PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gülşen'in Şarkısı

kartales26
21-12-09, 16:54
http://www.youtube.com/watch?v=tga4ETQwnmE Şarkıyı dinlediğimde tarkan şarkısı zannettim.Ama söz müzik gülşen'in gerçekten çok güzel olmuş.Albümde harika şarkılar var.90 lı yılları andıran çok sağlam şarkılar var.Bence Gülşen şu an Türk pop müziğinde en iyi bayan popçu.Çünkü bütün özellikleri üstünde barındırıyor.Sesi çok güzel,Kendisi çok güzel ayrıca söz-besteleri kendisi yapıyor.Tarkan'ın dişi versiyonuna yaklaşan tek kişi bence...Ayrıca şunu söyliyeyim albümdeki bütün parçaların aranjeleri ozan çolakoğlu'na ait

denizmavisi
21-12-09, 17:15
evet albüm de bu şarkı da çok güzel, Tarkan'a da çok yakışırdı hani:20:

devilscream
21-12-09, 17:35
Konu yanlis yerde ama neyse:)
Şarkı güzelmis beğendim
Zaten Gülşen'i beğenirim sesini ve bazi sarkilarini

eskalen
21-12-09, 17:41
Gulsen bu sarkisini ve digerlerini dinledim bende.... Gercekten harikalar yaratmis...Sozleri besteleri cok kuvvetli.... Yanilmiyorsam 2 yildir album cikartmiyordu single falan yapmisti bi ara.. Ama simdi 11 sarkiyla saglam bir album cikarmis...Gercekten beste ve soz yetenegi cok kuvvetli oldugunu sarkilarini dinlerek anlayabiliyorsunuz... Bir an gel sarkisi da tarkan i andiriyor hafiften ilk dinledigimde de bana oyle bir izlenim vermisti :)

Yakisikli89
21-12-09, 20:31
'Ben sen olamam'in bir aki$i var sarkida sanki ...
Bende söyleyis tarzini cok begendim, bu sarkida di$i Tarkan gibi okumus diyebilirim :)

günışığım
21-12-09, 20:46
esinlenilmis olabilir ama album harika.

scorpioness
21-12-09, 20:51
Ozan Çolakoğlu ile çalıştığı buram buram belli oluyor.

Ferya
22-12-09, 00:00
Ilk defa dinledim güzel begendim,zaten Gülsenin sarkilari da dinlenir.

TorNadO
22-12-09, 00:14
Hop Hop nakaratı gibi
Gülşen hem yorum hemde kullandıgı sözlerle her zaman Tarkan'ın peşinden gittiğini düşünüyorum

Yakisikli89
22-12-09, 13:50
'Dillere Düsecegiz ..' sarkisi Nazan Öncel'e ait. Bence o sarki bu sarki'dan daha hos ve duygu yüklü. Ama tarz olarak 90'li yillara hatirlatiyor ve bu cok hosuma gidiyor .. :)

Edit: Sarkinin cover oldugunu bugün ögrendim:12:

kartales26
22-12-09, 15:22
tarkan ve gülşen'den en kısa zamanda bir düet bekliyorum

sally
25-12-09, 17:08
Gülsen sarkilari da güzel oluyor keske Tarkanla düet yapsalar

haluk seki
25-12-09, 17:15
http://www.youtube.com/watch?v=tga4ETQwnmE Şarkıyı dinlediğimde tarkan şarkısı zannettim.Ama söz müzik gülşen'in gerçekten çok güzel olmuş.Albümde harika şarkılar var.90 lı yılları andıran çok sağlam şarkılar var.Bence Gülşen şu an Türk pop müziğinde en iyi bayan popçu.Çünkü bütün özellikleri üstünde barındırıyor.Sesi çok güzel,Kendisi çok güzel ayrıca söz-besteleri kendisi yapıyor.Tarkan'ın dişi versiyonuna yaklaşan tek kişi bence...Ayrıca şunu söyliyeyim albümdeki bütün parçaların aranjeleri ozan çolakoğlu'na ait

arkadaşlar GÜLŞEN için söylediklerinize teşekkür ediyoruz
biz GÜLŞENFAN ı olarak tarkanıda dinleyip takip ediyorum.
evet GÜLŞEN dişi TARKAN oluyor. Hem TARKAN ile Hemde GÜLŞEN ile gurur duyuyoruz.
yaptığınız yorumlar çok güzel

ve bir dipnot: korsana karşı verilen savaşta sizde orjinal bir albüm alarak mücadele edin
hepinize teşekkür ederiz

SESA
25-12-09, 18:42
ilk dinleyişte belli oluyor ozinganın şarkılardaki havası
bir angeli beğendim zaten gülşen iyi sözler yazıp besteliyor son albümüde güzel bi çalışma

Hüli 82
25-12-09, 19:03
gülsenin bu albümünü ben cok begendim harika olmus gercekten

ece**
25-12-09, 19:04
hiç dinlemedim daha şarkılarını ama albüm olarak çok güzel olduüunu okudum,duydum..gülşenin yorumunu şarkılarını sözlerini çok sewiorum zaten..tarkanla ikisinin bende bişeyler yapmasını isteyenlerdenim ..

trknmania
26-12-09, 01:51
ezber bozan şarkısına bittim ben...umarım klip bu şarkıya geliiiirrrr:)

tarkaseksüel
26-12-09, 12:17
ben dinledim albumuu album guzel ama çıkış parçasını doğru bulmadım önsöz veya yukaran ayrlı olabilir bunlar favorim olanlarr...

ne güzel demiş gülşen "yukardan ayarlı bu hadiseler, kurcalamamalı fazla kaderi"bravo

jetaime
27-12-09, 02:07
sarki cok guzel harika

prenses_elaa
27-12-09, 09:31
hayır ne alakası var tarkana yakaşmayı bırak yanından geçmiyor