi gidiyor iyi şarkılar tutturmuş bu da yüzüne yansımıştır.İNŞALLAH

jetaime
16-01-10, 23:44
her yerde tarkan harika

hilfa
16-01-10, 23:49
harika yorumlamışsın Cihancım konseribravokısaca mükemmel bir Tarkan:29:

Rumeli59
16-01-10, 23:51
cihancim harikasin;-)

twilight
17-01-10, 00:04
hayatimda ilk kez Uygar Atasi alkislamak istiyorum :)

gokhantevetoglu
17-01-10, 00:20
kanal 24 u unutma:)))eee tarkan bomba gıbı gelıyor uygar da onun ızınde koordınelı bır bıcımde gelıyor daha otesı yok bence...

xurush'nine
17-01-10, 01:34
Tesekkurler, Cihan.Hem video icin hem yorumun icin.
Dusuncelerini paylasdigin icin sag ol.Ben cok merak etmisdim konseri..
Eminim benim gibi istemeden konseri kaciran fanlara da cok iyi geldi..
Gullerin biri sana, o buru Tarkana :22: :22:

trknmania
17-01-10, 02:15
benim de bu geceki konserle ilgili düşüncem şudur:
tarkaaaaaaannnn harikaydıınnn bu geceeeeee!!!!!!!! yüzün, gözün, saçın, başın, şarkıların ,dansın derken olay ceketinde koptu zatennn:)ceketin geceye damgasını vurdu..beni de bitirdi yanii:))bu gece ki konser tarkan bitti diyenlere ennn güzel cevaptı zaten..:))

aylin_23
17-01-10, 02:15
arkadaslar konsere gidenler ozellikle vokalisti altay oktar ordamiy di ben ekipten ayrildi diye biliyorum bilgilendirirseniz sevinirim buarada konser superdi

meryem_17
17-01-10, 13:42
:1::1::1::1::1: Megastar farkıı yhaaaa müthiş bi konser oldu:20: yha tarkanıma bir kere daha aşık oldum:10::10::10: we gözlerimi ondan alamadım dansı görünüşü duruşuyla mükemmel ötesi görünüyorduu.:29:

yiğit
17-01-10, 16:28
vala cihanım haklısın....yüzü ne kadar parlaktı öle...bi de daha çok zayıflamış saçlar güzel olmuşşş ceket zaten ooofffffffffffffffffffffff:D :D tek gıcık olduğum awvvvv die durduk yere bağırması...mj özentisi gibi...herşey süperdi amaaa...

**MegaStarkan**
17-01-10, 18:32
tek gıcık olduğum awvvvv die durduk yere bağırması...mj özentisi gibi...herşey süperdi amaaa...

Bir habere göre Tarkan özel ders almis üstelik, forumda var haber. Dün chat'de de yazmistim.
Haber dogrumus demek ki.

devilscream
17-01-10, 19:06
Bir habere göre Tarkan özel ders almis üstelik, forumda var haber. Dün chat'de de yazmistim.
Haber dogrumus demek ki.
Özel ders alinacak bi şey değil bence o habere hala inanmiyorum
Daha önce ki konserlerde de yaptigi bi şeydi zaten:)

trknmania
17-01-10, 19:37
tek gıcık olduğum awvvvv die durduk yere bağırması...mj özentisi gibi...herşey süperdi amaaa...

ben ise tam da bu kısımlarına bittim şarkıların...süpeerdiii tek kelimeyleeeeee:10::10:

tarkaseksüel
17-01-10, 19:58
cihan elek-tro gıtardan ses geldı dedı galıba o şıkıdımı soylerken 4.35 - 4.4o sanıyelerı arasındaaa bi yer..

eskalen
17-01-10, 20:04
Tarkan'un av uv diye cilgin sesler cikartmasi bence hos...Zannediyorsam yillardir konserlerinde bu sesi veriyor... Yakisiyor kendisine :) Izleyenleri ateslendirecek canlandiracak hareketler bunlar yapmali da...Tarkan dan baska hangi pop sanatcisinin boyle hareketler yapsa yakisir?

İZMİRLİ
17-01-10, 20:41
Olayın uygar ateşle bir alakası olduğunu zannetmiyorum, kültür başkenti konserlerinde sahne alacak en önemli sanatçı Tarkan'dı doğal olarak da Tarkan'a bol bol yer verdi çoğu kanal...

MassConfusion
17-01-10, 21:03
Tarkan sahne ıslak dedi dans edemeyeceğim dedi fakat unutmamalı şarkısında bile dans etti =)

trk
17-01-10, 22:49
16 Ocak konseri, Tarkan bitti diyenlere çok güzel bir cevap oldu . tek kelimeyle muhteşemdi çok genç görünüyordu.çok güzeldi.laf aramızda o sesleri çıkarması benide biraz rahatsız etti keşke yapmasaydı.ama çok sorun değil.ben resmen hasta oldum ona tekrardan.dun butun gece Tarkan dinledim.Sevgiler Tarkan..

au13
18-01-10, 01:41
teshekurler aynen sana katiliyorum

ece**
18-01-10, 18:47
haklısın cihan doğru sölüosun bu kanalların canlı wermesi falan....we benim düşüncelerim ; çokk muhteşem bi konserdi gerçekten :) ekran karşısında bile nefesimizi kesmeye yettii :)) o altın çilek yaramış belli :) tarkan sahneye ilk çıktıında ilk dediim laf ; " nekadar gençleşmiş" oldu .... :) gerçekten gelecekle ilgili güzel sinyaller aldım ben ... :)) 4 gözle bekliorz tarkanı :) bu konser hepimizi daha da çok heyecalandırdı :))