PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mr.Bean'ın Tarkan Sevgisi

twilight
25-12-09, 11:37
Mr.Bean filmi ve Mr.Bean televizyon dizisiyle ünlenen Rowan Atkinson,Mr.Bean ve Mr.Bean's Holiday filmlerinin devamı için Türkiye'ye ziyarete geldi.
Son filmi Mr.Bean's Holiday'da Fransa da yaşadığı kötü tatili anlatan Atkinson,bu filmde de ülke ülke dolaşacak.Ancak öncelikle dolaşmadığı yerlere turist olarak gelmek isteyen Rowan Atkinson'un Prag'tan sonraki tercihi İstanbul oldu.İstanbulda midye tava yiyen sanatçı hayranları tarafından alkışlarla karşılandı.

Mr.Bean'ın Tarkan Sevgisi
Ünlü aktör Atkinson yani namı değer Mr.Bean midye tava yedikten sonra muhabirlerin sorularına yanıt verdi."İstanbul'u nasıl buldunuz?Ve Türkiye'nin nelerini seviyorsunuz"sorusuna şöyle cevap verdi.
"Öncelikle Türkiye çok güzel bir yer.Sıcak kanlı insanlar var.Burayı çok sevdim.İyi ki buraya gelmişim.Daha önce de gelmiştim buraya.Ama o zaman sadece turistik amaçlıydı şimdi film amacıyla.Sonra midye tav harikaydı.Bir daha Amerika'da yada İngiltere'de midye tava yemeyeceğim.Uçağa atlayıp buraya geleceğim.Ayrıca Türk şarkıcı Tarkan'ı seviyorum.Adı Avrupa'da fazla anılmıyor ama.Bence çok iyi bir şarkıcı.Türkiye onun değerini bilmeli.Restouanttan önce bir cd markete gitim ve son çalışmalarını dinledim.Zaten sevdiğim bir şarkıcydı.Daha çok beğenmeye başladım.Ailecek seviyoruz derler ya,aynen öyle.Kızım da bayılıyor ona,öpücük yolladığı şarkıya bayılıyor."

HABER TÜRK

meryem_17
25-12-09, 12:36
Hmm enteresan öwgümü sewgimi pek anlamış deilim avrupada tanınmıyosa peki nerden bliosun nerden tanıyosun tarkanı hayret bişi nyse pylaşım için teşekkürler.

twilight
25-12-09, 13:10
belki eski sarkilarindan felan taniyordur...simarikla sikidimla falan...eskis kadar avrupada adiyok tarkanin...

ece**
25-12-09, 13:47
herkes farkında "türkiyede" tarkanın değerinin bilinmediğinin...

devilscream
25-12-09, 14:03
Türkiye onun değerini bilmeli
Türkiyeyi cok iyi tanimis...

Yakisikli89
25-12-09, 14:27
Vay be diyecek kasar saskinim. Süper bi haber

Ferya
25-12-09, 14:28
Simarik döneminden taniniyordur,zaten simdi Almanyada Tarkan tek o dönemden taniniyor,malesef.

eLiF
25-12-09, 14:51
keske türkiyede bilse tarkanın kıymetini.. güzel seyler sölemis

sally
25-12-09, 17:00
Türkiye Tarkanin kiymetini bilmiyor ve hic bi zaman da bilmeyecek.

eskalen
25-12-09, 18:15
Bizim insanimizda su var; bizim topraga, halka yakin degilsen bizden degilsin gibi dusunce var ve tv program sunuculari da Tarkan'i cagirmak isteyince ve de gelmeyince noluyor millet iyice Tarkan'a antipatiklesiyor.... Tarkan kendini ulasilmaz yapti bunca senedir ve hala yapiyor...bu iyi mi kotu mu tartisilir...Kendi sanatci kimligi acisindan ulasilmaz olunca degerin artar, tarkan da bunu bilerek yapiyor...Yani hic mi demiyordur ben Turkiye de hic tv programlarina, sohbet programlarina cikmiyorum ama gidiyorum yurtdisinda tv programlarina konuk oluyorum ve anlatiyorum herseyi hic mi demiyordur...Diyordur bu kesin gercek....O yuzden ozellile bizim ulkemiz sicakkanli sanatcilari onlara yakin olan sanatcilari bagrina basmistir...Bu topraklarda Tarkan ulasilmaz yapiyor ozellikle kendini.. bunun icinde gidip Sezen Aksu'dan bile degeri daha fazladir Tarkan'in....Yani star olmanin taktiklerindendir bu. Fakat yurtdisindan bir aktorun bu sozleri soylemesi Turkiyenin Tarkan'a sahip cikmamasi manasina gelmiyor bence...Tarkan yine bu ulkeden kendi parasini geliri cikartiyor ki Turkce albumler cikartiyor... Yani gidip te bu ulke Tarkan i anlamayacak, sevmeyecek, degerini bilmeyecek gibi agitlar yakmaya gerek yok... Degerini bilen biliyor, seven seviyor...Gidip te bu saatten sonra yakinmanin manasi yok bence...

SESA
25-12-09, 18:36
öpücük attığı şarkı diyor Şimarık döneminden tanıyor o zaman
hakkaten bizim insanımız bilmiyor Tarkanın kıymetini aslında elindeki hiçbirşeyin kıymetini bilmiyor insanlar onu kaybedince anlıyor değerini amam çok geç
Herkes müthiş bir adam diye bahsederken Türkiyede Tarkanı topa tutuyorlar.

Hüli 82
25-12-09, 19:14
Türkiye Tarkanin kiymetini bilmiyor ve hic bi zaman da bilmeyecek.

sallyliycim bende sana katiliyorum

Bamboo
25-12-09, 20:22
bende mr.bean'i tanıyom... :)

au13
25-12-09, 23:06
ms. Beene de bayiliyorum cok yetenekli bir insan. Tarkani beyenmeyenmi var birtane o harika her sheyilyle

flores
26-12-09, 23:32
mr.BEAnden sevmiyordum simdi sevdim.Tarkanin dostu dostumuzdu,dusmani dusmanimiz(hahahahah)