PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hersey Dahil'de Tarkan / Tarkan iLe Hakan Sükür

Yakisikli89
07-01-10, 14:35
Az önce Alisan ve Cagla Sikel'in sunduklari programda, Tarkanin 15 yil önceki halini ve simdiki halini gösterdiler. Ve arada baya bir farkin oldugunu söylediler.

Ek-not: Gecen bir magazinprogramin'da Tarkanin ve Hakan Sükürün eski bir sohbetini yayinladilar, sonra az da olsa beraber 'Ikimizin Yerine' sarkisini yorumladilar. Bu video forumda mevcut mu bilmiyorum :27:

bounce
07-01-10, 19:27
televole zamanında vardı...başlıkta şöyleydi..''popun kralı ile topun kralı buluştu''.TARKAN ''ikimizin yerine'' yi söylerken şarkının nakaratının son kısmını HAKAN ŞÜKÜR'ün söylemesi için mikrofonu kendisine uzatıyor..HAKAN ŞÜKÜR ''ben ağlarım ikimizin yerine'' demek istiyor ama '' ikimizeğğeennn yeğreiine'' (tam olarak böyle bişey) diyor birde nağme yapıyor sonrasında şoka giren ben o gece uyuyamıyorum.

ece**
07-01-10, 19:36
hangimiz aynı kalıyo ki tarkan kalsın.. zaman,çağ,moda vs vs. herşey değişio insanda değişip gidio işte..

twilight
07-01-10, 19:37
:D hehe ilahi cihan... evet hakan şükürün sesi çok kötüdür hatta iğrençtir,bizzat şahsen tanık olmuşumdur... :D bi x sanatçımızın(???!!sanatçı???) konserine(adını vermiyim) çıkıp şarkı söyleyerek batırmştı... xD neyse...ewt o tarkan olayını da biliorum .. bayağı bir eski...tabi keşke şımarık'ı söyleselerdi...hakan şükür nasıl Muck Muck yapardı merak edioum :D hbr için saol..

devilscream
08-01-10, 14:51
İzlemistim o videoyu cok önceden ama kalitesi iyi değildi
Çeken bi arkadas varsa cok iyi olur :)