PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni albümde Mustafa Ceceli de var

denizmavisi
24-12-09, 01:57
Arkadaşlar biraz önce Kenan Erçetingöz'ün sunduğu programı izledim konuk olarak Mustafa Ceceli vardı ve Tarkan'ın yeni albümünde aranjör olarak çalıştığını söyledi, yanlış duymadıysam 1 şarkısının aranjörlüğünü yapmış:20:

bounce
24-12-09, 02:07
çakkıdı'yı da o düzenlemişti.bakalım ne çıkacak.

mage
24-12-09, 02:07
Çok güzel bir haber Mustafa Ceceli Son Yılların yükselen ve aranan aranjörü haline gelmişti doğru seçim...
ARTIK ALBÜM TRARİHİNDE GÖZLERİMİZ DESEK YANLIŞ OLMAZ HERHALDE

twilight
24-12-09, 02:12
Maalesef...Bu adamı hiç sevmiyorum...Adam şarkı yazmıyor bence şarkı içini süslemeye çalışan adamlardan birisi..."Öpsem senin bal dudaklarından içsem ağzının çiçek balını"varmı böyle bir şey abi?Resmen edebiyat yapıyorsun sen.Mustafa Ceceli olmasın da,bence Yalın'ın prodüktörü olmalı....

**MegaStarkan**
24-12-09, 02:32
Begeniyorum kendisini bakalim nasil bir is cikaricak Tarkan'da.

Yakisikli89
24-12-09, 03:21
Katiliyorum Kenana. Bende begeniyorum Mustafa Ceceli'yi. Güzel ve degisik'lilerle dolu bir albüm bizleri bekliyor arkadaslar.

SESA
24-12-09, 10:17
mustafa ceceli son zamanlarda iyi işler çıkarıyor şarkılarını pek beğenmeme ama sesi ve aranjeleri güzel. güzel bi çalışma olur die düşünüyorum

szr67
24-12-09, 11:24
Ozman albümün yapısının ne olduğu anlaşılmıştır.Tarkan Kuzu Kuzu Albüm tarzında geri dönüyor.Alaturka pop tarzında bir albüm kesin.

fincan
24-12-09, 12:00
mustafa cecelinini istanbul ağlıyoru çok beğendiğini biliyorum belki bu tarz bi slowunu düzenlemiştir Tarkan'ın

trknmania
24-12-09, 12:58
başarılı buluyorum mustafayı ..umarım mükemmel bir iş çıkmıştır ortaya:)

Bamboo
24-12-09, 13:16
hadi hayırlısı... :)

ece**
24-12-09, 13:19
beğeniorum şarkılarını.kendisi mi yazıo bilmiorum okadar detayını ama iyi işler yapıo..hadi bakalım beklioruz..

kartales26
24-12-09, 13:38
şu an tartışmasız türkiye'nin en iyi aranjörü ozan çolakoğlu'dur.hem de uzak ara...Acaba tarkan neden böyle bir tercih yaptı ki tek şarkı da olsa tarkan yabancı albümler hariç ozan çolakoğlu'dan başka kimseyle çalışmamıştı.Bu kesin sezen aksu'nun başının altından çıkmıştır çünkü sezen aksu'nun parçalarının çoğunu mustafa ceceli yapmaya başladı.Büyük ihtimalle sezen aksu'nun tarkan'a verdiği şarkılardan biridir.Tamam mustafa ceceli geleceği olan bir aranjör ama şimdilik aranjeleri çok üst seviyede değil örneğin çakkıdı şarkısı çok vasat bir aranje o şarkıyı ozan çolakoğlu veya iskender paydaş yapsaydı çok daha iyi yerlere gelirdi.albümdeki ceceli aranjesi umarım slov bir şarkı olur çünkü yavaş parçalara mustafa ceceli daha yatkın örneğin ikili delilik...

badboyserkan
24-12-09, 13:47
Sanatçıların vazgeçilmez aranjörlerinden bir tanesi hacı ceceli :) İyi işler ortaya çıkıyor.Günümüz pop trendi tarkanla yenilencek. 2010 ! ;)

devilscream
24-12-09, 14:21
Mustafa Ceceli'nin sarkilarini ve aranjelerini beğeniyorum
İyi bir eser cikacagindan hiçbir şüphem yok

istanbul 1453
24-12-09, 15:37
çakkıdı şarkısı sadece aranjesiyle türkiyeyi salladı ve 2006 yılında kazanmadık ödül bırakmadı.O aranjede bildiğiniz gibi ceceliye aitti,bence kısa zamanda çok fazla işler yaptı ve çok büyük bi müzisyen.Hele tarkanın albümünde çalışmıssa ortaya muhteşem bşy çıkcağı kesin, sabırsızlıkla bekliyoruz.yenilik ii olcak tarkanda içinde, hep çolakoğlu çolakoğlu nereye kadar,bitanede iskender paydaş,erdem kınay,özgür yedievli falan olsa hiç fena olmaz gibi,ozan çolakoğlu gözbebeğimiz tamam ama değişiklik ii olur tarkan için bence

tarkaseksüel
24-12-09, 16:10
Ozman albümün yapısının ne olduğu anlaşılmıştır.Tarkan Kuzu Kuzu Albüm tarzında geri dönüyor.Alaturka pop tarzında bir albüm kesin.
metamorfoz alaturka tarzı yanılmıyorsam

szr67
24-12-09, 16:54
metamorfoz alaturka tarzı yanılmıyorsam

metamorfoz tarzından nameler katacaksa yeniden girmesini teklif ederim stüdyo'ya çünkü albüm tutmaz metamorfozun ne olduğu ortada bir türlü tarzı oturmamış bir yapıdaydı.Tarkan yeniden piyasayı ayaklandırmak dünyaya sesini duyarmak istiyorsa kesinkez alaturka pop ezgileri katacak şarkılarla piyasaya girmeli ve ayrıca peta için çekilmiş resimlerini mutlaka albüme koymalı albüm satışlarını ayağa kaldırır bu çekimler

denizmavisi
24-12-09, 18:02
valla mustafa ceceli ile çalışmasına çok sevindim herşeyiyle beğendiğim bir insan umarım güzel çalışmalar çıkmıştır ortaya bakalım yakında görecez...

RaSKaS
24-12-09, 18:10
Albümde Mustafa Ceceli'nin de bulunmasına sevindim.Yaptığı çalışmaları beğeniyorum.Umarım güzel bir çalışma olur.

Hüli 82
24-12-09, 18:30
hadi hayirlisi haber icin tsk

sarıpapatya
24-12-09, 19:57
çok merak ettim nası bi albüm gelicek hadi bakalım.....

eskalen
24-12-09, 20:50
Mustafa Ceceli son birkac senedir basarili islere imza atti. Ben bazi yaptigi sarkilari gercekten takdir ediyorum ama diger bestecilerin ona verdigi sarkilari daha cok begeniyorum :) Begenip begenmemek farkli bir sey ama yaptigi ise herkes saygi duymali...Tarkan ile calistigina gore Tarkan'da onu basarili buluyor ve begeniyor demektir...Ki biz begenmesek bile hayir Tarkan onla calismaz mantigi cikmaz ortaya...Ancak Mustafa Ceceli'yi Huzunlu kimligiyle gormek cok sIkIyor...

sally
24-12-09, 22:16
Hadi hayirlisi Albüm yilan Hikayesine döndü :18:

fatihvefatih
25-12-09, 00:48
Daha neler duyacağız bakalım :)))

twilight
25-12-09, 00:57
tek mustafa ceceli'yi begenmeyen ben miyim ayol :P mustafa ceceliyle calissin,mustafa sandalla calissin isterse mustafa topalogluyla calissin,bu albüm ciksin da artik .. x)

meryem_17
25-12-09, 12:41
başarılı buluyorum mustafayı ..umarım mükemmel bir iş çıkmıştır ortaya:)
Aynen sana ktılıyorum inşşşş aminnnn :) :)

türkan
25-12-09, 13:39
biraz metamorfoz biraz alaturka tarzında olacağını söylemişti zaten tarkanım.

eLiF
25-12-09, 15:01
çok seviyorum mustafa ceceliyi hem kendisi çok iyi hem de sarkıları =)

haluk seki
25-12-09, 17:24
evet mustafa ceceli işi biliyor