PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan hayranlari ankara buluşmasi

bounce
23-12-09, 23:51
arkdaşlar 17 ekimde yapmış olduğumuz buluşma çok beğenilmiş bu nedenle 2. sini düzenliyoruz.bu sefer buluşma kapasitesini daha da genişletiyoruz,ankara'daki bütün TARKAN hayranlarını bir araya getiriyoruz.(bu bir ekip işi:))
bu sefer buluşma yeri ŞİLAN KAFE..hemen diyeceksiniz ki nerde yahu bu kafee...(İTALYA'da MİLAN ANKARA'da ŞİLAN)sakin olun yazacağım aşağıya...
öncelikle detaylara girelim..bugün ayarladık yeri.ancak ayarlamak için gitarist arkdaşla konuşmam gerekiyordu.tanrım o nasıl enkaz bi gitar çalış!!!!!o nasıl bi iğrençlik,kafa felan kalmadı..1 saat dinlemek zorunda kaldım o arkadaşı sırf sizler için!
adam başı 15 milyon gibi bi rakama yemek içecek(kola fanta ayran) ve çay olacak.canlı müzik olacak ama umarım o arkadaş sadece söyler..hakkını verelim güzel sesi var..
kapora verdim onun için gelmeniz gerekir.yanmasın kaporamız(ne kadar verdiğimi hayatta söylemem)...
buluşma 27 ARALIK 2009 pazar günü saat 2 de olacak...daha detaylı bilgileri serpil'den alabilirsiniz.serpil pazar günü saat 1.30 da ykm'nin önünde olacakmış...oradan gelecekler serpille gelebilirler..ben her zaman ki gibi kapıda olacağım..çok bekletmeyin beni.
çok eğlenecğiz...referansımız 17 ekim TARKANCOLL BULUŞMASI
http://www.tarkancoll.com/forum/video.php?do=viewdetails&videoid=53
ağırlıklı olarak TARKANCOLL dan arkadaşlar gelecektir.ama dışarıdan bazı arkadaşlarda gelebilir.ama abartmamak kaydıyla....
bu sefer teşekkürleri kabul edebilirim(z)
CİHAN KORKMAZ+SERPİL KILIÇ
serpilin msn adresi:
zulmus@hotmail.com
kafe şilan:meşrutiyet caddesi konur 2 sokak no 41/B kızılay/ankara
İTALYA'da MİLAN ANKARA'da ŞİLAN
ÖZEL TEŞEKKÜRLERİMİZ:
KENAN(MEGASTARKAN) VE EBRU(TARKANCOLL)

hilfa
24-12-09, 00:06
Arkadaşlar tekrar bir arada olmaya ne dersiniz ??:27: bekliyoruz hepinizi:17:

Rumeli59
24-12-09, 00:45
harikasiniz yaaa.... keske bende orda olsam:-(

hilfa
24-12-09, 00:47
:29:canımmm Ebuşumm bacımmm keşkeee ama bi umut bekliyorum yinede:29:

Rumeli59
24-12-09, 00:51
:29:canımmm ebuşumm bacımmm keşkeee ama bi umut bekliyorum yinede:29:

:29::29::29:

twilight
24-12-09, 02:17
=) Ankara'dakiler yasadi...Güzel organizasyona benziyor...Ama ben yokum :) Olsun,size iyi eglenceler...Resim video v.s beklioruz :P

cansu06
24-12-09, 08:20
tekrar bir arada olucaz cok eğlenicez:1:

HND
24-12-09, 10:26
:18: cihan alemsin :D
YKM nin önüne gelirim ben
Ankaradaki hayranları bekleriz :17:

secil.06
24-12-09, 10:44
Harikasınız arkadaşlar hadi ANKARA hadi TARKANcılar güzel bir gün bizi bekliyo :)

GÖZLERİNDE SEVGİYİ BULDUĞUM,
MÜTEVAZİ HALLERİNE AŞIK OLDUĞUM.
YAŞANMASI GEREKEN EN GÜZEL DUYGU.
TEK İNSAN TEK KALP.

UZAĞINDAYKEN YANINDA YAKININDA
OLMAYA ÇALIŞDIĞIM.
SÖYLENECEK EN DEĞERLİ SÖZ.
SENİ SEVİYORUM.

GÜLÜŞÜNE MEST OLDUĞUM.
ÜMİTLE BEKLEDİĞİM HAYALLERİMİ
SÜSLEYEN TEK GERÇEK.
TEK İNSAN TEK AŞK.
TARKANIM SENSİN SENİN AŞKIN :29:

**MegaStarkan**
24-12-09, 15:31
Bi' süre yapiskan konu olarak Duyurular bölümüne tasindi konu. Sonra yine hayranlar bölümüne tasinicaktir.
Üyelerimize bol eglenceler dileriz, organizatörlere de tesekkürler.

TarkanColl FanClub | Yönetim

Ferya
25-12-09, 03:00
Oh iyisiniz valla,orda sizlerle olmayi cok isterdim.Size bol eglenceler.

sally
25-12-09, 17:02
Gidenlere bol eglenceler

Hüli 82
25-12-09, 19:25
:15: :15:orda olmayi cok isderdim ama malesef olmuyor :15: :15:

secil.06
26-12-09, 12:45
Bizimle beraber olmayan arkadaşların bedenleri bizimle olmasada biliyoruz ki kalpleri hep bizimle :29:

gence
26-12-09, 12:54
bekliyoruz ankaradan arkadaşlarıı

MassConfusion
26-12-09, 14:11
Haydi bakalım Ankara eğlenmeye devam =)

trknmania
26-12-09, 14:27
ooooffff yaaaaa tası tarağı toplayıp ankaraya mı taşınsam bende acaba:)))))hepinize iyi eğlenceleeerrrrr:))))))

portakal tarkns
21-01-10, 01:01
gözlerim gözleyen gözlerini gözlerim gözlerine bilemezsin içimdeki gizilik sevda hayralığını anlatmak zorki o kadar sevdiğimi bilemezsin o bir küçük bir ateş varya o ateş işte birden oluyor alevlere ağlamadan ayrılık olmaz ama da aramızdaki hatıralarda uslu durmaz buu tek kişi bilecek olalara söylüyorum seni seviyorum ne olur gel gör halimi ne haldeyim Tarkancığımmmmmm.........))))))) ilk buluşmada gelemedim ama diğerlerinde söz vermiyimde gelmeye çalışıcam

secil.06
21-01-10, 09:45
her zaman beklerim Ankara ve Tarkan inş bir daha ki sefere sende bizim aramızda olursun ;)