PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yabancilar da eurovision'a isim öneriyor

starzu
10-12-09, 02:53
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/13154929.asp?gid=222

Tarkan Eurovison'u düşünmüyor

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in “Eurovision’da Tarkan’ı isterim” sözlerinin ardından gözler ünlü şarkıcıya çevrildi.

Tarkan’ın teklife sıcak bakmadığını, menajeri açıkladı: “Teklif geçen yıl da yapılmıştı. O zaman kabul etmemişti, şimdi de tavrı değişmedi

hürriyet

au13
10-12-09, 03:09
rahat buraksinlar onu gitmek istemiyor ishte. Her zamanda gitmek istemediyini soyledi haber icin teshekurler:1:

trknmania
10-12-09, 10:32
herhalde gitmeyecek ya...hala neyi tartışıyor insanlar...tarkan gitmem diyorsa gitmez...üst üste teklif götürüp de insanları bıktırmanın ne alemi var yani..

meryem_17
10-12-09, 11:49
herhalde gitmeyecek ya...hala neyi tartışıyor insanlar...tarkan gitmem diyorsa gitmez...üst üste teklif götürüp de insanları bıktırmanın ne alemi var yani..

sana aynen katılıyorum bıktırana kadar sormanın hiç bi anlamı yok. Tarkan gitmek istemediğini söylemiş zaten anlayışlarımı kıt insanların bilemiyorum yaniiii.

Bamboo
10-12-09, 14:34
öff yeter yaa adam istemiyom diyor hala peşinden koşuyolar hayret bişey yaa..

eLiF
10-12-09, 16:49
çok sıkıldım artık ya bu yarısmadan her yıl aynı muhabbet daha kaç kere demesi lazım katılmıcam diye ne zaman anlıcaklar

günışığım
11-12-09, 16:11
en dogru karar

fener01
12-12-09, 00:11
Bencede dogru kara . . . Katilip basarisiz olursa,, megastarligi kaybedebilir... Bu riskli ise girmemesi bence daha dogru olur

hilfa
12-12-09, 01:52
:13:tevcid pilavı gibi hersene hersene aynı şeyler Tarkan hayır diyor trt anlamak istemiyor eee İbrahim Şahin biraz anlama özürlüdür :13:Tarkanım en doğru kararı vermiş:10: daha ne yaaaabravo

belfü
12-12-09, 02:49
katılmasın tabi ne gereği var yarışma yok ki ortada insanlar televizyonlarından neyin ne olduğunu görüyor zaten ben şahsen Türkiyenin katılmasına bile karşıyım.

starzu
12-12-09, 11:46
BELÇİKA: Athena, Teoman, Murat Boz ya da maNga...
KIBRIS: Benim oyum Murat Boz'a... Onu beğeniyorum...
İSPANYA: Eğer Tarkan giderse her yerden 12 puan alır...
MALTA: Tarkan gitse çok iyi olur...
MAKEDONYA: maNga ya da Mustafa Sandal'ın gitmesini istiyorum...
İSVEÇ: Mustafa Sandal, Burcu Güneş...
PORTEKİZ: Eurovision'a maNga gitsin... Ayrıca siteye giren Türkler de, Tarkan'ın Eurovision'a gitmesini isteyenleri yönlendirip TRT'ye e-posta atmalarını öneriyorlar...

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2009/12/12/yabancilar_da_eurovisiona_isim_oneriyor

badboyserkan
12-12-09, 22:53
http://img98.imageshack.us/img98/461/8370eef13dc6613f8b5b650.jpg (http://img98.imageshack.us/i/8370eef13dc6613f8b5b650.jpg/)

EUROVİSİON İÇİN YABANCI EUROVİSİON TAKİPÇİLERİ DE HAREKETE GEÇTİ. EUROVİSİON SONG CONTEST SİTESİNE TÜRK ŞARKICILARIN İSİMLERİ YAZILIYOR55'inci Eurovision Şarkı Yarışması için seçim yönteminin değiştiğinin ve e-posta yoluyla yapılan önerilerin değerlendirileceğinin açıklanması üzerine yabancı Eurovision takipçileri de harekete geçti. Eurovision Song Contest sitesinden yorumlarda bulunan yabancı takipçiler, Tarkan, Mustafa Sandal, Murat Boz, Burcu Güneş, maNga gibi isimleri önerdiler...

HALKA SORULACAK
TRT Mayıs 2010'da yapılacak yarışmaya Türkiye adına katılacak ismi, ilk kez halka soracak. Vatandaşlar TRT'nin internet sitesine girerek, Eurovision'da yarışmasını istedikleri sanatçıyı e-posta yoluyla önerecekler. Kurum, oylama neticesine göre birinci sırada yer alan sanatçıyla görüşüp teklif götürecek.

ÜLKELERDEN
BELÇİKA: Athena, Teoman, Murat Boz...
KIBRIS: Benim oyum Murat Boz'a... Onu beğeniyorum...
İSPANYA: Eğer Tarkan giderse her yerden 12 puan alır...
MALTA: Tarkan gitse çok iyi olur...
İSVEÇ: Mustafa Sandal, Burcu Güneş...
PORTEKİZ: Eurovision'a maNga gitsin... Ayrıca siteye giren Türkler de, Tarkan'ın Eurovision'a gitmesini isteyenleri yönlendirip TRT'ye e-posta atmalarını öneriyorlar...

gecce

devilscream
12-12-09, 23:27
Ben Murat Boz'un katilmasini cok isterim
İyi bir derece yaparsa kariyeri için iyi olur

sally
13-12-09, 20:35
Dogru karar.Tarkan gitmiyecegim diyor hala teklif gönderiyorlar