PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Sosyetik Kizlar Grubu!

eskalen
09-12-09, 22:04
gecce.com'dan Gül'ün Perisi: Gül Erçetingöz'in yazısı

TARKAN VE SOSYETİK KIZLAR GRUBU!

http://img301.imageshack.us/img301/5457/9f0e54b6fbbc71ac9cd8b76bd.th.jpg (http://img301.imageshack.us/i/9f0e54b6fbbc71ac9cd8b76bd.jpg/)

Geçtiğimiz günlerde bizim yerli Michael Jackson’umuz yani Tarkan’ımız sosyeteye Çırağan Oteli’nin balo salonun da bir konser vermiş. Konser yardım amaçlı düzenlenmiş ve biletler de 500 TL’den satılıp geliri yurtlarda barınan kimsesiz çocukların yararına kullanılacakmış. Bu renkli geccenin ev sahipliğini de Minik Kalpler İçin El Ele Derneği’nin Başkanı sevgili Nesrin Ercan yapmış.. Davette ise sevgili medarı iftarımız Tarkan para almadan sahne almış.

Eh ne diyelim aferin Tarkan’a. Tarkan’ı o gecce sahnede yakından izlemek isteyen sosyete 500 TL’den satılan biletleri kapış kapış almışlar.

Şu sosyetede bir alem vallahi bir ara İbrahim Tatlıses için çıldırıyorlardı sonra Özcan Deniz ardından Mahsun Kırmızıgül ama aslında sosyete onlara onlar da sosyetik isimlere çıldırıyor ya her neyse.

Hele ki Tarkan artık ne yapacağını bilemez halde bu çocuk acilen kendine gelmeli yoksa 10 parmağı geçemeyecek kadar hayranı kalacak benden söylemesi. Şimdi Tarkan fanatikleri gazetelere yansıyan boy boy sosyete ile sarmaş dolaş bu resimleri gördüklerinde kesin Tarkan’dan nefret etmişlerdir. Neden mi konserlerinde bir hayranını bile yanına yaklaştırmayan o dev gibi bodyguard’lar sosyetik davette maşallah ortalarda yoktular.

Sevgili Tarkan sosyeteye ineceğine biraz halka in. İletişimin olsun hayranlarınla. Tamam minik kimsesiz çocuklar için jestini yapıp para almadan çıktın sahneye ona eyvallah ama bence 500 bin TL aldığın tek geccelik bir konserinin gelirini bağışlasaydın ve halka açık bir konser verseydin daha iyi olmaz mıydı? Ama sonuçta önemli olan amaç değil mi?

Bir günde tüm gazetelerde sosyete sayesinde kapaktan manşet oldun. Bir de yaşı 50’ye gelmiş sosyetiklere “Hadi kızlar sahneye gelin” diye çağrıda bulunmuşsun. Bizim oynak sosyete de atmış kendini sahneye bir güzel göbek atmışlar vallahi gazetelerde gördüğüm resimler yıkılıyordu hepsi sanki Güngören’deki düğün salonunda göbek atar gibi duruyorlardı bir tek davul zurna eksikti görüntülerde. Hele sosyetik isimlerin birbirinden çirkin giydikleri tuvaletler neydi öyle? Midem kalktı resimlere baktıkça, kırmızılar, morlar, fuşyalar, ördek başı yeşiller aman tanrım aman!!

Aslında elbiselerin tanesi 5.000 TL ile 10.000 TL arasındadır ama inanın ki Laleli’de bile daha güzelleri vardır. Hele ki sahnede hepsi bir araya gelince feci bir görüntü çıkmış ortaya. Sevgili sosyetik hanımlar bir daha siz siz olun sahneye davet edildiğinizde sahneye çıkmayın hele ki yaşınız 50’ye gelmişse oturun oturduğunuz yerde.

Siz kız mısınız ki kızlar gelin sahneye deyince atıyorsunuz kendinizi ortalara. Gecceye katılan iş adamlarına gelince ehh biraz cimri davranmışlar doğrusu bağış konusunda sen böyle bir gecceye katıl Tarkan’ı yakından seyret bir de karın Tarkan’la sahnede göbek atsın, sen bağış yapmaya gelince 25.000 TL bağışla!!

Vallahi komiksiniz karılarınızın bir elbisesi 20.000 TL’den başlıyor. Tarkan’ın son kankisi Ali Ağaoğlu da gecceyi en ön masalarda bir dargın bir barışık olduğu ama genelde kış ayları gelince yanında gördüğümüz Petek Ertüre ile izlemiş. Bir de 75.000 TL bağışta bulunmuş eh pek parlak bir bağış değil ama!!! Ne de olsa birilerinin hatırına daha büyük bir bağış yapabilirdi. Biz Ağaoğlu denince en küçük bağışı 200 TL’den başlar diye biliyoruz..

Davete katılan sosyetik isimler hani Tarkan’ın o geceki kızlar grubu Heves Ekinci, Berrin Yoleri, Dalia Garih, Zafer Kozanoğlu, Çiğdem Hitay, Feryal Gülman, Emine Sabancı Kamışlı, Arzu Sabancı modacı Dilek Hanif, Fatoş Hataylı, Alev Törüner birde bütün gecce yerinde duramayan Aslı Üstünkaya, Elif Dürüst, Tansa Mermerci, Ceyla Aysal gibi isimlerden oluşmuş.

Bu çok çok renkli geçen yardım balosu herhalde yılın son aylarının en çok konuşulan sosyal yardım geccesi olacak. Gerek Tarkan’ın ‘’haydi kızlar sahneye’’ sözü gerek sosyetenin toplu halde sahneye çıktığı bol göbekli görüntüleri hafızalardan kolay kolay silinemeyecek magazin görüntüsü olarak akıllarda yer alacak ama yinede en en önemlisi o kimsesiz çocuklara toplanan yardım paralarının doğru yere gideceğini ben kalben biliyorum.

Yukarıda daveti başka gözle yazsam da sevgili Nesrin Ercan’ı böylesine muhteşem bir gecce yaptığı ve bu kadar ismi bir araya topladığı için tebrik ediyorum ve ellerine sağlık diyorum. Keşke tüm bayanlar sizin kadar duyarlı olup gerçek anlamda sosyal hizmetler için bir şeyler yapsalar ve topluma sizin kadar faydalı olsalar….

hilfa
10-12-09, 00:14
Tarkanıma laf söylemesine kızdım ama kıyafetlerde haklı yaaa :18::18:bizim ülkemizde sosyete=paranın gücü :15:Tarkanım için amaç önemli zaten gerisi boş:10:haber için teşekkürler Gökhancım:29:

kartales26
10-12-09, 00:49
bu kadını ve kocasını hiç bir zaman kaale almayın bunlar oldum olası tarkan düşmanıdırlar neden bilmiyorum ama vardır kesin sebebi ya bunlara röportaj vermedi ya resim çektirmedi neyse vardır bir şeyi tarkan yeni albümü çıkarsın bu düdükler susacak hepsi

starzu
10-12-09, 01:38
Siz kız mısınız ki kızlar gelin sahneye deyince atıyorsunuz kendinizi ortalara. Gecceye katılan iş adamlarına gelince ehh biraz cimri davranmışlar doğrusu bağış konusunda sen böyle bir gecceye katıl Tarkan’ı yakından seyret bir de karın Tarkan’la sahnede göbek atsın, sen bağış yapmaya gelince 25.000 TL bağışla!!

bence yazının bazı bölümleri seviyesiz sonuçta gecede 750bin gibi bi para toplanmış az mı?
bence hiçte küçümsenmiyecek bi rakam
ha tarkan size bir röportaj verseydi sizi biraz yağlasaydı onu göklere çıkarırdınız .
gül hanımda kocasının izinde gidiyor tarkanı eleştirmek onu göklere çıkarmaktan daha çok pirim yaptırıyor gül hanımda bunu öğrenmiş olmalı
hanımların giydiği kıyafetlerde çoğu insanı ilgilendirmiyor para onların isterlerse şeker çuvalı giysinler bana ne? bize ne?:13:

keşke o gecede olsaydıkta şeker çuvalını biz giyseydik:18::28:

bounce
10-12-09, 02:04
bayağı bayağı saydırmış herkese -aralarına mı almadılar bunu,sosyeteye yani-laf sokmuş sonra da ''HARİKA İŞ ÇIKARMIŞSINIZ'' demiş.
okuduğum zamana acıdım!

denizmavisi
10-12-09, 02:50
yazıyı yazan kişi baya hazımsız ve kıskanç biri galiba kendisi de o kızların içinde olsaydı eminim başka türlü yazardı:16:

trknmania
10-12-09, 10:47
Hele ki Tarkan artık ne yapacağını bilemez halde bu çocuk acilen kendine gelmeli yoksa 10 parmağı geçemeyecek kadar hayranı kalacak benden söylemesi. Şimdi Tarkan fanatikleri gazetelere yansıyan boy boy sosyete ile sarmaş dolaş bu resimleri gördüklerinde kesin Tarkan’dan nefret etmişlerdir.
sosyetiklerle göbek attı diye tarkandan nefret edicek halimiz yok...yazının bu kısımı tamamen saçma geldi bana:7:

Sevgili Tarkan sosyeteye ineceğine biraz halka in. İletişimin olsun hayranlarınla. Tamam minik kimsesiz çocuklar için jestini yapıp para almadan çıktın sahneye ona eyvallah ama bence 500 bin TL aldığın tek geccelik bir konserinin gelirini bağışlasaydın ve halka açık bir konser verseydin daha iyi olmaz mıydı? Ama sonuçta önemli olan amaç değil mi?.
ağzıyla kuş tutsa da kimseye yaranamaz zaten tarkan....halka inse sosyeteye in derler sosyeteye inse halka in derler ...insanoğluna yaranılmaz zaten bir türlü ....ayrıca bu hanımefendi tarkanın ne şekilde yardım yapması gerektiğine kafa yorana kadar 'ben bu çocuklar için neler yapabilirim acaba?'diye kafa patlatsa da insanlara bir yararı dokunsa....boş konuşmanın kimseye bir faydası yok....

Bir günde tüm gazetelerde sosyete sayesinde kapaktan manşet oldun.

tarkan sosyete sayesinde gazetelere manşet olmadı ..sosyete tarkan sayesinde yaptığı yardımın reklamını yaptı sadece..ayrıca yardımın iyisi en reklamsız yapılanıdır bana göre...

çok saçma ve gereksiz bir yazı olduğunu düşünüyorum .....sadece gündemden geri kalmamak adına yazılmış hissi uyandırdı bende...

meryem_17
10-12-09, 11:59
yazının başını okudum gerisini okumaya gerek duymadım çünkü saçma sapan şeyler yazmış hangi ..zekalıysa çok kızdım neyseee allah'a hawale ediyorum böle insanları ben kim ne derse desin siz çatlasınızda patlasınızda Megastarım 1 numara we hepte öyle kalacaktırrrrr. Dilli Düdükler ne olcakkk :14::14::14: :13::13::13::13::13::13:

Bamboo
10-12-09, 14:45
ayıp yaa gerçekten ayıp haksızlığın bu kadarı da olmaz adam dah ne yapsın be reziller ordusu... düşünüyorum tarkan da olmazsa hakketen ne b.k yiyecekler merek ediyom zeka seviyeleri yerlerde geziyo resmen.. sinir oluyom bu tür kişilere.. :13:

eLiF
10-12-09, 16:48
ne gereksiz bir yazı okumak için harcadığımız zamana yazık