PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çevreci Megastar AVATAR'I izledi.

szr67
13-01-10, 12:42
http://img17.imageshack.us/img17/3845/adszlth.png (http://img17.imageshack.us/i/adszlth.png/)
Çevreci Megastar AVATAR'I izledi.
Uzun süredir Görünmeyen Tarkan önceki gün Doğa Derneği Genel Müdürü Dr.Güven Eken'le birlikde İstinye Park'ta 'Avatar'ı izledi.İki Doğacı filmi izlemeye geldik diyen Tarkan hayranlarıyla kuşatılınca,salona 5dk geç girdi.''Çok iyi bir albüm ile sevenlerimin karşısına çıkacağım''diyen sanatçı,oyunculukla ilgili bir soru üzerine ''Bir filmde oynamak çocukluk hayalim.Ama uygun proje olsun.Yüzlerce teklif aldım değerlendiriyorum'' diye konuştu.

http://www.milliyet.com.tr/2010/01/13/GazeteResim.aspx?aType=GazeteResim&Date=13.01.2010&IsCadde=1&ver=50

M-Yildiz
13-01-10, 12:48
Gercektende izlenecek bir film..
Albüm galiba son asamalarinda, son hazirliklar yapiliyor.. Ben sahsen subat ortasi mart basi arasinda cikacak diye ümit ediyorum.

ece**
13-01-10, 15:18
ay tarkanın olduğu salonda sinemaya gidlirde o film izlenr mi hiç yaaaa :D:D ben hayran hayran tarkanı izlerdim heralde :))))) avatar'a bende gitmek istiorum tarkan buradaki sinemeya da gelirmisin :P

twilight
13-01-10, 15:25
Avatar cidden harika bir film...Son yılları en iyi animasyon filmlerinden.
Tarkan'ın da giyinişi harika,albüm müjdesi güzel,son aşamalar...
Güzel haber,teşekkürler.

Yakisikli89
13-01-10, 18:25
O film gercekten mükemmel.
Düsünsenize oturuyorsunuz. Film baslamis, bes dakika sonra birden yaniniza gelip Tarkan oturuyor. Haha Filme mi bakardiniz Tarkan'a mi? :)))))))))

denizmavisi
13-01-10, 19:13
hadi Tarkan bekletme artık bizi çıkar şu albümü:11:

dilaraer
13-01-10, 19:18
Filmi mutlaka herkes izlemeli diye düsünüyorum...Konu her ne kadar klasik olsada harika 3d efektleriyle tazelenmis oldu - bu konunun ne kadar ciddi ve önemli oldugunu 2d seklinde anlamayan belki 3d seklinde anlar, gerci ümidim yok gibi...

Umarim Tarkan oyunculuk hayalini bir gün gerceklestirebilir, ama Avatar gibi büyük projelerde soundtrack sarkisini söylese de olurdu :)yani bence...
Avatar'i Leona Lewis kapti...Avatar II'nin (yani öyle bisey düsünülüyor diyelim) sarkisi ve tabiiki klibi cevreci Megastar'imizdan gelse benim hayalim gerceklesir :P

meryem_17
13-01-10, 20:02
Haberin en çok hoşuma giden yanı tarkanımın albümünün son aşamalara gelmesi.Tekrar teşekkürler.

Bamboo
13-01-10, 20:14
ayy bi ben seğrededim şu filmi yaa...

tarkaseksüel
13-01-10, 21:45
Filmi mutlaka herkes izlemeli diye düsünüyorum...Konu her ne kadar klasik olsada harika 3d efektleriyle tazelenmis oldu - bu konunun ne kadar ciddi ve önemli oldugunu 2d seklinde anlamayan belki 3d seklinde anlar, gerci ümidim yok gibi...

Umarim Tarkan oyunculuk hayalini bir gün gerceklestirebilir, ama Avatar gibi büyük projelerde soundtrack sarkisini söylese de olurdu :)yani bence...
Avatar'i Leona Lewis kapti...Avatar II'nin (yani öyle bisey düsünülüyor diyelim) sarkisi ve tabiiki klibi cevreci Megastar'imizdan gelse benim hayalim gerceklesir :P

avatar 2 gelecekmişş.... benen ıyı haber sana :D
filmi nbende izledim yok boyle bişey diyorumm
film çok ilgi gorduğunden de testere 7 de 3 boyutlu sekılde geleckmişş

jetaime
13-01-10, 23:01
gercekten bu film harika cok sevindim

jix_melis
13-01-10, 23:24
haberde albüm son aşamada diye bi şey yok bunu nerden cıkardınız

Flavia Svein
14-01-10, 04:16
:1: Avatar harika bir film olduğunu

hilfa
14-01-10, 09:32
:10:Tarkan mı Avatar mı? tabiki de Tarkanım:21::10:

eLiF
15-01-10, 00:56
iyi bi seçim yapmış avatar harika tabi kendisi de :)