PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Albümde Aysel Gürel Şarkısı

OokanN
07-12-09, 15:44
Tarkan, 2010 Yılında Çıkarmayı Planladığı Albümü İçin Bir Tane de Aysel Gürel Şarkısı Seçmiş. İsmi Hakkında Henüz Bir Açıklama Yapılmamış. Umarız Müzik Listelerini Sallayacak Bir Şarkı Olur.

Kaynak : NR1 TV :)

Yakisikli89
07-12-09, 15:49
Okumustum bu haberi.
Hatirladigim kadariyla Aysel Gürelin dolabindan cikmisti bu sarki =)
Tarkan'a bu sarkinin cok yakisacagini inanarak, Tarkan'a gönderilmisti bu sarki yanilmiyorsam.

eLiF
07-12-09, 16:18
daha önce de böle bir haber çıkmıstı ama albümde yer almamıstı aysel gürelin sarkısı.. albüm çıkmadan ne desek bos..

İZMİRLİ
07-12-09, 17:53
Hikaye bu haber, bence albümde sezen aksu'dan alacağı 1/2 şarkı dışında diğer şarkıların söz-müzik yine Tarkan'a ait olur...

SESA
07-12-09, 18:15
albüm çıkınca belli olcak kimin şarkılarını söylediği hergün yeni bişey çıkıyor

badboyserkan
07-12-09, 18:42
Bende sunu soyliyeyim artik, Tarkan yeni albumunde, Yalın'dan guzel bir sarki almis. ;)

trknmania
07-12-09, 18:47
Bende sunu soyliyeyim artik, Tarkan yeni albumunde, Yalın'dan guzel bir sarki almis. ;)

hadi yaaa...çok şaşırdım bu habere serkan..teşekkürler bilgi için...

starzu
07-12-09, 19:02

severim yalın şarkılarını söylesin tabii renk olur

denizmavisi
07-12-09, 19:18
yalın mı:9: daha ne haberler çıkacak bakalım hiç sanmıyorum ama şunu söyleyim Tarkan'a en çok sezen ve yıldız'ın parçaları yakışıyor:20:

meryem_17
07-12-09, 19:31
yalın mı:9: daha ne haberler çıkacak bakalım hiç sanmıyorum ama şunu söyleyim Tarkan'a en çok sezen ve yıldız'ın parçaları yakışıyor:20: aynen sana katılıyorum sezen aksu & yıldız tilbe'nin şarkılarını tarkan süper yorumluyor ayrıcada bu iki dew isim şarkı yazdığı zmanda müthiş şarkılar yapıyor. Bende tarkanın yalından şarkı alcağnı sanmıorum ki bencede almasın yalın'a nazaran Tarkanımın şarkıları mükemmel ötesi.

redjingle
07-12-09, 19:37
1 tane sezenden, 1 tane yıldızdan, 1 tane aysel gürel şarkısı, 1 serdar ortaç, 1 mustafa sandal, 1 soner sarıkabadayı, 1 halil koçak, 1 ersay üner şarkısı alsa, bir kaç tane de kendi koysa, süper olur bence.Serdar Ortaç ve Mustafa Sandal hakkında da çok ciddiyim.Onların şarkılarını okumasını çok isterim.Ama çok iyi şarkılar olmalı.

Bamboo
07-12-09, 20:17
1 tane sezenden, 1 tane yıldızdan, 1 tane aysel gürel şarkısı, 1 serdar ortaç, 1 mustafa sandal, 1 soner sarıkabadayı, 1 halil koçak, 1 ersay üner şarkısı alsa, bir kaç tane de kendi koysa, süper olur bence.Serdar Ortaç ve Mustafa Sandal hakkında da çok ciddiyim.Onların şarkılarını okumasını çok isterim.Ama çok iyi şarkılar olmalı.

aysel gürelden bi şarkı söleyecek olması ii bence sevindim... :)
ama tarkan asla m.sandal yada serdar ortaç şarkısı okuyacağını sanmıyorum yaa çok laf olur.. :(

haluk seki
07-12-09, 22:06
yaa aysel gürelin ölümüne çok üzülmüştüm
işte şarkılarla o tekrar yaşayacak

tarkaseksüel
07-12-09, 22:37
aaaa bu çok süper bi haber bencee

denizmavisi
07-12-09, 23:08

serdar ve mustiden parça mı alsın dedin imkansız bişey:15:

tarkantutkunu
07-12-09, 23:09

Eğer bunu yaptıysa Yalın bu ülkede efsaneler arasına girmeye aday olmuştur.

smh
07-12-09, 23:34
bence ümit sayın dan bir şarkı almalı malum dön bebeğim,gitme,bekle şarkılarının yaratıcısı

Yakisikli89
08-12-09, 00:32
Musti ve Serdar konularini acmasak...
Bayginlik geldi artik.
Tarkan'in onlarla alakasi yok ve olmuyacakta.

Musti ve Serdar kendi albümlerine sarki yazsinlar.
Musti'nin son albümünü görüyoruz. Gidip'de bide Tarkan sarki mi alicak ondan.

fatihvefatih
08-12-09, 01:18
Eğer bunu yaptıysa Yalın bu ülkede efsaneler arasına girmeye aday olmuştur.

Arkadaşlar yapmayın Allah aşkına, Serkan yine kuyuya bir taş attı sizde çıkarmaya çalışıyorsunuz, şakasına yazdı Serkan, Tarkan hiç Yalın'dan şarkı alır mı! Yapmayın Allah aşkına, Serkan'ın yorumunu sakin kafayla yeniden okuyun lütfen.. Serkan sende bunu hep yapıyorsun 15-20 gün kadar öncede bir haber yayınlamıştın, Tarkan yeni albüm yerine yeni bir single çıkardı bunuda Naim Dilmener ilk kez dinledi ve hiç beğenmedi gibi haberdi o zamanda özür dileyip haberi çekmemiştin yayından şimdide ses çıkarmıyorsun Yalın konusundaki açıklamanın şaka olduğuna dair, yapma bunu lütfen bizlerin kafasını karıştırmaya hakkın yok..

MassConfusion
08-12-09, 02:21
Albüm çıkmadan ne desek boş !

WILDBOYS
08-12-09, 15:34
tarkan yakında türk halk müziğine el atacakmış ne kadar başarılı olacağı muamma!!

kaynak;sallamahaber.com

starzu
08-12-09, 17:03
açıkçası ben tarkanın kıpır kıpır bir serdar ortaç şarkısı söylemesini isterim

_trkn_
08-12-09, 17:03

Yeter artık ama !..
Tarkan'ın söz ve müzikleri olan, Kuzu Kuzu, Ay, Kır Zincirlerini, Gülümse Kaderine ve daha bir çok şarkısı Avrupada listeleri alt, üst etti !
serdar ortaç ve mustafa sandal, Tarkan'ın başarısını çekemediler, sürekli laf attılar..
Acaba Serdar Ortaçın bir şarkısı avrupada listelere girdimi ? Avrupa'da albümü milyonlar sattımı ? Hayır. Demekki Tarkan'ın şarkıları daha güzel ki, seyirci Tarkan'ı daha çok seviyor.. Serdar ortaçın şarkılarında hep aynı sözler, aynı müzikler ve çok basit sözleri..

starzu
08-12-09, 17:06
tamam canım kızma söylemesin bizim dememizle olucaksa:29:

sally
08-12-09, 19:21
Albüm cikana kadar bu tür haberler hep olacak ama sonunda beli olur kimin sarkisin aldigini

redjingle
09-12-09, 12:03
Yeter artık ama !..
Tarkan'ın söz ve müzikleri olan, Kuzu Kuzu, Ay, Kır Zincirlerini, Gülümse Kaderine ve daha bir çok şarkısı Avrupada listeleri alt, üst etti !
serdar ortaç ve mustafa sandal, Tarkan'ın başarısını çekemediler, sürekli laf attılar..
Acaba Serdar Ortaçın bir şarkısı avrupada listelere girdimi ? Avrupa'da albümü milyonlar sattımı ? Hayır. Demekki Tarkan'ın şarkıları daha güzel ki, seyirci Tarkan'ı daha çok seviyor.. Serdar ortaçın şarkılarında hep aynı sözler, aynı müzikler ve çok basit sözleri..

Ben bu kadar dar bakmıyorum. Serdar Ortaç'ın Avrupa listelerine girmemiş olması çok iyi bir müzisyen olmadığını göstermez. Her müzisyönün sıradan hatta kötü işleri de olabilir. Zaten kaldı ki tutup ta sıradan şarkılarını söylemicek Tarkan da bu kişilerin. Yiğidi öldür, hakkını yeme, Serdar Ortaç ve Mustafa Sandal Türkiye'nin en iyi beste yapan isimlerinden.Özellikle Mustafa Sandal'ı son yıllarda kötü olsa da çok beğenirim. İlk 2 albümünde inanılmaz şarkılar vardı. Denize Doğru, Gidenlerden, Kalmadı, Suç Bende, Beni Ağlatma...ilk aklıma gelenler. Serdar Ortaç ona keza. Ben Adam Olmam, Asrın Hatası, Sor, Şeytan, Heyecan, başka şarkıcılara verdiği şarkılar...Yani bu iki ismin kalitesini anlatmaya gerek yok. Ayrıca bir de şu açıdan bak. Mesela böyle ortak bir çalışmaları olsa, binevi Tarkan kazanmış olacak. O gün denilecek ki, "yaa, zamanında neler söylediniz, ama şimdi siz de Tarkan'a beste yaptınız."....Bir de neden insanlar kavgalı olsun, beraber çalışmasın. Bu tarz çalışmalar, birlik, beraberlik, barış ve aile duygusu yaratır. Bu da güzel bişeydir. Ha bi de bir Emre Aydın şarkısını söylemesini çok isterim Tarkan'ın.

Yakisikli89
09-12-09, 17:18
Ayrıca bir de şu açıdan bak. Mesela böyle ortak bir çalışmaları olsa, binevi Tarkan kazanmış olacak.

Katilmiyorum. Tarkan Serdar'sizda bu zamana kadar basarisini elde etti!
Ve bu konu'nunda fazla cevaplanmasini istemiyorum :13:
Cünkü bos hayaller.

Ütopilerinizi lütfen Serdar Ortac Fan Clubunda paylassaniz?
Onlar'in böyle konusmalara daha cok ihtiyaci olduklarini düsünüyorum. :22:

badboyserkan
09-12-09, 17:25
Arkadaşlar yapmayın Allah aşkına, Serkan yine kuyuya bir taş attı sizde çıkarmaya çalışıyorsunuz, şakasına yazdı Serkan, Tarkan hiç Yalın'dan şarkı alır mı! Yapmayın Allah aşkına, Serkan'ın yorumunu sakin kafayla yeniden okuyun lütfen.. Serkan sende bunu hep yapıyorsun 15-20 gün kadar öncede bir haber yayınlamıştın, Tarkan yeni albüm yerine yeni bir single çıkardı bunuda Naim Dilmener ilk kez dinledi ve hiç beğenmedi gibi haberdi o zamanda özür dileyip haberi çekmemiştin yayından şimdide ses çıkarmıyorsun Yalın konusundaki açıklamanın şaka olduğuna dair, yapma bunu lütfen bizlerin kafasını karıştırmaya hakkın yok..

O konuda bir yanlis anlasilma oldu dogrudur. Ama ben kuyuya tas attigim yok.Boyle bir durum oldugu icin yazdim. Son dakka albume girer girmez bilemem ama yalindan sarki gorusmesi var.Kimsenin de kafasini karistirmiyorum olucak seyleri yada muhtemel durumlari yaziyorum.Ayrica senden baska bu durumundan kafasi karisan yok sanirim.

jix_melis
09-12-09, 19:26
serkan bu forumun en iyi üyelerinden biridir ve yalan haber yapıcağını sanmıyorum o konuda bir yanlıs anlasılma oldu yeni albümde inş yalından sarkı olur cok sevinirim haber için saol serkan

redjingle
09-12-09, 20:09
Katilmiyorum. Tarkan Serdar'sizda bu zamana kadar basarisini elde etti!
Ve bu konu'nunda fazla cevaplanmasini istemiyorum :13:
Cünkü bos hayaller.

Ütopilerinizi lütfen Serdar Ortac Fan Clubunda paylassaniz?
Onlar'in böyle konusmalara daha cok ihtiyaci olduklarini düsünüyorum. :22:

Cümlenin devamını yazmamışsın ama, tamamı şu şekilde : "Ayrıca bir de şu açıdan bak. Mesela böyle ortak bir çalışmaları olsa, binevi Tarkan kazanmış olacak. O gün denilecek ki, "yaa, zamanında neler söylediniz, ama şimdi siz de Tarkan'a beste yaptınız."....

Tarkan elbetteki Serdar Ortaç'a ya da Mustafa Sandal'a muhtaç değil.Burda müzikal bir kazançtan bahsetmiyorum ki :)) Dediklerimden öyle bir anlam çıkarman ve bunları bir hayal olarak nitelendirmen de yanlış.Serdar Ortaç fanı da değilim. Ama severim.

Ben kimse hakkında önyargılı ve basmakalıp düşüncelere sahip değilim.Geçmişte Serdar Ortaç, Tarkan hakkında bazı olumsuz şeyler söyledi diye, o kişiyi başarılı olduğu halde küçümsemek, alay etmek, bunun da ötesinde düşmanca davranmak, müzikal anlayışımdan soyutlamak bana çok ters bi yaklaşım biçimidir.

tarkantutkunu
09-12-09, 20:41

Tarkan efsaneleşmiş şarkılarının yarısından fazlası kendisine aittir

Serdar Ortaç besteleri Tarkan'ın yaptığı şarkıların çok altında

Serdar Ortaç'ı küçümsemek istemiyorum ama hiç bir yaratılığı yok
devamlı yazdığı şarkıların ritimleri vokalleri aynı zamanda nakaratları hepsi birbirine çok benziyor
bazı şarkılarda Tarkan'a benzetiyor.

Mustafa Sandal'da Tarkan'a beste vermeden çnce kendine beste yapsın

bunun haricinde bu iki pop'çu Tarkan'da beste almaları bence onları bi kademe yukarı çıkartır.

türkan
09-12-09, 21:06
tarkan yalın a verecek olmasın;)

OokanN
09-12-09, 21:25
tarkan yalın a verecek olmasın;)

Katılıyorum :21:

Tabiki de albüm çıkmadan ne desek boş ama medyadan görüp, duyduklarımızı paylaşıyoruz. Bence kimseden şarkı almasın. Kendi şarkıları yetiyor da artıyor.

Haksız mıyım ? http://www.tarkancoll.com/forum/images/icons/icon7.gif

Yakisikli89
09-12-09, 22:21
Cümlenin devamını yazmamışsın ama, tamamı şu şekilde : "Ayrıca bir de şu açıdan bak. Mesela böyle ortak bir çalışmaları olsa, binevi Tarkan kazanmış olacak. O gün denilecek ki, "yaa, zamanında neler söylediniz, ama şimdi siz de Tarkan'a beste yaptınız."....

Tarkan elbetteki Serdar Ortaç'a ya da Mustafa Sandal'a muhtaç değil.Burda müzikal bir kazançtan bahsetmiyorum ki :)) Dediklerimden öyle bir anlam çıkarman ve bunları bir hayal olarak nitelendirmen de yanlış.Serdar Ortaç fanı da değilim. Ama severim.

Ben kimse hakkında önyargılı ve basmakalıp düşüncelere sahip değilim.Geçmişte Serdar Ortaç, Tarkan hakkında bazı olumsuz şeyler söyledi diye, o kişiyi başarılı olduğu halde küçümsemek, alay etmek, bunun da ötesinde düşmanca davranmak, müzikal anlayışımdan soyutlamak bana çok ters bi yaklaşım biçimidir.

Bende Serdari severim ama Tarkan ile bisey yapamiyacagini ve Tarkaninda onunla birsey yapmiyacagini bilerek yazdim!
Haa...yirmi/otuz sene sonra nolur bilmem.
Onu zaman gösterir.
Simdi nedesek bos
saygilar

badboyserkan
09-12-09, 23:25
http://img192.imageshack.us/img192/9569/sakaryadec09.jpg (http://img192.imageshack.us/i/sakaryadec09.jpg/)

kartales26
10-12-09, 23:08
Biraz önce müjde Ar'ın sunduğu program vardı ntv'de...Tarkan'ın söyleyeceği Aysel Gürel şarkısıyla ilgili yorum vardı.Aysel Gürel'in evine taşınan kiracı Tarkan'ın arkadaşıymış.Evde Aysel Gürel'in yazdığı sözleri bulmuş ve bunaları tarkan'a götürmüş sonra tarkan'da müjde ar'ı aramış ve bu şarkıyı yapmak istediğini söylemiş.tarkan telefonda şarkı sözlerini müjde ara okumuş ve müjde ar ağlamış çok duygusal sözleri varmış parçanın.. yani eğer beste de güzel olursa tarkan'ın albümüne girecek ilk şarkıyı öğrendik iki adet sezen'den şarkı almıştı ama bununla ilgili detaylı bir bilgi yok henüz

aliant
13-12-09, 04:35
şarkının adı yasaksız sevişelim
karma albumun de olcaktı ama album konseptine uymadıgı için iptal oldu
şarkıda zerrin özer ali güven vokalleri de varr

meryem_17
13-12-09, 12:04
wallahi albüm çıkana kadar ne desek boş ama bence bu albüm Tarkanın en iyi albümlerinden biri olucağına eminimm tıpkı daha önceki albümleri gibi...