PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a milyon dolarlık teklif !

badboyserkan
28-11-09, 13:17
http://img134.imageshack.us/img134/8076/b1bb342e60b21newww.jpg (http://img134.imageshack.us/i/b1bb342e60b21newww.jpg/)

Türkleri 'pis ve maganda olmakla' suçlayan ve Akdeniz sahillerinde turistlere fahişe muamelesi yapıldığını iddia ederek, beş yıldızlı otellerin pislik içinde yüzdüğünü iddia eden bir içeriğe sahip olan Yulya Şilova'nın "Türk Aşkı ya da Doğu'nun Sıcak geceleri" adlı romanıdan uyarlanan senaryoda baş rolü oynaması için Tarkan'a teklif yapıldığı ileri sürüldü. Başrol için tarkan'a 1 milyon dolar önerildiği ileri sürüldü.

Yulya Şilova Rusya'da edebi değeri olmayan, bulvar romanları ile tanınan bir yazar. Akdeniz'in turistik tesislerini kerhaneye dönmekle suçlayan romanında "Türkiye'den döndükden sonra tüm ailem kuş gribine yakalandı" diye yazacak kadar hemen her gelişmeyi Türkiye aleyhine koz olarak kullanmaktan çekinmeyen bir karaktere sahip. 348 sayfa olan ve Rusya'da yaklaşık 6 YTL'ye satılan romanda "Havuz kenarına gittim, attığım her adımda Türkiye'yle ilgili anlatın şeylerin tümünün gerçekle örtüşmeyen, cilalanmış birer reklam sloganı olduğunu fark ettim. Aman Tanrım, sözde 5 yıldızlı diye bize yutturulan otel ne kadar büyük bir pislik içindeydi. birilerinin bana "Nataşa, Nataşa!" diye bağırdığını duydum. Havuzun kenarında yırtık şortlarıyla oturmuş iki pis Türk'ün yırtık şortlarıyla ayaklarını suya sarkıttığını gördüm." gibi pasajlar yer alıyor.

Türkrus sitesine konuyla ilgili bir açıklama yapan Moskova'daki Türkiye Kulübü'nün Başkanı Alisa Burova, Tarkan'ın bu filmde başrol oynama ihtimaline karşı genç hayranlarının büyük tepki gösterdiğini belirterek, "Böyle bir filmde oynamak Tarkan'a yakışmaz, zaten kendisinin de bu teklife olur diyeceğini sanmıyorum" dedi.

dikkathaber.com/Barishan TURAN

askmeleyi
28-11-09, 13:42
biliyormusunuz bu "Şilovanin romani icin Tarkanin cekilecegi film" haberi rus sitelerinde 2006 dan beri dolasiyor hatta hatta yonetmenin ermeni olacagini yaziyorlardi... haberi hep gordugumde sinir oluyordum. Sizin basina daha simdi geldi demekki haber ve abartmaya baslandi....hic bir zaman boyle bir filmde rol alacagini sanmiyorum..hepsi yalan..!

SESA
28-11-09, 14:56
Tarkanın böyle bi projeyle işi olmaz.

**MegaStarkan**
28-11-09, 16:50
Iyi ki bir rus reklaminda oynadi simdi akilarindaki tüm eski yeni baglantilari birlestirip haber yapip durarlar...

Bamboo
28-11-09, 19:25
yalandır yaa..

türkan
29-11-09, 14:15
basit ülkesinde bile zor satan bir romanın üstelik türklere hakaretler yağdıran bir yazarın teklifine bizim göz bebeğimiz evet diyebilirimi

trknmania
29-11-09, 16:58
kasinlikle yalandır yaaaa...böyle bişey olabilir mi allah aşkına!!!

ece**
29-11-09, 21:11
aman iyiki bi reklmada oynadı artık herşeye mal edilir ..yalan haberdir..

meryem_17
30-11-09, 13:21
isterse 2 milyon dolar teklif etsinler tarkanın böle bi projede yer alacağını sanmıyorum.

MassConfusion
30-11-09, 14:10
Böyle bir şey olacağını zannetmiyorum.

fuatuslu
01-12-09, 17:44
bence de yalan

volkanchn7
25-03-10, 02:20
:13:Ben TARKAN ın böyle bir filmde rol almayı bırakın görüşmeyi bile isteyeceğini sanmıyorum.

xurush'nine
25-03-10, 04:12
:13:Ben TARKAN ın böyle bir filmde rol almayı bırakın görüşmeyi bile isteyeceğini sanmıyorum.

Canim benim, bu haberler eski, dikkat ettiysen konunun basinda tarih yaziyor.. :))

start_the_fire
25-03-10, 11:44
tarkanın bir filmde bas rolde oynamasını isterim ama böyle bir filmde asla istemem asla

inci tanesi
25-03-10, 16:58
Hayatta inanmam Tarkan boyle bi projede yer almaz eminim :)

ozgem__
25-03-10, 18:06
bence böyle bişey olamaz yalandır...

MEGASTAR
28-03-10, 14:03
Kimmiş bu kadın böyle bizim hakkımızda saçma saçma yorumlar yapmış, Allah'ın rusu iste ne olcak, neymiş millet nataşa diyormuş, sanki natasa turk ismi? Ne deselerdi Ayse mi? Utanmadan bir de Tarkan a teklif göndermiş? Zaten Tarkan da onun teklifini bekliyordu...

MassConfusion
28-03-10, 14:22
Foto çok etkileyici.

Slyozi_Angela
28-03-10, 18:41
TARKANİN böyle projeyle işi olmaz.olur diyeceyini hiç sanmiyorum...