PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan özentisi YK!

twilight
15-01-10, 19:57
Bilmem izlendiniz mi?İsmail yk adli basarili sarkicimiz :28: "face book"adli sarki yapmis ve bu sarkiya klip cekmis...klibin baslari face book adli iletisim sitesinde sevgili bulmaya calisan adamin halini anlaitiyor...buraya kadar bi sey yok...

her sey normal gib görünürken ismail yk animasyonla bigisayarin icine giriyor galiba ve bir denize giriyor her neyse...tarkanin kuzu kuzu klibindeki "toz firlatma figürünü "su sıçratma" olarak taklit ediyor... :28: durun hele daha bitmedi...Tarkan'a özenmeye çalışan ünlü staımızın :18: bir de dönüşü var 180 derece dersiniz ki "dudunun sonlarinda tarkan böyle dönmüyor muydu ?"
bi de şu var o deniz sahnesinden sonra nasil oluyorsa bilmem deniz ismail yknin üstüne dogru geliyor (ay keşke boğulsaydı :28: ) ve kaçmaya çalışırken Tarkanin "Sikidim" klbindeki gibi daha dogrusu sonundaki gibi bir ucaga atlayip gidiyor... :16:

benden yorum yok,
ben sizin yorumunuzu aliyim ?

ece**
15-01-10, 20:02
izledim bende geçenlerde... tam hakaret edilcek boyutta bi klip we adam.. susuorum sadece... insan kendini ancak bukadar komik duruma düşürebilir. o su sıçraatma kısmı benimde dikkatimi çekmişti katılıorum sana... ama onun dansları çok dandik yaaa :)) o yüzden tarkandan derste alsa mesela yine öle yapamaz...sadece YİNE çok komik olmuş. tek yorumum bu . . .

istanbul 1453
15-01-10, 21:17
tartışılan konu ismail yk gözünüzü sevim yapmayın ya :D talit etse noolur etmese noolur,yk ya bunun başka bi açılımı varmı kıro star :D

jetaime
15-01-10, 21:32
hic sevmiyorum ona vallah hep copy yapiyo herkesden allah allah
bu ne yaaa
kendi kendine bir sey yapamiyo bu adam

devilscream
15-01-10, 22:04
Bu klip için söylemiyorum,kendisi Michael Jackson'ı taklit ediyor

jetaime
15-01-10, 22:08
Bu klip için söylemiyorum,kendisi Michael Jackson'ı taklit ediyor

:18::18::18::18:

evet dogrusun

Bamboo
16-01-10, 15:32
tartışılan konu ismail yk gözünüzü sevim yapmayın ya :D talit etse noolur etmese noolur,yk ya bunun başka bi açılımı varmı kıro star :D

kesinlikle çok doğru tespit... :D

Yakisikli89
16-01-10, 17:33
En iyiler daiima taklit edilir. Biraksin etsin taklitini :)

The One
16-01-10, 20:46
Geçen Gün bi magazin programında gördüm, hollywood tekniği ile çekildiğinden falan bahsediliyodu...

bence çok berbat görüntüler... Zaten ismail yk' ya söylenebilecek bişey de yok...

Ferya
17-01-10, 00:23
Iyiler hep taklit ediliyor zaten.

meryem_17
17-01-10, 13:34
Hayır bişeye benzetebillse tmm ama yaptğı ne anlamış deilim komik yhaaa:18::18::18::18::18:

Slyozi_Angela
22-01-10, 17:38
hiç sevmiyorum şu YKyi.o klibide izledim.çok haklisin benimde aklima gelmişti.TARKANİ taklit ediyo ama asla ONA benzeyemez.bunu aklina sokarsa iyi olur...

_trkn_
22-02-10, 23:18
İğrenç bir klip olmuş..

Saç imajınıda Tarkan'ın Kuzu Kuzu klibinden özeniyor.

princeofpersia
23-02-10, 12:44
Bilmem izlendiniz mi?İsmail yk adli basarili sarkicimiz :28: "face book"adli sarki yapmis ve bu sarkiya klip cekmis...klibin baslari face book adli iletisim sitesinde sevgili bulmaya calisan adamin halini anlaitiyor...buraya kadar bi sey yok...

her sey normal gib görünürken ismail yk animasyonla bigisayarin icine giriyor galiba ve bir denize giriyor her neyse...tarkanin kuzu kuzu klibindeki "toz firlatma figürünü "su sıçratma" olarak taklit ediyor... :28: durun hele daha bitmedi...Tarkan'a özenmeye çalışan ünlü staımızın :18: bir de dönüşü var 180 derece dersiniz ki "dudunun sonlarinda tarkan böyle dönmüyor muydu ?"
bi de şu var o deniz sahnesinden sonra nasil oluyorsa bilmem deniz ismail yknin üstüne dogru geliyor (ay keşke boğulsaydı :28: ) ve kaçmaya çalışırken Tarkanin "Sikidim" klbindeki gibi daha dogrusu sonundaki gibi bir ucaga atlayip gidiyor... :16:

benden yorum yok,
ben sizin yorumunuzu aliyim ?

Siz rahat olun yeni albümde elbet ortalığı sallayacak şekilde parçalar olur sabırlı olmayı dilerim gerisi boş kim ne yaparsa yapsın tarkan'a Toz kondurmam ben :19:

fatihvefatih
23-02-10, 18:39
İsmail YK adının müzik, sanatçı gibi terimlerle yan yana kullanılması bile müziğe ve müzik severlere yapılan ağır bir hakarettir bence! Onu dinleyen azınlığı bir irdelemek lazım, kesin psikolojik sorunları olan kişiler dinliyordur bu taklitçi zat-ı muhteremi :))))

tarkan_mania
23-02-10, 18:54
Komik bir adam ! :4:

TaklitLer asıLLarını yüceLtir:19:

start_the_fire
23-02-10, 20:31
İsmail yk iyi bir ses sanatcısı ama tarkanı taklit ettiğine inanmıyorum mıcheal jackson'ı taklit edebilir ismail yk ile tarkan arasında dağlar kadar fark var lütfen , ama ismail yk gibi sevilen bir sanatcıyı kücümsemek yanlıs olur diye düsünüyorum oda bir sanatcı tarkan ile aynı mesleği paylasıyor ama tabiki asla tarkana su dökemez kesinlikle

hulya_trkn
24-02-10, 09:13
yk sanatçımı ya uyuz bence millet sevio bide bu adamı tarkanın tırnagını uyduramaz kendni pehh

veli
24-02-10, 10:23
kelimelere dökemiyorum yk denilen insan müspettesini .. sinir bozucu bi tarzı ,tavırları var
anlatamıyorum ... ama yk yı falan konu olarak tartışıyoruz ya yorum yapıyoruz ya .. bu benim jnmı sıkıyor .. neyse .... bilgiler için tşk..