PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan stilinde bir parca

funkyproducer
18-12-09, 12:45
edittttttt

devilscream
18-12-09, 15:36
Sarkinin Tarkan'in tarziyla alakasi yok...
Söyleyen arkadas söyleyis tarzini Tarkan'a benzetmeye calismis

Bamboo
18-12-09, 15:45
bencede tarkana benzemiş zaten bişey de tarkana benzemese şaşarım.. tarkan da olmasa ne olurdu bu müzik piyasası allah bilir..

**MegaStarkan**
18-12-09, 15:55
Konu tasinmistir. Güzel parca, begendim. Sarki Istanbul Agliyor tarzina benzetilmis... sarki bir Tarkan sarkisi olmasi icin tabii ki daha asama kaydetmesi gerek. Genel olarak ama iyi, tesekkürler paylasim icin.

trknmania
21-12-09, 14:38
sarki bir Tarkan sarkisi olmasi icin tabii ki daha asama kaydetmesi gerek. Genel olarak ama iyi, tesekkürler paylasim icin.

aynen katılıyorum... tarkanı hiç karıştırmazsak işin içine güzel olmuş beğendim ben....

twilight
22-12-09, 00:45
amatör olarak iyi...ama tarkan okumaz böyle sarkilar...
bi 11 -12 yil önce olsaydi belki derdim ama artik elektronige adim atmis bi kisinin kalkip böyle bir tür sarki okuyacagini sanmiyourm...ama elbette sarki katogerisinde iyi bir sarki...

bounce
22-12-09, 02:16
böyle söz mü olur
sev beni seni seveyim..hem aralarda damar giriyorsun sonra da karşılık mı bekliyorsun.bak sevmezsen fena bozuşuruz,sevmem seni haa!!!
TARKAN tarzı felan da değil.resmen bağırıyor şarkı ''ÇILGIN SEDAT'' tarzı söylemiş.
ben beğenmedim..nakarata kadar yoruyor.zaten şarkıyı buraya yükleyen arkdaşında ilk mesajıymış..allah allah!..
biraz sert oldu ama öyle!

Yakisikli89
22-12-09, 13:49
Arkadasimiz emek vermis, ve sarkiyi bizlerle paylasmis. Tarkan'i cok begendiginin kanatindeyim.
Sarkiyi begendim, ama her gün dinliyecegim bir sarki diyemem.
Basarilarin devamini dilerim