PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan 750 bin tl bağiş topladi!!!!!!!

trknmania
07-12-09, 11:54
TARKAN 750 BİN TL BAĞIŞ TOPLADI
07 Aralık 2009 Pazartesi

Paranın gücüyle dünyayı değiştirebilirsiniz ama minik kalplerindeki çizikleri, yaşam yaralarını sarmak mümkün değil.

Minik Kalplerle El Ele Derneği (Mika-Der) tarafından, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı yuva ve yetiştirme yurtlarında yaşamak zorunda olan çocukların yaşam koşullarını iyileştirmek için Çırağan Kempinski Balo Salonu'nda Tarkan'nın sahne aldığı özel bir yardım balosu düzenlendi. Yönetim Kurulu Başkanlığını Nesrin Ercan, Başkan Yardımcılığını Arzu Sabancı ve Zafer Kozanoğlu'nun yaptığı, 20 üyesi bulunan derneğin düzenlediği özel gecede Adıyaman, Artvin, Amasya, Samsun, Muğla, Hatay ve Adana'daki minik kalplere, tanınmış müzayedeci Rafi Portakal ve kızının yaptığı müzayede ile toplamda ortalama 750 bin TL'lik bağış toplandı. Balonun bilet satışlarından elde edilen gelir ise Gümüşhane ilindeki çocuk yuvası ve yetiştirme yurdu için kullanılacak.

TARKAN, KATILIMCILARA MÜZİK ZİYAFETİ YAŞATTI

Gecede yaklaşık olarak 2,5 saat muhteşem bir performans ile sahne alan Tarkan, pop müziğin yanısıra seslendirdiği Türk Sanat Müziği ile yardım balosuna katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı. Tarkan'dan önce sahne alan Behzat Gerçeker, Enbe orkestrası ve Açelya Kılıç da birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Geceye, sanatçılar Edip Akbayram, Burak Kut ile manken Tülin Şahin de katılarak minik kalplere destek verdi. Anlamlı projeye destek verenlere Mika-Der Başkanı Nesrin Ercan, dernek adına plaket vererek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

MİKA-DER 7 İLE YARDIM GÖTÜRDÜ

Yardım projelerinin devam edeceğini söyleyen Mika-Der Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, "Bugüne kadar 7 ilimize yardım eli uzattık bu geceden sonra da yardımlarımız devam edecek. Bir çok kişi bu çocuklara yardım etmek istiyor. Ancak nasıl ve ne şekilde yardımcı olacaklarını bilmiyorlar. Çok yeni bir derneğiz. Emin olsunlar bağışlarının takipçisi olacağız. Daha çok yeni bir üyeyiz. Şu an için 20 üyemiz var" dedi. Derneğin 21 Temmuz 2008'de kurulduğunu söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Ercan, "Onları hayatla barıştırmak, içlerinde büyüttükleri yaşam öfkesini sevgiye dönüştürmek ve hayat ben geliyorum demelerini sağlamak. Tüm amacımız bu." diye konuştu.Sanatçı Edip Akbayram derneğin çalışmalarının önemli olduğunu söyleyerek, "Derneğe verilen destekler sayesinde doğunun en ücra köşesindeki çocuklara destek verilecek. Ben de dernek adına yapılacak olan projelere destek vereceğim" dedi. Sanatçı Burak Kut, daha önceden Mardin'de bir konser verdiğini ve çocukların ışık dolu gözlerine şahit olduğunu söyleyerek, "Bu gibi projelere destek vermeye devam edeceğim" dedi.

"ÇOCUKLARIN SEVGİ VE GÜVENE İHTİYACI VAR"

Mika-Der Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Ercan, "Paranın gücüyle dünyayı değiştirebilirsiniz ama minik kalplerindeki çizikleri, yaşam yaralarını sarmak mümkün değil. Bütün çabamız o yaralarını tedavi etmek. Onların farkında olmadan kendileriyle birlikte büyütecekleri yaşam öfkesini büyütmemek. İçindeki çocuğu büyütmek. O çocuklar bir gün 18 yaşına geldiklerinde yaşam senin benim elimden aldıklarını geri almaya geliyorum. Ben varım. Dilerim, 'onların yoluna tuttuğunuz ışık sizi de aydınlatsın' destek ve sponsor olanlara teşekkürler" diye konuştu. Gecede konuşma yapan Mika-Der Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, "Ben bir anne olarak, çocuklara öncelikle sevgi ve güvene ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Bizde onlara bu güveni vermek için çalışıyoruz" dedi.

TARKAN: MİNİK KALPLER İÇİN KUZU KUZU GELDİM

Gecede sahne alan Tarkan, herkese katkılarından dolayı teşekkür ederek, "Minikler için kuzu kuzu geldim. Onlar için canım feda. Her zaman yanınızdayım. Bir çok şehirde böyle projelere imza atmak dileğiyle" dedi. Birbirinden güzel parçalarını ard arda seslendiren Tarkan katılımcılara doyumsuz bir müzik ziyafeti sundu.Gecenin sonunda Mika-Der Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Ercan, Tarkan'a katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Plaketten aldığı memnuniyeti dile getiren Tarkan, Mika-Der'e bundan sonra da destek vereceğine dair söz verdi. Gece, Mika-Der yönetimi ve Tarka'nın birlikte şarkı söylemesi ve aile fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi. Gece sonunda genel bir değerlendirmede bulunan Mika-Der Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Ercan, gecenin umduğundan iyi geçtiğini söyleyerek, "İçerik olarak ve konuklarım çok eğlendi. 7, 8 il satıldı. Bu bir başlangıçtı. Güzel bir starttı. Türkiye'ye diyorum ki bizi izleyin. Bu gece yaklaşık olarak 750 bin TL'lik bir gelir toplandı" dedi.

İŞ ADAMI ALİ AĞAOĞLU: "GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMAYANLARIN GELECEĞİ DE KARANLIKTIR

"Mika-Der'in sponsorlarından işadamı Ali Ağaoğlu, Mika-Der Yönetim Kurulu Başkanı Nesrin Ercan tarafından dernek adına aldığı plaketten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kendi çocuklarımız için elimizden geleni yapıyoruz. Geleceğine sahip çıkmayanların geleceği de karanlıktır. Bunlar da bizim çocuklarımız. Toplumun bu sorunlara duyarlı olması lazım" şeklinde konuştu. Bundan önce de Tekirdağ ve Eskişehir'e yardım eli uzatan Ağaoğlu, gecede yapılan müzayedede Muğlaya'da yardım eli uzattı.

(Kubilay AYDIN - İSTANBUL / DHA)

meryem_17
07-12-09, 12:26
haber için çok teşekkürler işte dediğim yine çıkmış herzaman ki gibi. Tarkan bi işe girdimi o iş tamamdırrr.

princeofpersia
07-12-09, 12:36
Tarkan her zaman her yerde belli olur:20:

szr67
07-12-09, 13:07
http://img193.imageshack.us/img193/2158/3bd3824a20091207m.jpg (http://img193.imageshack.us/i/3bd3824a20091207m.jpg/)

çırağan otel

Bamboo
07-12-09, 13:29
hayırlı tarkanım benim... meleğim.. :8:

SESA
07-12-09, 13:30
böyle projelerde yer alması herkese örnek olacak bi davranış

devilscream
07-12-09, 13:54
Bu tarz projelerde yer almasi cok hoş:)
Tarkan'in sanati disinda kişiliğine de laf edenlerin bunlari okumasi lazim...

Yakisikli89
07-12-09, 15:47
Tarkan. süpersin!
Bu tarz projelere katki sagladigin icin, cok mutluyum.

Ekledigin resimde güzelmis szr67
takim elpisesi cok güzel.

sarıpapatya
07-12-09, 16:02
Böyle güzel işlerde Tarkan ı görmek çok güzel keşke biçok kişi bişeylerin ucundan tutmayı bilse bravo

starzu
07-12-09, 16:11
ışıl ışıl parıldamış gecede :54::35::52::30::35::48:

eLiF
07-12-09, 16:16
böle projelerde tarkanın adını duymak çok güzel

szr67
07-12-09, 16:30
Tarkan. süpersin!
Bu tarz projelere katki sagladigin icin, cok mutluyum.

Ekledigin resimde güzelmis szr67
takim elpisesi cok güzel.

Resim güzelmiş diyorsun ama tarkan bana arabesk sanatçıları andırdı.Pop müzik sanatçısının böyle elbise giymesi ne kadar doğru tartışılır.

dilaraer
07-12-09, 17:01
Resim güzelmiş diyorsun ama tarkan bana arabesk sanatçıları andırdı.Pop müzik sanatçısının böyle elbise giymesi ne kadar doğru tartışılır.

ciragan otelinde ve bi dernegin bagis gecesinde sahneye cikmis oldugunu düsünürsek bence pek uygun bi kiyafet secmis...parlak kot ile siyah atletle cikilmazdi böyle bi ortamda diye düsünüyorum...ordaki konuklarda ona göre giyindigini düsünürsek kiyafetinde hic bir kusur görmüyorum

devilscream
07-12-09, 17:02
Pop arabesk olayi değilde kötü bi kiyafet secimi bende beğenmedim

starzu
07-12-09, 17:18
ceketi çıkarsa daha iyi dururki üzerinde fazka kaldığını sanmam (kara üzüm habbesinide söyledimi acaba):21:

TheLastAirBender
07-12-09, 19:29
haber için teşekürler..bravokıyafeti güzel olmuş bence..:27:

trknmania
07-12-09, 19:30
ciragan otelinde ve bi dernegin bagis gecesinde sahneye cikmis oldugunu düsünürsek bence pek uygun bi kiyafet secmis...parlak kot ile siyah atletle cikilmazdi böyle bi ortamda diye düsünüyorum...ordaki konuklarda ona göre giyindigini düsünürsek kiyafetinde hic bir kusur görmüyorum

aynı fikirdeyim bende:20::20:

eskalen
07-12-09, 20:52
Kiyafeti fena degil geceye uygun...Gidip deri pantoln t-shirt ya da hippi gibi giyenecek degil....Konser tarzina, mekanina konuk ve davetli bicimine gore degisir her sey..Ki ole de olmali... Bu tarz yardim etkinliklerinde yer almasi cok guzel Tarkan'in...Ozel konser oldugundan zaten belli hedef kitleye ait bir konser olmus...

szr67
08-12-09, 00:52
takım elbisesi düz olsa neyse ne çizgili çizgili :4: yeni piyasaya çıkmış arabeskçiler gibi elbise

MassConfusion
08-12-09, 02:22
Geleceğini düşünen sanatçılardan bir tanesi