PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Patlıyorum 2010

tarkaseksüel
26-12-09, 12:21
Tarkan’ın yeni albümü Patlıyorum ne zaman çıkacak?
Yaz sezonunun bitmesinin ardından Sanatçılarda Albümleri Teker Teker piyasaya sürmeye Başladı. SüperStarımız TarKan da Patlıyorum isimli albümünü Henüz öğrenemediğimiz bir zamanda Piyasaya sürecek. Bu zamanın yakın bir zamanda olabileceğini söyleyebiliriz.

meryem_17
26-12-09, 12:45
İnşş yhaaa çıksın artıkkk albüm patlamadan biz patlıycazz yoksa :) :)

badboyserkan
26-12-09, 13:13
2010 yilinda Tarkan'in Albumu gelecegi su an olarak bilinmekte. Albumun adi Patliyorum oldugunu zannetmiyorum. Ama Tarkan'in Los angeles'ta cektirdikleri David Lachapelle pozlari album kapaklari ve cover olacak. Ocak ayinda yeni albumunun piyasaya cikmasi bekleniyor diye biliyorum ben.

twilight
26-12-09, 13:18
insallah patlar listelerde =)

tarkaseksüel
26-12-09, 13:20
2010 yilinda Tarkan'in Albumu gelecegi su an olarak bilinmekte. Albumun adi Patliyorum oldugunu zannetmiyorum. Ama Tarkan'in Los angeles'ta cektirdikleri David Lachapelle pozlari album kapaklari ve cover olacak. Ocak ayinda yeni albumunun piyasaya cikmasi bekleniyor diye biliyorum ben.Albümün çok iyi olduğu söyleniyor ancak bu kadar guzel bi albümün ocak ayında çıkması bana ters gelıyor. Hele ki Sımarık'tan daha iyi bir şarkı albümde varken. Acaba bu albüm türkçe olup yaza doğru bi albüm daha mı çıkaak ki ingilizce yada bu çıkacak olan single falan mı
keşke ki single olup soyle bi kaç ay oyalansak

Bamboo
26-12-09, 14:39
insallah patlar listelerde =)

amiiinnnn.... :d

Yakisikli89
26-12-09, 15:45
Bence Simarik sarkisi bir efsane'idi.
Öyle bir sarki'yi bir daha cikaribilecegini sanmiyorum.
Cikarsa bile ki bu simarik'dan gercekten daha iyi iyi olmasi lazim, dünyada ses getirecegini sanmiyorum, nede olsa 1998/1999 yillarinda yasamiyoruz.
Dünya yeni yeni soundlar'a alismisken, gercekten bir farklilik koymasi gerekir ortaya. Buda cok cok zor .. ki bu sarkinin'da bir türkce sarki olarak herkezden cok cok iyi bir onay alicagi yada almiyacagi gercekten soru isareti birakiyor kafamda.

Ama gönül ister ki avrupalarda gene ilk üc'lere girer .. ve bizde sevincten cosariz. Hadi hayirlisi

TEVETOGLU
26-12-09, 16:59
Tam iki sene oldu.İki albüm arası bu kadar süre yeterlidir umarım.

TheLastAirBender
26-12-09, 17:39
albümün adı patlıyorummuymus :9::9: şu yılbaşı etkinligi bir geçsin antalyadaki hemen kesin bilgi gelir diye umuyorum tarih ve albüm ismi hakkında bravobravo

xurush'nine
27-12-09, 02:13
Canim benim, neden "Patliyor(um)" musuz ki?.. Cekemeyenler patlasin da catlasin!
Cikar hayirlisiyla guzelim albumunu,patlat sarkilarini,kas kavur etrafi,hepimizi sevindir,ama patlama ne olursun,kiyamam... :10:

jetaime
27-12-09, 02:20
ben gercekten patlicam yaaa

günışığım
27-12-09, 02:53
Ilkbaharda cikacakmis diye duydum ocakta cikmaz.

princeofpersia
27-12-09, 12:08
Herseyden önce sabır gerek arkadaşlar sabır olursa listelerde büyük patlama olur:20:

eLiF
27-12-09, 15:20
önce single çıkarsın yaza doğru da albüm umarım tarkan da böle düsünüyodur

jetaime
28-12-09, 00:30
her defa ayni evet album yazi cikartiyo

Slyozi_Angela
28-12-09, 21:25
su album bi ciksaydi rahatlardim.yoksa gercekdende patliyacam