PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : albüm micro sd de

dedikodu_tugberk
11-01-10, 00:44
arkadaşlar 10 dakika önce kral tvde kral haber adında müzik haberini izledim ve orda tarkanın resimleri eşliğinde spiker tarkan yeni albümünü cd değil hafıza kartı olarak yayınlayacak.diye bir haber geçti inanamadım..bu konu hakkında bilen varsa yazaesa sevinirim..:41:

szr67
11-01-10, 00:59
oldukça hoş olur korsana karşı birebir savaş şimdiden bu projeyi sundu eski şarkıları ve kliplerini neden olmazsın kopyalama yasağınıda koyarsa kart'a korsanın sonu gelir.Ama kral tv muhtemelen şuanki teknoloji mağazasındaki projeden bahsetmiş olabilir.yanlış lanse etmişlerdir belki ama albüm böyle çıkarsa muhteşem olur.

denizmavisi
11-01-10, 01:05
yapsın iyi olur tabi de herkesin bilgisayarı yok ve insanlar arabada, iş yerinde yani her yerde hafıza kartı ile dinleyemezler o bakımdan cd ve kaset olmazsa olmaz hafıza kartı sadece alternatif olabilir

mage
11-01-10, 01:58
o zmn albume çok az kaldı kartlar ne zaman çıkacakmış?

mage
11-01-10, 02:03
ama çoktan satısa sunulmadımı bu kartlar?

MassConfusion
11-01-10, 20:45
Albüm bence de bu şekilde çıkarsa muhteşem olur. Türkiye'ye çoğu ilki Tarkan getirdi , bu konuda da bence üstün bir başarı gösterip Türkiye'mize yardımcı olabilir.Hemde korsana büyük bir dur deme olabilir.

trknmania
11-01-10, 21:06
bence ortada kocamaaan bir yanlış anlaşılma var....bu kartlar çoktan satışa sunuldu zaten...ayrıca içinde de yeni değil eski şarkılar var....bence spiker konuyu kavrayamamış insanları yanlış bilgilendirmiş...

denizarya
11-01-10, 22:17
bence sen yanlis anladin ya

jetaime
11-01-10, 23:22
insallah
bence yanlis anladin yaaa !!!

TorNadO
12-01-10, 01:05
Özel fotoların olduğunu konser görüntülerinin olduğunu birşeye daha uygun olur.
Albümün tüm baskıları üretilmeli kasetinden cd'sine kadar burası Türkiye herkez teknolojiyi yakından takip etmiyor.

jetaime
12-01-10, 01:09
Özel fotoların olduğunu konser görüntülerinin olduğunu birşeye daha uygun olur.
Albümün tüm baskıları üretilmeli kasetinden cd'sine kadar burası Türkiye herkez teknolojiyi yakından takip etmiyor.

tabi herkezde laptop yok evde :5:
bende var ama ....

dedikodu_tugberk
12-01-10, 13:48
ama kral tvde spiker anlatırken altta yazıda geçiyordu ve yazıyı aynen söylüyorum.tarkan yeni albümünü cd olarak değil mini hafıza kartlarında yayınlayacak..diyordu bu yüzden bende aslında şaşırdım ama korsana karşı süper olur böle bir uygulama yaparsa ilgi çekeceği şüphesiz....

M-Yildiz
12-01-10, 13:59
Kral tv'nin veya Number One'in alt yazilarina pek inanmayin, bazen uydurabiliyorlar..Zaten HITT acikladi hafiza kartinda neler olacagini.
Yeni albüm de yer alsaydi o kartta, elbette HITT yazardi websayfasina..