PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ah Okan Ah...Hiç Uslanmayacak Bu adam!

twilight
19-12-09, 11:15
Arkadaslar Okan yine sapitti...!Hangi okan mi?Tabi ki bayülgen...su ana kdar trkana yapmadig kalmamis gbi dün yine herkesi kiskirtti..

Saat : 17.30
Yer : Ist.Fm Yilin En'leri Secimi
Yilin Talk Show'u - Beyaz Show
Beyaz ödülünü almaya gelior..ve her ne hikmetse,en yakin arkadaslarindan ve tabi ki talk sow olarak ta en yakin rakiplerinden olan okan beyaz'a ödülünü uzatiyor..beyaz "beni bu günlere getiren herkese tskkür ederim beni ben yapan asıl seyircilerimdir" gibi kibar efendice bir sey söylüyor ve sonra mikrofonu okana uzatiyor...ve okan yine tarkana tas atmaya basliyor...iste dün tarkan'imiza deidkleri..."bu galiba beyaz'in aldigi 30.ödül...benimde 30u askin ödülüm var...bu piyasadaki ben starim diye gecinen tarkan,kenan dogulu ve serdar ortac gibi isimlerin bile alamadigi ödül sayisi...bunlar böyle zaten pop müzigin civatalaridir...la la la la diye sarki söyleyip seyircinin gözlerini boyarlar ödülü alirlar,asil haketen beyaz ve benim"diyor...beyaz "onlar pop alaninda biz talk show alaninda önemliyiz"diyor "kimseyi kücümseme",okan laf salatasina devam ediyor..."su ana kadar hic tarkan ve kenan'i programima cagirmadim cagirmaya da niyetim yok.15 yildir bu isi onlarsiz yapiyorum yapmaya da devam edecegim"...seyirci kiskirtiliyor ve alkisliyor...
-------------------------------------------------------------
yorum sizin...

trknmania
19-12-09, 11:23
yaaa okan çok güldürüyor beni bu aralar...senin tarkana ihtiyacın yoksa tarkanın sana hiiiçççç ihtiyacı yok...kıytırık ödüllerden koleksiyon yapmaya devam et sen okan:)yurt dışından kaç tane ödül aldın acaba onu çoook merak ediyorum ben...çok boş konuşuyor bu adam ..artık sinirlenmiyorum bile okan'a....ve ben son kez okanla ilgili bir konuya yorum yazıyorum ..gerçekten baydı artık:7:

Bamboo
19-12-09, 14:27
yine söylüyorum çok ta tın...

günışığım
19-12-09, 14:31
ona soz soyleyipte kendi seviyemi dusurmuyecegim.

mage
19-12-09, 14:57
KEdi Ulaşamadığı CİĞERE MINDAR DEMİŞ :)))

İZMİRLİ
19-12-09, 17:09
Kendi egosunu tatmin etmek için böyle konuşmuş, aşırı derecede kompleksli bir adam...

princeofpersia
19-12-09, 18:30
Amannnnnnnnnnnn tarkanın cokta umurumda idi programına cıkmamıs:7::7:

ezel1710
19-12-09, 20:59
:28::18: kesin oraya cikmadan alkol almis.

eLiF
19-12-09, 23:44
bıktım bu okan bayülgenden ne hali varsa görsün.. çağırmassan çağırma sanki tarkan da gelicekti programına

inci tanesi
20-12-09, 01:11
pfff bu antipatik herifi kim izliyo yaaa

meryem_17
22-12-09, 12:39
hakikatten bay geldi :7::7::7: bu okanın gerkesiz insanın haberlerini tarkanla ilgili bile olsa görmek istemiorum çünkü okana uyuz htta gıcık oldğum için ki bu söz konusu Tarkanım oldumu çıldırıyorum:14::14::13::13::13::13: desemde yeridir lütfen arkadaşlar gereksiz sewiyesiz insanların haberlerini paylaşmayalım bence gerek bile yok böle gereksizleri haber yapmaya.

Yakisikli89
22-12-09, 13:59
Pet siseleri bu adam dururken zamaninda nasil Tarkan'a attilar bilmiyorum!
Gidip su adamin programina canli yayinda kafasina domates, yumurta falan firlatmak geliyor icimden!

ece**
22-12-09, 19:36
aman çağırmaazsan çağırma okan ya..böle konuşarak kaliteni bozuosun.çocuk gibi oluosun..yapma okan !

meryem_17
22-12-09, 20:05
kalitesi warmı ki bozsun çok merak ediyorummm çok komikkk :) :) :)

MEGASTARİX
23-12-09, 16:37
çok boş işler yapıyor bu adam