PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Enes(Devilscream)-Yıllarım Gitti

devilscream
04-12-09, 16:58
Gitarda ki akor hatalarini görmezden gelin biraz doğaçlama oldu :P:21:
http://uploaded.to/file/df0g26

eskalen
04-12-09, 17:38
Dinledim enes..Begendim...Iyi soylemissin...Gitarla iyi uyum yansimis...Yillarim gitti sarkisi kimindi? Cok guzel bir parcaymis... Yillarim gitti sonunda da ben bittim diyelim bitirelim :)

devilscream
04-12-09, 17:54
Dinledim enes..Begendim...Iyi soylemissin...Gitarla iyi uyum yansimis...Yillarim gitti sarkisi kimindi? Cok guzel bir parcaymis... Yillarim gitti sonunda da ben bittim diyelim bitirelim :)
Sağolasin Gökhan abi:)
Tuna Tabu'nun sarkisi heralde öyle biliyorum

scorpioness
04-12-09, 21:12
Şarkı çok güzelmiş gerçekten bende ilk defa duydum, Enes'cim güzel okumuşsun ama sesin titrio heyecandan mı bilmiyorum ama ona dikkat et canım yoksa gayet iyi ;)

bounce
04-12-09, 22:18
enes VERME şarkısındaki yorumun çok iyiydi bunu dinlemedim keşke sadece dinleyebileceğimiz(indirmeyeceğimiz) bir şekilde de youtube dailymotion gibi sitelere de koysan.

devilscream
04-12-09, 22:32
Şarkı çok güzelmiş gerçekten bende ilk defa duydum, Enes'cim güzel okumuşsun ama sesin titrio heyecandan mı bilmiyorum ama ona dikkat et canım yoksa gayet iyi ;)
Heyecan değil ya hastayim sürekli öksürüyorum diğer yaptigim deneme kayitlarında.en sonunda öksürmeden durabildim:21:
Yorumun için de teşekkür ederim :):)

enes VERME şarkısındaki yorumun çok iyiydi bunu dinlemedim keşke sadece dinleyebileceğimiz(indirmeyeceğimiz) bir şekilde de youtube dailymotion gibi sitelere de koysan.
http://www.dailymotion.com/video/xbdp65_enes-celikyyllarym-gittituna-tabu_music
Buradan izleyebilirsin:21:

hilfa
04-12-09, 22:40
bravoharikasın Enescim ayrıca geçmiş olsunbravo

Bamboo
04-12-09, 23:38
hıım hoş olmuş beğendim... :)

**MegaStarkan**
04-12-09, 23:43
Orjinalini tanimadigim icin kiyasliyamiyorum ama basarili gercekten... sarki da güzelmis.
Hasta sesine saglik :P (:

fatihvefatih
05-12-09, 01:12
Çok güzel olmuş, yorumunu ve gitarını beğendim, bence peşini bırakma bu işin..

megastar_mert
05-12-09, 02:08
Eray ın şarkısı sanıyorum dostum.
ayrıca Tuna Tabu şarkı söylemiyor :) Tolga tabu söylüyor ve yazıyor, nette öyle geçiyor bazı yerlerde.. şarkı süper olmuş sesine sağlık.. :)

trknmania
05-12-09, 12:50
çok beğendim enes..gayet başarılı söylemişsin ağzına sağlık arkadaşım:)

askmeleyi
05-12-09, 23:07
wow harika olmuş . superr cok begendim :))

selin_trkn
17-01-10, 20:42
Normalde şarkıyı bilmiyordum ilk defa senin sesinden dinledim.Şarkı güzelmiş gerçekten,sende çok güzel yorumlamışsın Enes.Sesin zaten çok güzel.Tebrik ederim.