PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atilla Aydoğdunun 'Manzaralarında' Tarkan

belfü
13-01-10, 18:00
Atilla Aydoğdu, Billboard TR’nin Ocak 2010 sayısında “Geleceğe baktım, geçmişi gördüm” başlıklı bir yazıyla karşımıza çıkıyor. Yazı, Aydoğdu’nun kelimeleriyle şu soruyu cevaplandırıyor: “Bilinmeyen bir olay müzikseverleri etkilese ve ideal bir pop şarkısı kadar sürecek bir zaman diliminde bundan 10 yıl sonrasında hit olan şarkıları tek tek dinleyebilseler, ülkemizdeki müzik piyasası nasıl değişirdi dersiniz?”

Aydoğdu’nun yazısı “gelecek manazaraları” ile dolu ve bu “manzaraların” Tarkan’lı olanı da var: “… Tarkan ise bir yandan Eurovision’a katılıp katılmama konusunda “hayır” cevabı verebilmek için kendisine teklif gelmesini beklerken, diğer yandan kendisinin 20 yıl önceki haline benzeyen genç şarkıcılara destek vermeyi sürdürür. Ayrıca “Yıllardır benden beklenen Rusça albümü kaydediyorum” ayaklarında Moskova’ya yerleşir. “

Aydoğdu’nun yazısının tamamı Billboard Türkiye’nin Ocak 2010 sayısında.http://tarkanplustr.wordpress.com/2010/01/11/atilla-aydogdunun-manzaralarinda-tarkan/

Bamboo
13-01-10, 20:11
her zaman ki gibi tarkan hakkında bi yorum işte...

twilight
13-01-10, 21:02
hadi be...tarkan yillardir rusca albüm cikaricam mi demis.
biz nie bilmiyoruz...ingilizce olmasin o?
ayrica rusyada evide varmis.öle mi?
ben neden hep Tarabya ve New York olarak biliyorum.
Ay demek ki ben gerçek fan değilmişim,Atilla Aydoğduyu bu siteye bekliyoruz,çok iyi bir fan heralde çok iyi takip etmiş...
Ayrıca 20 yıl önce 1990'da Tarkan'i nasil taniyormus,onu da anlamadim.Tarkan ilk albümünü 1992 de cikardi.18 yil olmasin o.Ayrica Emir-yani benziyor dedigi adam-Tarkanin Karma zamanindaki zamannia benziyor.bundan da 9 yil gecti.bu adamin matematigi mi yoktur...yoksa kendine aptal süsü vermeye mi çalışıyor?

jetaime
13-01-10, 23:00
evet bende hic duymamis bu rusca albumunu

starzu
14-01-10, 03:59
tarkan yorumu yapıcaz diye komik duruma düşüyor zavallılar:12:

meryem_17
14-01-10, 13:12
Aynen artık uslansın bu kendini gazeteci sanan insanlar bıkmadılar galiba rezil olmaktan :14::14::14: :7::7::7:

ece**
15-01-10, 15:57
insanlar ne çok sewio ya kendini komik duruma düşürmeyi...eleştirin de wur deyince öldürmeyin ..

Pamela_beyazgul
17-01-10, 18:58
rusyada evi oldugunu zannetmiyorum, bide rusca albumda cikarmaz bence

MassConfusion
17-01-10, 21:01
Rusca albüm biraz saçma geldi.

flores
20-01-10, 11:22
rusca album hic bir zaman olmaz.tarkan reklam filminde bir az okumus rusca.ama tarkan benden incimesen.lehcesi cok kotu cikmis.cunki biz az-cok biliyoruz rus dilini.sozleri yanlis talaffuz ederken biraz gulmeli cikiyor.Tarkan pesekar bir insan yani eyer o hangi dilde bir aklbumu cikariyorsa o dili mukemmel bilmeli.PS biraz bundan once Serdar Ortac kendi sarkisini rusca okumusdu.coook kotu talaffuz ediyordu.biz o kadar guluyorduk ki.bazi sozleride manaca yok harfi teleffuz etmisdiler.

start_the_fire
20-01-10, 11:37
Biz rezil olmalarından bıktım adamlar rezil olmaktan bıkmadılar ah fani dünya hala ne tutuyorsun bunları hayatta bir daha tarkan gibi gelecek mi bu dünyaya

siboss1992
21-01-10, 12:36
böyle tür haberler okmaktan biktim artik