PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İyi Yıllar - Happy new year

twilight
31-12-09, 14:58
Sevgili arkadaslar,
Milenyum'un bir yilini daha geride birakiyoruz.
Konuyu kimse acmadan ben usul usul aciyim dedim :)
Hepinize mutlu,sağlıklı,ve Tarkanlı yıllar dileirm.
Yeni yılda ne isterseniz o olsun.
Saygılar;
Twilight
Not;şarkıda dediği gibi "yola devam" ;)

Dear Friends,
We're outpacing one more year of Millenium.
I wish,happy;healthy and with Tarkan new years. ;)
I know I open this topic very early.But I wanted open that!Caz I love christmas very much :18:
Get allthing,like what do you want.
Regards,
Twilight
P.s Say like the song "Don't worry,be happy" ;)

trknmania
31-12-09, 15:04
teşekkürler:)))bütün tarkancoll üyelerine sağlıklı,mutlu,huzurlu ve tarkanımızla dolu nice yeni yıllar dilerim:))))

bounce
31-12-09, 15:30
''yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş'' kavramı bi konuda doğru...saatler 00,00 olduğunda herkes yeni yıla girerken zamlarda devreye girecek..ve bütünyıl boyunca hayatımız hep böyle zamlarla gececek..doğalgaza zam,ona zam,buna zam... çok mutlu girelim bütün yıl mutluyuz durumu tamamıyle hikaye.....acı ama gerçek.
birde şu espriiyi yapmayalım...''seneye görüşürüz''..çocukluğumun kabusuydu...
mutluluk geçmişte hayal ettiklerini yaşamaktır.. o nedenle hayatınızı ve hayalinizi yaşamanızı tavsiye edebilirim..her şey sizin elinizde...

secil.06
31-12-09, 15:52
Işık ışık daha çok ışık Umut umut daha çok umut Yeni yıl yeniden Yine yeniden yenile bizi Umutlarımızın tek habercisi yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar :)
Tarkanımlı mutlu yıllar herkeze:) :29:

Ferya
31-12-09, 16:05
Tüm Tarkancoll ailesinin yeni yilini kutluyorum.2010 Saglikli huzurlu bi yil olmasini diliyorum.

**MegaStarkan**
31-12-09, 16:31
:1:Hepinize simdiden mutlu yillar arkadaslar :1:
http://file1.npage.de/002719/10/bilder/kleeblatt.gif

Islem notu
Noel (Christmas), her yil 24 (25, 26) Aralik tarihinde Hz. Isa'nin dogumunun kutlanildigi Hristiyan bayrami. Bu yüzden konunun basligi degistirilmistir. Papa Gregor tarafından olusturulan ve Gregorian takvimi olarak adlandirilan yilin son günü 31 Aralik'tir; dünyada da en yaygin takvimdir - Türkiye dahil. Bu yüzden bu kutlama vardir. Karistirmamak gerekir.

SESA
31-12-09, 16:48
Herkesin yeni yılı kutlu olsun gönlünüzce bir yılı daha devirin

devilscream
31-12-09, 16:54
Herkese mutlu,sağlıklı,başarılı,barış dolu,Tarkan'lı seneler :)

eskalen
31-12-09, 16:56
Herkese iyi seneler arkadaslar...Saglikli, huzurlu, mutlu yillar herkese :)

cansu06
31-12-09, 17:21
herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu senelere:1:

siyahmai
31-12-09, 17:21
Işık ışık daha çok ışık Umut umut daha çok umut Yeni yıl yeniden Yine yeniden yenile bizi Umutlarımızın tek habercisi yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar :)

hilfa
31-12-09, 17:56
:29:Tüm Tarkancoll ailesinin Yeni Yılı Kutlu Olsun :29:Sağlıkla,mutlulukla ve Tarkanımın başarılarıyla dolu bir yıl olsun arkadaşlar :29:

badboyserkan
31-12-09, 18:08
Herkese iyi saglikli mutlu bol muzikli seneler.. :)

ece**
31-12-09, 18:08
:17:herkese mutlu,sağlıklı,huzur dolu yıllar dileriimm :)) iyi yıllara..:17:

twilight
31-12-09, 18:41
Anlamadim ben Ken,hristiyanlar christmas olarak kutlamiyor mu?
ve bu sitede hristiyan var..bildigim kadariyla..

**MegaStarkan**
31-12-09, 19:26
Özet

24 (25, 26) Aralik - Christmas, Hz. Isan'in dogum günü.
31 Aralik - Gregorian takviminin son günü.

Iki ayri kutlamalar bunlar. Ilk kutlama dini kutlama, ikincisi evrensel.
Türkiye'de cogu zaman bir kutlama olarak yanlis biliniyor.

jetaime
31-12-09, 19:33
butun tarkancoll uyeleri bir mutlu yillara dilerim
cok opuyorum size insallah bir guzel aksam gecicek size icin
ben hastayim eve kaliyorum

ece**
31-12-09, 19:58
''yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş'' kavramı bi konuda doğru...saatler 00,00 olduğunda herkes yeni yıla girerken zamlarda devreye girecek..ve bütünyıl boyunca hayatımız hep böyle zamlarla gececek..doğalgaza zam,ona zam,buna zam... çok mutlu girelim bütün yıl mutluyuz durumu tamamıyle hikaye.....acı ama gerçek.
birde şu espriiyi yapmayalım...''seneye görüşürüz''..çocukluğumun kabusuydu...
mutluluk geçmişte hayal ettiklerini yaşamaktır.. o nedenle hayatınızı ve hayalinizi yaşamanızı tavsiye edebilirim..her şey sizin elinizde...

ozaman "seneye görüşürüz" cihan :) takıldım öyle ufak bi tersleme ha hemen :) bende hiç hoşlanmam o şakadan ;)

Bamboo
31-12-09, 20:10
twilight en güzel sözü söylemiş ''Yeni yılda ne isterseniz o olsun'' katılıyorum bu yoruma daha başka söze gerek yok...

Hüli 82
31-12-09, 20:25
Herkezin yeni yilini kutlarim saglikli mutlu bir yil dilerim

günışığım
31-12-09, 20:49
mutlu yillar arkadaslar ben calisarak giriyorum her zaman calisicagim o zaman of of =(=(=(

TorNadO
31-12-09, 21:14
İyi seneler.

start_the_fire
31-12-09, 22:18
Ayyy evet ya cihan sevgilim seren bana bu '' seneye görüşürüz '' dediği zaman neee die kaldım yani ayy dedi lafın gelisi yeni yıl şakası deyince yani kaldım bende :)... gelelim 2010 evet zam kapıda diyorlar , canları sağolsun ya nediyelim el elden üstündür , be abi yapacak birşey yok arkadasım , Tüm tarkancoll ve islam alemine YENİ yılımız simdiden Kutlu olsun diliyorum arkadaslar , Tarkanda güzel bir konser verecek , orada olamayacağız ama , ruhumuz yeter :)

*HiLaL*
31-12-09, 22:38
Herkese mutLu, sagLikLi, huzurLu, boL $ansLI ve TARKANLI yILLar diLerim..

TheLastAirBender
31-12-09, 23:01
tüm tarkancoll ailesine mutlu ve saglıklı yıllar dilerim..:17::17:

pare pare
01-01-10, 11:53
TARKANCOLL
http://www.mygreatgrandfathers.com/webpostcard//pictures/happy%20new%20year%202010.jpg

Ben kendi adimdan 2010 senesinin Tarkan ve Tarkancoll icin saglik sevgi huzur dolu bir sene olmasini diliyorum !

Sevgili uyelerimizde dahil olmakla hepinizi yurekden tebrik ediryorum ve kendime arzuladiklarimin sonsuz katini sizlere arzuluyorum.

Biz hepimiz birlikde insallah 2010-da Tarkani ait oldugu Fan siteye yani Tarkancolla getiririz . . .

Yonetime:Konuyu nereya acicagimi bilmediyim icin sizlerden ozur dilerim

meryem_17
01-01-10, 13:16
^^Tüm Tarkancoll yönetimine we tüm üye arkadaşlarıma sağlıklı,mutlu,huzurlu ve önemliside Tarkan'lı yıllar dilerimmmm İyi Seneler.^^

TEVETOGLU
01-01-10, 18:37
İyi seneler!

onursamed
01-01-10, 19:37
bende bugün kutlarım herkese mutlu albümlü yıllar :D:d

qüccin
01-01-10, 21:29
tüm Tarkancoll ailesine mutlu yıllarrrrrr :) 2010 da hepımız için herşeyın en hayırlısı olsun.. Ayrıca tüm üyelerimz yeni yılda Tarkanla tanışma fırsatını yakalasın :D

xurush'nine
01-01-10, 23:39
Anlamadim ben Ken,hristiyanlar christmas olarak kutlamiyor mu?
ve bu sitede hristiyan var..bildigim kadariyla..

Konu ve tebrikin icin tesekkurler!Ben de bu bayrami cocuklugumdan bu yana cok severim.Ak sakalli dedenin cocuklara "hayallerindeki hediyeleri getirmesi" (masali )cok hosuma gidiyor(du)..
Cocuklar bu masali gercek saniyor ve mutlu oluyorlar.Gonul yapmak cok buyuk sevaptir,o yuzden dini ya da geleneksel hic fark etmez benim de en sevdigim bayramlardan biridir bu bayram.
P.S. Muhabbetinize karismak gibi olmasin,bir az din okumuslugum oldugu icin sadece bilginize sunmak istiyorum,hristyanlarda(gerci bizde de yok degil) bu dini bayramin tarihi konusu bir az karisik.Hz.Isanin dogum gununu bazi kiliseler hala yulian takvimine gore kutladiklari icin bir cok ulkede bu bayram 6-13(eski yeni yil) ocakta kutlaniyor.Bizler de ikisinin ortasinda bir tarihde "yeni yil"imizi kutluyoruz.
Ama bunlar cok onemli degil,onemli olan cocuklarin kalplerinde dua edip te (Shahta baba,Kish baba derler bizde o dedeye),Noel dededen hayallerindekini istemesi ve sonucda bir sekilde hayallerine kavusmasidir.
Tabii ki her kes gibi benim icin de kendi dinim,kendi milletim daha kiymetli ama cocuklar mutlu olunca ortada din,dil, irk diye hic bir fark kalmiyor..
Yasasin bu bayram!!!Her kese mutlu ve kutlu bayramlar!!!

P.S. Arkadaslar,ismi ne olursa olsun, genelde 24 aralik -13 ocak arasi kutlanan bu bayramda dilek tutmaya hala vaktimiz var.Tum Tarkan hayranlarina iclerindeki cocugu uyandirip 'Kish dede'den 2010 yili icin muhtesem bir Tarkan albumu ve bol Tarkan mujdeli gunler dilemelerini siddetle tavsiye ederim.. :-D

MassConfusion
02-01-10, 03:39
Mutlu yıllar...