PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emir Tarkan'ı üzdü..

Bamboo
15-12-09, 14:46
EMİR TARKAN'I ÜZDÜ
Kendisine benzeyen Emir’e maddi ve manevi tüm desteği verdi. Ancak beklenen patlama olmadı.

Tarkan, ilk kez 2006’da seslendirdiği ‘Hepsi Senin mi’ adlı şarkısının
sözlerinde ‘Başkası olma kendin ol/Böyle çok daha güzelsin/Ya gel bana sahici sahici/Ya da anca gidersin’ diyordu. Ne var ki Tarkan, 2009’da şarkının sözleriyle ironik bir bağ oluştururcasına klonu kadar
kendisine benzeyen Emir’e destek verdi. Emir tipinden şarkılarına,
konuşmasından danslarına kadar bütün özellikleriyle Tarkan’ın birebir
aynısıydı. Emir’e önce sahibi olduğu Hitt Müzik’den yaklaşık 150 bin
TL harcayarak ‘Ben Sen Olamam’ı çıkartan Tarkan, daha sonra albüme adını veren şarkının klibinde rol aldı. Bununla yetinmeyip ücretleri yüksek olan Nazan Öncel, Yıldız Tilbe, Gülşen ve Aysel Gürel’in şarkıları, yine yüksek ücretli Ozan Çolakoğlu, Alper Narman, Fettah Can gibi aranjörler eşliğinde kayıt edildi. Oysa ki megastar Tarkan şimdiye dek HITT Müzik’ten albüm çıkartmak isteyenlerin taleplerini bile yerine getirmemişti.

HER ŞEY EMİR İÇİNDİ
Yıllardır röportaj yapmayan Tarkan, Emir’le ilgili yöneltilen her soruya büyük bir istekle cevap verdi. Tarkan’ın Emir’e bu kadar destek vermesi, “Gerçek bir star doğuyor” şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu. ‘Ben Sen Olamam’ adlı albümün satışa çıkmasının, Emir’in yeni pop ilahı olarak lanse edilmesinin üzerinden 6 ay geçti. 20 bin adet basılan ‘Ben Sen Olamam’ albümü beklenen ilgiyi görmedi. Emir Cumhuriyet
Bayramı’nda bir alışveriş merkezinin düzenlediği organizasyon dışında konser bile veremedi.

HT Magazin- Mehmet ÇALIŞKAN

http://h2.haberturk.com/01Detay.aspx?ID=18220&Kat=8&dt=2009/11/10

bulamadım ama verildiyse özür..

start_the_fire
22-01-10, 16:42
haber icin saol pek iyi haber olmasa bile

ece**
22-01-10, 17:39
zaman zaman zaman.... ben inanıorum emirin iyi biyerlere geleceğne.hele ki tarkan desteği oldupu sürece...herşey lap die bi anda olmaz ki... bi anda olupta sabun köpüğü gibi sönenleride gördük.. hani nerde onlar şimdi ? yoklar... zamanla yoğrulmak en güzelidir..

twilight
22-01-10, 17:45
Tarkan şıkıdım'ı 2006'da mı söylemiş...Ben neden 1994 diye biliyorum :)
Deli bu adamlar yahu bir şeyi araştırmadan yazıyorlar işte.
Emir konusunda ise,evet yüz de yüz klon :)

jetaime
26-01-10, 00:40
ben emir pariste bekliyorum jajajajaja

moeller
06-07-10, 22:16
emir,tarkan klonu olarak algılandı ve çok fazla ilgi görmemesi bu yüzdendir.birde ben sen olamam çok iyi şarkı lafım yok ama türk pop müziğinin kalitesinin biraz üzerinde bir şarkı.emir tarkan olur mu bence olmaz ancak iyi bir popçu olarak yoluna devam eder.

SelenYasavul
19-03-11, 21:11
kötü bi haber.. ama paylasim icin tesekkürler :)

TEVETOGLU
19-03-11, 21:17
Şimdi de ortalarda gözükmüyor.

secil.06
19-03-11, 21:50
isabet oldu ortalar dan kaybolması onun yıldızı da bu kadar yanar ve söner