PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diger sanatçılar / müzik haberleri!

İZMİRLİ
03-01-10, 20:48
Çoğu zaman siteye girdigimde güncel birşeyle karşılaşmıyorum, Günlerce hep aynı haberler dönüyor duruyor, Bunun nedeni Tarkanla ilgili kolay kolay haber bulamamamız, bulsak dahi bunlar çok küçük ve basit haberler olduğu aşikar.Forum aktifligini arttırmak ve foruma renk katmak amacıyla diger müzik haberlerini kısa da olsa paylaşacağımız , diger sanatçıların ilgi çeken çalışmalarıyla ilgili haberleri kısada olsa ekleyebileceğimiz bir bölüm açılmalı. Sonuçta içimizde rock müzik ,Thm-Tsm, Caz,Klasik vs... müzik gruplarını dinleyen arkadaşlar mutlaka vardır...

twilight
03-01-10, 20:53
Gerek yok...Tarkan neyinize yetmiyor?
Evet,ben Rock müziği de seven bir adamım.Ve gidip Rock forumlarına da üyeyim.
Mesela aşırı dozda Hayko Cepkin severim.Ve gittim sitesine kayıt oldum.Bu sitede işi ne ki Hayko'nun?Hiç...Mesela Beyaz'ı da severim O'nun da web sitesine üye oldum.Nick'im orada da Twilight,rahatça bulabilirsiniz.Ancak Tarkan forumunda Tarkan konuşulur. :) Tabi ki diğer sanatçılarına/sevenlere saygımız sonsuz.Ama dediğimiz gibi Tarkancoll burası Haykocoll yada FundaArarcoll vs.değil :)

trknmania
03-01-10, 20:58
bence de gerek yok....tarkancoll'un amacı sadece tarkanla ilgili şeyler paylaşmak...diğer şarkıcılar ilgilendirmez ki bizi..tarkanla ortak işlere imza atmadıkları sürece tabii....

İZMİRLİ
03-01-10, 21:00
Biz sadece Tarkan'ı sevdiğimizden genelnde hep buraya takılıyoz, sadece yeni çıkan albümleri falan paylaşabilceğimiz bir bölüm yada dediğim gibi önemli müzik haberlerini paylaşabileğimiz bir bölüm olsun istemiştim yoksa gereksiz sanatçıların gereksiz haberleri eklemeye gerek yok, rahat ol...

Bamboo
03-01-10, 21:00
twilight bu kadar tepki vermene gerek yoktu.. :)) neyse bence güzel bi fikir ama uygulanacağını zannetmiyorum...

İZMİRLİ
03-01-10, 21:01
Nese arkadaşlar kötü bir fikirmiş anlaşılan, sory.

Bamboo
03-01-10, 21:04
Nese arkadaşlar kötü bir fikirmiş anlaşılan, sory.

hyr ben güzel bi fikir die düşünüyodum ama dediğim gibi kabul edileceğini yada uygulanacığını sanmam.. çünkü bende diğer santçılarla ilgili bişeyler talep etmiştim ama kabul görmedi.. :D

İZMİRLİ
03-01-10, 21:06
hyr ben güzel bi fikir die düşünüyodum ama dediğim gibi kabul edileceğini yada uygulanacığını sanmam.. çünkü bende diğer santçılarla ilgili bişeyler talep etmiştim ama kabul görmedi.. :D

Akşam akşam konuşturcaklar beni...Neyse salla yaa, bizde tek tek üye oluruz her sanatçının forum sitesine...

**MegaStarkan**
03-01-10, 21:41
Forumumuzun isimi Tarkan koleksiyonu. Diger sanatcilara yer vermemiz uygun olmaz. Tarkan ile calisanlar bölümü yeterince kapsamli. Bu bölümler icin tepkilerinizi dile getirmistiniz diger hayranlar foruma konu eklediginde. Daha global bir bölüm acilirsa forumumuz amacini asar. Kontrol altinda tutulamaz, kisitlamalar bölüm acarak müsade anlamina geldigi icin yapilamaz, önemli/önemsiz konular da cogu zaman sadece bir subjektif görüstür. Bu tür karmasalar yasamamiz adina üyelerimizden anlayis bekliyoruz, Tarkan haberleri ile yetinmelerini istiyoruz.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

bounce
03-01-10, 22:27
izmirli sen sadece fikrini söylemişsin..beğenilir beğenilmez orası ayrı dava.ama fikrin olması olmamasından daha iyi...
benim aklımda da şöyle bişey var...forum üyeleri için mesela bi ihtiyacımız olduğunda -kenan biliyor apsa formatı- onun için bi başlık koysak.mesela
arkadaşlar şuna ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olacak birisi var mı diye...mesela bi arkadaş gitar kursu arıyordur.ben ona hemen ders veririm..kendi kurs verdiğim yere yazdırırım:)) ya da birisi bi kitap arıyordur ama bulamıyordur belki o kitap bi üyemizde var..
yani forum üyeleri arasında buluşma olabiliyorsa birbirlerine ihtiyacı olan konularda da yardımcı olabilirler...
kenan ve ebru bu konuyu bi düşünmenizi tavsiye ederim..

start_the_fire
04-01-10, 00:27
megastar bende sana katılıyorum tarkanın calıstırdıkları yeterli bencede diğer sanatcıları buraya katmaya gerek yok adı üstünde tarkancoll bence uygun olmaz ama son söz ebru ablanındır

tarkaseksüel
04-01-10, 01:04
Biz sadece Tarkan'ı sevdiğimizden genelnde hep buraya takılıyoz, sadece yeni çıkan albümleri falan paylaşabilceğimiz bir bölüm yada dediğim gibi önemli müzik haberlerini paylaşabileğimiz bir bölüm olsun istemiştim yoksa gereksiz sanatçıların gereksiz haberleri eklemeye gerek yok, rahat ol...
benım görüşüm, gereksız bence
bu haberler kıme gore onemlı?? orası sorun. senı ılgılendıren baskasını ılgilendirmezz.. karmaşa ve kalabalık olur bence boyle iyi yaw bence :))

pare pare
04-01-10, 19:36
Hmm arkadasim senden nerdeyse haklisin amma bende herkes gibi burda sadece Tarkani gormeyi onunla ilgili haberleri okumayi ve onun konser ve resimlerini gormek istiyorum . . . Bu bana yeterde artar bile :))) . . .

xurush'nine
04-01-10, 23:04
Hep soylerim,sevmek,birisine hayran olmak yurek ister,sabir ister,fedakarlik ister.O yuzden her baba yigidin harci degil gercek hayranlik.Tarkan kendisi de sarkisinda soyluyor: hadi sev,hadi gozunu karart ta,koy elini kalbine.. sev de gorelim seve biliyor musun? ...
Evvela,belki de bu sure bizler icin bir imtihandir.Cevresinde Allah korusun,onu bitirmeye calisan onca "dilli dudukler" varken onu cok seven ve siki siki saran bir sevgi cemberi olacagimiza "nasil olsa ortada yok,yavas yavas baska limanlara da goz atalim mi" diyosunuz?.. :6:
Olmadi ama ,ofkenizi,siteminizi onun yarinlari icin duydugunuz endiseye veriyorum ama,elestirinin dozunu kaciriyorsunuz bazen.Mesela yilbasi resimleriyle bagli elestirilerinizi de cok nazik bulmadim.Sitemize bin kisi "misafir" kisminda katiliyor.Sonra yazdiklariniz orda burda konusuluyor.Bizler de boyle yaparsak o burulerine ne demeli?.. Ayrica Tarkan cok duygusal insandir.Yazdiklarinizi okursa cok uzulucektir.(Okumadigini ne biliyoruz?Okuyorsa bile cikip ta "her yazdiginizdan haberim var" der mi?)Yapmayalim be..

Ikincisi,,Tarkan cok uzaga Uzaya falan gitmedi, cocuklar,cok sukur buralarda yarin o bur gun bir bakarsiniz, cikar ortaya da yeri goku inletir.O zaman cok iyi de simdi kotu mu ? "Siz nasil hayransiniz?!" cumlesinin yerine "Acaba Michael Jackson,bilmem Elvis Presley hayrani olsaydiniz , n'apardiniz, cok merak ediyorum",-diyorum.Hemen Beyonce,bilmem Lady GAGA sitesine "tek tek uye " mi olurdunuz? 3-5 ay ortada yok diye bas bayagi birakalim bu isi diyorsunuz,yani..
Ben de sizler kadar sabirsizlaniyorum,album konusunda ama Allah gostermesin,Tarkan bundan bogle hic calisma yapmasa,bir omur boyu eski sarkilarini dinler yetinirim..
Tarkan gibileri kolay kolay yetismiyor.Kiymetli tas gibidirler.100 yil topragi kazarsin, bir kere cikar karsina.Ama kiymetini bilmedikten sonra o mucevherden istedigin isigi alamazsin. Hep yerden yere vurursan ,Tarkan istese bile ,en iyi haliyle de sana bekledigini veremez..
Baskasi olsa "Insan bu kadar kolay harcanir mi?", "Ustelik turk milletinden, Turkiyeden son 20 yilda dunyaya soz ettirmis bir kac kisiden birisine yapilir mi bu?",diyiceem,ama onu cok sevdiginizdendir qiciginiz,ofkeniz biliyorum, bunun icin de "yapmayalim,yakismiyor bize",- diyorum.. Acikcasi diger sarkicilarla "iletisimi artirmamiz" ona ihanet ediyormusuz gibime geliyor..
Bu arada bounce'un teklifine kismen katiliyorum.Bazi konularda bir birimize yardimlasmanin,bildiklerimizi paylasmanin cok guzel bir fikir oldugunu dusunuyorum. bravo
Yardimlasalim ,paylasalim,elestirelim,tekliflerimizi sunalim da dozumuzu kacirmayalim,kirmayalim,uzmeyelim Tarkani..
P.S.Ebrucugum,bounce'nin teklifi dikkate alinirsa, ilk basvuru benden olsun.Yukarida yazdiklarimi "nasil 1-2 cumleye dokme" dersi almak istiyorum da.Valla deniyorum,olmuyooo,birileri yardimci olursa,cok sevinirim.. :21:

SunaLea
26-02-11, 15:58
çok karşıyım başka bi sanatcıdan konuşulmasına böyle forumlarda ..>Tarkan yetmiyorsa paylaşım forumlarına yazılınız!! nede OLSA ETRAF ONLARDAN DOLU AMA TARKAN FAN CLUB Bİ TANE

İZMİRLİ
26-02-11, 18:17
çok karşıyım başka bi sanatcıdan konuşulmasına böyle forumlarda ..>Tarkan yetmiyorsa paylaşım forumlarına yazılınız!! nede OLSA ETRAF ONLARDAN DOLU AMA TARKAN FAN CLUB Bİ TANE

Tarihe dikkat ederseniz uzun zaman önce açmış olduğum bir öneriydi. O zamandan bu zamana Tarkan değişti:) Artık her platformda var çok şükür:), sık sık hem kendi ağzından hemde basından ulaşabiliyoruz, artık müzik haberleri diye bir başlığın açılmasına gerek kalmadı. Ama görüyorum ki bir öneriyi , bir fikri bile hazmedemiyorsunuz, karşıt düşünceni söylersin söylemene ama ''Tarkan yetmiyorsa başka forumlara yazılırsınız'' bu ne demek orası seni hiç ilgilendirmez.