PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okan Tarkan'ı Taklit Ediyor

twilight
13-12-09, 03:02
Arkadaşlar...Şimdi diyeceksiniz nasıl bir başlık bu açıklaması yok mu diye...1 Saattir Okan Bayülgen'in programını izliyorum ve az önce zilli şal(Shakira şalı)takıp oynadı...Bilirsiniz yıllar önce Tarkanda bu şallardan takıyordu ve Okan zamanında Tarkanı eleştiriyordu...az önce yaptığı buna tamamen tersti..okan ne yapıyor?tek bu değil!
-Erkek adam öpücük atmaz(2005,Posta Gazetesi)
Okan Bayülgen bu demçte erkek adamın öpücük atamayacağını söylüyor.ancak artık programa başlarken,öpücük atıyor...
...(Demeçin devmı)Ki Tarkan gibi küpe filan takmam
Farkettiniz mi haftalardır zincirli,mıknatıslı halkalı vs.neyse,o tür küpelerden takıyor okan...
Aylardır "Medya Arkası"diye şov(?)yapanları eleştiren adam şimdi reyting için şov yapmıyor mu?
Tarkanda neyi eleştiriyorsa onu yapıyor...Bu gayette açık..Artık yakında,jöle falanda süreceğini sanıyorum...Okan,Tarkanı sevmeyebilir,hatta nefret edebilir..Tamam,güzel...Saygı duyarım...ama ben nefret ettiğim ve nefret ettiğim için eleştirdiğim bir adamın yaptıklarını yapmam...mesela yıllardır Gökhan Özen'i yada Mustafa Sandal'ı sevmem...Yaptıklarını da yapmam,taklit etmem...Yanlış mıyım? "Zeka küpü" denilen bu adamın yaptıklarını 3 yaşındaki kuzenim bile yapmıyor...

Yorumlarınızı almak istiyorum...

trkntrkn89
13-12-09, 03:33
ne alakası var arkadaşım bende izliyorum şu anda bu kadar takıntılı olmayalım...

özge
13-12-09, 04:30
bende izliyorum ama oynadığını görmedimm sadece şalı taktı okadar:))))aynı okanı mı izliyoruz acaba??

twilight
13-12-09, 06:14
bende izliyorum ama oynadığını görmedimm sadece şalı taktı okadar:))))aynı okanı mı izliyoruz acaba??

öyle şakır şakır oynamadı ama göbeğini iki uç tarafa doğru salladı sonra yok artık benden böyle şey beklemeyin dedi...siz beni yanlş tanımışsınız falan dedi...ben o tanıdığınız okan değilim dedi...buralarda da tarkan'a taş attı gibi...

meryem_17
13-12-09, 12:20
Ya bırakın şu okanı ya ülkenin en gerekesiz we hayatımda en nefret ettiğim adam dedğinde doğru sewmiosunda nie taklid etmye çalışıosun akılllısın ya göya kim görsün akıllı insan sewmedği kişinin bırak taklidni yapmayı adını bile anmak istemez. Sana harfiyen katılıyorum 3 yaşındaki çocuk bile yapmaz bu gereksiz insanın yaptığını.