PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emo’cu olmuş

günışığım
11-12-09, 16:09
“Emo’cu olmuŞ”

300 bin dolara objektif karşısına geçen Tarkan, yeni imajıyla hayranlarını ikiye böldü

Özlem ÜLKÜ / VATAN
--------------------------------------------------------------------------------

Avrupa’da satışa çıkartacağı fotoğraf albümü için dünyaca ünlü fotoğrafçı LaChapelle’e 300 bin dolar verip objektif karşısına geçen Tarkan, yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı. Uzun saçlı, gözleri sürmeli ve dövmeli Tarkan’ı kimi hayranları ‘EMO’ya benzetti. İşte Tarkan fanlarının internet sitelerinde yaptığı yorumlar:

* Çok zayıflamış ve çok kas kaybetmiş bence. İlk resimde rockçılara ve heavy metal tarzı şarkıcıları andırıyor. (Enturktainment)

* Ben çok beğendim bu halini (Zynprtrk)

* Tarkan biraz emo’cu mu olmuş! Ama yine de çok seksi. (Javsi)

* Ben pek Tarkan göremedim burada ama tabi başka bir çekim daha olabilir. Hayko Cepkin gibi, tarzından çok uzak (Tufanzenger)

* İyi hoş da bu fotodaki gerçekten Tarkan mı! Ben bildim bileli onda karın kası yoktur. 30’undan sonra kas mı yaptı? Fotodaki sanki çakma Tarkan gibi! (MsUzun)

Emo nedir?

Emo İngilizce duygusal anlamına gelen ’emotional’kelimesinin kısaltması. Emo’lar olarak bilinen gençler farklı giyimleri ve konuşmalarıyla dikkat çekiyor. Saçlarını tek gözlerini kapatacak kadar öne yatırmaları, spreyle kabartmaları, yüzlerine abartılı piercing takmaları, dövmeleri onların belirgin özelliği.

EMO’CU EMRAH

Bu arada Emrah’ın Emo makyajlı fotosu internette büyük ilgi görüyor.

kaynak. http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Emocu_olmuS&tarih=11.12.2009&Newsid=275549&Categoryid=8

Yakisikli89
12-12-09, 01:51
Enturktainment = Yakisikli89

nasilda islerine geldigi seyleri yayinliyorlar. korkulur bu gazetecilerden. :16:

meryem_17
12-12-09, 13:02
hakkikatten yahu allahtan korksun şu gazeteciler ya bizim fan sitemizde weya başka siterlerde ben hiç bu tür eleştiriler duymadım we görmedim lüften ya biraz ufak atın yazık günah ciwciwler aç kaldı ayrıca emocuda sizsiniz Tarkanım ne yaparsa yapsın ona herşey çok yakışıyorrr siz onun bi tırnağının ucuna kurban olun be :7::7:

ıbrahımkekec
12-12-09, 23:53
eet aynen de resim sanki gerçeğe benziyo..D:D::.d

tarkaseksüel
13-12-09, 00:48
ben sevmiştim o halını tarkanınn

hilfa
13-12-09, 01:11
:7:gazeteciler Tarkanım ne yaparsa yapsın hep bi kusur bulurlar :7:Tarkanım her zaman mükemmell:29: artık bunu kabul etseler iyi olucak ama malesef bunu anlamayacak kadar at gözlükleriyle bakıyorlar:7:

MassConfusion
13-12-09, 03:00
Bence gayet güzel olmuş.

trknmania
13-12-09, 12:25
bence son derece karizmatik gözüküyor tarkan o fotoğraflarda....önceki halini aratmıyor...hatta o fotoğraflara baktıkça tarkana hayranlığım 10 kat artıyor....

hadi bunu da yayınlayın bakalım sayın gazeteciler...öyle bütün yorumların içinden işinize gelenleri alıp haber yapmakla gazetecilik yaptığınızı sanıyorsunuz ama sizin tarafsız olmanız gerekir...

Dogancan_Bay
14-12-09, 15:10
bence çokkk ama çokkk kötü olmuş.Hiç Yakışmamış.Eski O Karma Albümündeki hali daha güzeldi.Ah O Günler Aaahhh :)

starzu
14-12-09, 15:49
takılıp kaldık karma hallerine kurtulamıyoruz bi türlü ama tarkan bu kendini yenilemeden deyişmeden duramaz bence iyide ediyor deyişim iyidir hep aynı kalsa tarkan biz ve basın neyi konuşup tartışırızki iyiki varsın ve iyiki deyişkensin tarkan:10:seviyorum senin çeşit çeşit hallerini:29: