PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan ile calismak istemisti

denizarya
03-01-10, 04:39
Bu albüm için teklifte bulunduğunuz ama kabul etmeyen bir şarkıcı oldu mu?

Olmaz mı? Bu çalışmayı yapmadan önce Şükrü Tunar'ın eserlerini repertuvarına alan insanların tümüne gittim. Birçok sanatçının menajerlerine ulaştım. Bazı arkadaşların kulis kapılarında bekledim. Mesela; Tarkan... Onun menajeriyle konuşup, projeden bahsettim; sesi soluğu çıkmadı. Burada Tarkan'ın suçu var mı yok mu bilemem ama cevap gelmedi. Halbuki onun sesi Türk Sanat Müziği'ne çok uygun. Konuştuğum diğer şarkıcılar da, yeni albümlerinin bir-iki aya kadar çıkacağını ve bu çalışmada yer alamayacaklarını söylediler.

serkan cagri bu yeni albümünde bütün sükrü tunar sarkilarina yer vermek istedi ve bunun icin uygun sanatcilara birlikte calismak icin teklif gönderrmisti

sabah/günaydin

meryem_17
03-01-10, 13:00
Haber için teşkkürler. Bence tarkan mutlaka bu projede yer almalıydı klarnet wiritiözü serkan çağrı'nın dediği gbi Tarkanın sesi Tsm 'ne çok uygun inş bu albümü çıktıktan snra fazla ara wermeden bir Tsm albümünü çıkartmasını çok isterim Megastarımızın...

Bamboo
03-01-10, 15:39
aman herkez herşeyi de tarkandan beklio yaa...

devilmaycry11
03-01-10, 20:13
ağzı olan konuşuyo elbette...

sally
06-01-10, 19:53
Tarkanla herkes calismak ister herkese de evet diyecek deyil ya

start_the_fire
06-01-10, 20:30
herkez tarkanla calısmak ister ama tarkanın vakiti olmadığını düsünüyorum o yüzden kabul etmemistir

Rumeli59
06-01-10, 22:15
Serkan Cagri´nin son albümü hayran kaldim keske bir türk sanat müzigi Tarkan dan olsa