PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kullerinin beni yaktigi gun

rufad
04-01-10, 05:48
Gonlum okadar aciyorduki ne icimde tuta bildim nede kimseye anlata bildim ama karar verdim gonlumden acini aticam dedim zorda olsa attim yavasca kara topran uzerine biraktim yol almaya baslamistim sensizlik ismi olan soka doru birden ne oldu ama sonbirkez donup ardima bakim dedim baktimda gordumsey acilarimin birer birer buyup bir da olmuslar kizdim haykirdim bir kucuk cocuk gibi yakicam dedim gozlerimin gozlerini gordu an ellerimin ellerine deydi an kalbimin kalbini hissetti an dudaklarimin yanaklarina deydi an icimde dogan ates varya iste o atesle akicam dedim dumanlarinda bovuldum kayboldum denize dusmus yaprak misali kis firtinasinda bir minik serce gibi alevlerinde hic yanmadim aksine usudum korktum azrayilin kapima geldi gun gibi sensizliye yaklasiyordum belkide ondan senden sonkalan sey kullerindi artik onnarida bir polis gibi imdadima yetisen ayni zamnda bir hirsiz gibi alip goturen ayrilik kokan ruzgardi senden bana bisey kalmamisti sonunda mutlumusun diye sordum gonlume cevap ne olabilirdi hayir seninle olmak sensizlikten daha aci degilmis senden geriye kalan hic bisey kalmamisti iste ogun o kullerin beni cok fena yakmisti

xurush'nine
04-01-10, 19:24
Yazin icin tesekkkur ederim,yeni siteci.Duygularini kendince kagida dokmussun,bu cok guzel.Bir kac yazi hatasi az bir az bozuyor gibi tadini da..
Ben yalniz senin adina degil, kendi adima da yonetimden rica etsem,hazir gozden geciririken, turkce okuyamama "mazeretimizi" dikkate alip ta bazi calismalarda acaba yardimci olurlar mi?( her "merhaba","nasilsin" icin degil,bazen mudahille edilmesi gereken yazilarda)Bu mumkun mu diye merak ediyorum.Sonucta her seviyyeli calisma sitemizi daha da guzellestirir diye dusunuyorum...

start_the_fire
04-01-10, 22:16
Benim pek hosuma gitmedi duygularını paylastığın icin yinede tesekkürler

jetaime
04-01-10, 22:52
paylasmak icin tsk

Slyozi_Angela
07-03-10, 12:52
paylaşdiğin için teşekkürler...