PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ın 2006 tutarsılık yılı oldu

arslankivanc
17-06-06, 00:35
Merhaba Arkadaşlar Ben Tarkani Taparcasina Seven Biri Olarak Şu 2 Soruya Muhattaplarinda Ya Da Kesin Bişiler Bilenlerden Merakimi Giderip Cevap Vermelerini Bekliyorum
1.tarkanin Mayis Ayi Içinde 3 Gün Star Tv Için Hazirlayacaği Bangir Bangir Bağirilan Reklami Yapilan Programlari Neden Yapmadi Haberi Olan Varmi Çünkü Ben Mayisin 31 Ine Kadar Ha Bugün Çikti Ha Yarin Çikacak Die Bakledim Fakat Sonu Fiyasko Oldu Ve Artik Dayanamayarak Bu Konuyu Açma Ihtiyaci Duydum Çünkü Tarkanin Bu Ilk Bekletmesi Umutlandirip Da Sonrada Ertelendi Yada Iptal Olmadu Demesi Diil Artik Tak Etti Come Closer Albümünüde Ekimden 7 Nisana Kadar Ha Bu Gün Ha Yarin Diyerek Hatta Taaa Ağustosta Ekimde Geliyo Albüm Diyerek Sorada Çoook Sora Çikarttiği Gibi Yada Şu Anda Yaptii Start The Fire Klip Ve Single Ni 2 Hazirndan Şu Anda Kesin Olmayan Bir Tarihe Ertelediği Gibi.yani Hadi Ben Tarkani Inanimaz Derece Sevdiğim Ve Türkiyenin Bayanlarda Sezen Aksu Erkeklerde Tarkan Dan Başka Pop Sanatçisinin Olmadiini Bildiğim Için Umursamayabilirim Ama Ya Onu Tanimayayan Ya Da Yeni Taniyan Bir Insan Için Ii Bir Izlenimmi Sizce Yada Ondan Nefret Edip Kuyusunu Kazmaya Çalişanlar Için Ii Bir Koz Diil Mi Bir Tarkan Manyaa Olarak Hep Beraber Tarkana Böle Yalniş Yada Tutarsiz Bilgi Vermekdense Hiç Konuşmamasi Gerektiini Hatirlatmamiz Gerek Arkadaşlar Çünkü O Artik Bir Tartişmasiz Dünya Stari
2. Olarkda Bu Sitede Acaba Tarkanin Rehavtine Kapilip Ayni Işlemi Yapmaya Çok Mu Merakli Tarkanin Olmicak Konserlerini Yanliş Albüm Tarihlerini Neye Ve Kime Dayanarak Bu Bilgileri Verdiini Bilmiyorum Fakat Bildiğim Bir Tek Şey Var Ki Oda Hitt Müziği Ariyip Albüm Hakkinda Bişi Sorduumda Bişi Belli Diil Diyo Fakat Bu Site Tarih Söleyebiliyo Tipki Istanbul Konserine Yalniş Bi Tarih Verip Sonrada Biletix De Satişa Sunulan Biletleri Gördklerinde Tarihi Hemen Dğiştirmesi Gibi Ayrica Şunu Da Sölemek Isterim Ki Ankara Tarihide Yalniştir.çünkü Hitt Muzik Bu Tarihi Bu Kadar Yakin Olmadiini Bi Kaç Gün Önce Söledi Ama Konser Var En Azindan Bu Kadari Doğru

Arkadaşlar Sayin Site Yöneticileri Lütfen Kesin Bilmediiniz Bir Şeyi Buraya Yazipta Insanlari Umutlandirmayan Çünkü Siz Burda Tarkan Için Çalişan Çok Büyük Ve Güzel Bir Portal Olmaniz Rağmen Bu Özellikleriniz Siteye Çok Zarar Veriyo Hadi Siteyi Geçtim Baştacimiz Uğruna Herşeyi Göze Aldiimiz Sanatçimiz Çok Büyük Yaralar Alir Bu Yüzden Lütfen Yalvariyorum Ve Rica Ediyorum Tarkana Zarar Vermein Ve Verdirmeyin.

Herkese Sevgiler Ve 2006 Tarkan Konserlerinde Ii Eğlenceler Diliyorum

SÜPERSTARKAN
17-06-06, 00:39
Merhaba Arkadaşlar Ben Tarkani Taparcasina Seven Biri Olarak Şu 2 Soruya Muhattaplarinda Ya Da Kesin Bişiler Bilenlerden Merakimi Giderip Cevap Vermelerini Bekliyorum
1.tarkanin Mayis Ayi Içinde 3 Gün Star Tv Için Hazirlayacaği Bangir Bangir Bağirilan Reklami Yapilan Programlari Neden Yapmadi Haberi Olan Varmi Çünkü Ben Mayisin 31 Ine Kadar Ha Bugün Çikti Ha Yarin Çikacak Die Bakledim Fakat Sonu Fiyasko Oldu Ve Artik Dayanamayarak Bu Konuyu Açma Ihtiyaci Duydum Çünkü Tarkanin Bu Ilk Bekletmesi Umutlandirip Da Sonrada Ertelendi Yada Iptal Olmadu Demesi Diil Artik Tak Etti Come Closer Albümünüde Ekimden 7 Nisana Kadar Ha Bu Gün Ha Yarin Diyerek Hatta Taaa Ağustosta Ekimde Geliyo Albüm Diyerek Sorada Çoook Sora Çikarttiği Gibi Yada Şu Anda Yaptii Start The Fire Klip Ve Single Ni 2 Hazirndan Şu Anda Kesin Olmayan Bir Tarihe Ertelediği Gibi.yani Hadi Ben Tarkani Inanimaz Derece Sevdiğim Ve Türkiyenin Bayanlarda Sezen Aksu Erkeklerde Tarkan Dan Başka Pop Sanatçisinin Olmadiini Bildiğim Için Umursamayabilirim Ama Ya Onu Tanimayayan Ya Da Yeni Taniyan Bir Insan Için Ii Bir Izlenimmi Sizce Yada Ondan Nefret Edip Kuyusunu Kazmaya Çalişanlar Için Ii Bir Koz Diil Mi Bir Tarkan Manyaa Olarak Hep Beraber Tarkana Böle Yalniş Yada Tutarsiz Bilgi Vermekdense Hiç Konuşmamasi Gerektiini Hatirlatmamiz Gerek Arkadaşlar Çünkü O Artik Bir Tartişmasiz Dünya Stari
2. Olarkda Bu Sitede Acaba Tarkanin Rehavtine Kapilip Ayni Işlemi Yapmaya Çok Mu Merakli Tarkanin Olmicak Konserlerini Yanliş Albüm Tarihlerini Neye Ve Kime Dayanarak Bu Bilgileri Verdiini Bilmiyorum Fakat Bildiğim Bir Tek Şey Var Ki Oda Hitt Müziği Ariyip Albüm Hakkinda Bişi Sorduumda Bişi Belli Diil Diyo Fakat Bu Site Tarih Söleyebiliyo Tipki Istanbul Konserine Yalniş Bi Tarih Verip Sonrada Biletix De Satişa Sunulan Biletleri Gördklerinde Tarihi Hemen Dğiştirmesi Gibi Ayrica Şunu Da Sölemek Isterim Ki Ankara Tarihide Yalniştir.çünkü Hitt Muzik Bu Tarihi Bu Kadar Yakin Olmadiini Bi Kaç Gün Önce Söledi Ama Konser Var En Azindan Bu Kadari Doğru

Arkadaşlar Sayin Site Yöneticileri Lütfen Kesin Bilmediiniz Bir Şeyi Buraya Yazipta Insanlari Umutlandirmayan Çünkü Siz Burda Tarkan Için Çalişan Çok Büyük Ve Güzel Bir Portal Olmaniz Rağmen Bu Özellikleriniz Siteye Çok Zarar Veriyo Hadi Siteyi Geçtim Baştacimiz Uğruna Herşeyi Göze Aldiimiz Sanatçimiz Çok Büyük Yaralar Alir Bu Yüzden Lütfen Yalvariyorum Ve Rica Ediyorum Tarkana Zarar Vermein Ve Verdirmeyin.

Herkese Sevgiler Ve 2006 Tarkan Konserlerinde Ii Eğlenceler Diliyorum

Yazdıklarınızın yarısı doğru ama birçoğuda saçma. Kusura bakmayın..:36_1_6: :36_1_6: :36_1_6: :36_1_6:

arslankivanc
17-06-06, 00:42
iide neresi saçma her bir kelimesi doğru ayrıca tarkanla ilgili hiç bi saçmalığa ve yalana tahammül edemeyen bir insan olarak bu konuyu yazmak istedim ve tabiki bilgilenmek için de ama eleştirilmek için deil

HakanÇelik
17-06-06, 00:52
burda yazılan tüm haberler ve tarihler doğru olacak diye bir şey yok...
ama biz en doğru haberleri yazmak adına çabalıyoruz...
tarkan'ın planları değişiyorsa bizim yapacak birşeyimiz yok...

TarkanColl
17-06-06, 00:53

Ne demek istediğini anlamadım. Tarkan'a zarar verebilecek ne yapıyoruz?

arslankivanc
17-06-06, 00:56
mesela olmayan tarihleri olcak gibi söliip insanları umutlandırıp sonrada o tarihte hiç bişi olmadıını gören insanlara sahtekar tarkan dedirtiyosunuz yeterlimi ki ben bunu bugün yaşadım ve bu maili yazdım

TarkanColl
17-06-06, 00:58
mesela olmayan tarihleri olcak gibi söliip insanları umutlandırıp sonrada o tarihte hiç bişi olmadıını gören insanlara sahtekar tarkan dedirtiyosunuz yeterlimi ki ben bunu bugün yaşadım ve bu maili yazdım

Olabilir bu kadar büyütme. Kimse Tarkan'a sahtekar demiyor. Sen de böyle dediklerini duyuyorsan karşılığınıda vermelisin. Bazen bazı işler söylendiği tarihlerde olamıyor. Çok doğal. Yazını çok gereksiz buluyorum ama senin fikrin saygılıyım.

ercn
17-06-06, 01:02

biz tarihleri kafamızdan uydurmuyoruz sen merak etme...Biz bu işleri araştırıp yapıyoruz.Eger tarih degişmisse de bu bizim sucumuz olamaz.Senin muhattabın biz degil hitt müziktir kardeşim.Bi problemin varsada onlara git derdini anlat arkadaşım

Nzl
17-06-06, 01:05
tarkan'ı çok sevdiğin için bu kadar hassas davranmanı anlıyorum. Ama tarkan'ı biz yeni tanımıyoruzki. o ve ekibi yıllardır hep böyle. Malesef planladıkları projeleri bizlerle erken paylaşıp ardındanda herhangibir teslik olduğunda haber vermeden askıya alıyorlar. Ben kendi adıma onun bu tavrına ve sabretmeye alıştım.
star tv için yapılacak proğramada başlarda sıcak bakıyordum ama şimdi düşünüyorumda ne gereği var. o ülkemizde proğramlara çıkmadan işlerini yürüte bilen tek sanatçı. Üstelik eğer yayınlanmış olsaydı bu proğram yine eleştiri bombardımanına tutulacak, artık albümleri satmadığı için ekranda görünmeyi kabul ediyor denilecekti. Tarkan bir gün gerçek anlamda bizlerle tv ekranından buluşmaya karar verirse yeri ve zamanı iyi seçilmeli, albümünün satış dönemine getirilmemeli, çıkmayı düşündüğ kanal doğru seçilmeli.
Forumumuzda eklenen haberlere gelince biz basında tarkan isminin geçtiği tüm haberleri paylaşmaya çalışıyoruz. Hangisinin gerçek hangisinin yalan olduğu zaten zamanla anlaşılıyor.

arslankivanc
17-06-06, 01:06
işte sorunda burda tepki veriyorum ama bi yerde de haklılar verilen 10 tarihden 6 sı yalnış oluo bu duruma bişi denmiyo
benimde isteim sadece çk kesin tarihlerin verilmesi ve ben şunu anlamıyorum yani bunu herkesden önce duyurmak diil ki marifet kesin olanı duyurmak zaten bir mühlet sonra hiçbir tarihin inandırıcılıı kalmaz hiç tarih vermeyin yadaönce resmi sitesi versin sonra siz verin diğer siteler veriyo biz nie vermeyelim die düşünürsekde en büyük tarkan sitesi olan bu siteye hakaret etmiş oluruz zaten onların tarihleri yalnış çıkınca sorumluluk onların oluo ama bu site öle deil ilgi gören bi sie ve yukarda hiç saçmalık yıok

arslankivanc
17-06-06, 01:07
teşekkürler nazz

zynprtrk
17-06-06, 02:06

http://img91.imageshack.us/img91/4218/3617414mf.gif (http://imageshack.us)Emredersin abi....http://img91.imageshack.us/img91/4218/3617414mf.gif (http://imageshack.us)http://img91.imageshack.us/img91/4218/3617414mf.gif (http://imageshack.us)Yayınlamayız...:36_1_20: :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20:

scorpioness
17-06-06, 02:39
Yok KIvanç Kardeş Burda YanlIş Olmaz Hem Burda YapIlan Herşey Tarkan Için Onun Hayranlari Hatta Senden Daha Manyaklari Var Burda Verilen Tarihlerin YanlIş OlmasI Forumdan Deil TarkanIn Organizasyon Şirketi Hitt Müzikten AlInan Bilgilerden KaynaklanIyor Senin Hayal KIrIklIğInI Burda Ki Herkes YaşIyor Merak Etme. Biz Burda Güzel Şeyler Yapmak için Birlikteyiz Bizim Kimseye Bi ZararImIz Dokunmaz Sen Daha Bu Forumu KavrayamamIşsIn UmarIm Burda Daha Fazla Vakit Geçirirsin Ve Söylediklerinin Ne Kadar YanlIş Olduğunu kendin anlarsın bu sitede ki herkes Tarkanı sonuna kadar savunan ve yücelten insanlardır