PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PETA & La'chapelle...

xurush'nine
25-11-09, 00:30
Tum Tarkan sevenleri sevgiyle selamliyorum!!!

Arkadaslar,bu aralar Tarkanla ilgili gundemde Rusya turnesinin yanisira PETA icin yaptigi David La'chapelle calismalari da var.Ben La'chapelle’e "fransiz kalmamak" icin merak edip kucuk bir “seyahet yaptim” Davidin studyosuna . Belki vaktiniz olmaz ugrasmaya diye hazir arastirmisken bazi detaylari size de sunmak istedim.
Ilk once cok qurulandigimi soyleye bilirm.Bir kere adam hele lise son sinifdayken buyuk bosslardan(Andy Warhol ) ilk calisma teklifini almis.Ve yillardir bilindigi gibi cok unlu insanlala calismis.Yani artik une, paraya ,sohrete doymus . Birileriyle calismayi kabul etmesi cikar ve ya mehfaat yuzunden olamayacagina gore demek ki, Tarkanla sadece calismish olmasi (Tarkana "Elvisden sonra en cok etkilendiyim bir sanatci "demis ya)bile yildizimizin dunyada taninmasinin ,basarisinin kesin isbatidir.Bu yuzden cok mutlu ve qururluyum.Dahasi, kendini dunyada kanitlamis birisi icin bizlere laf soylemek dusmezse bile, ben sahsim adina Davidin calismalarinin sanatsal yonden bir coguna bayildim.Gercekden ,adam bir az ucuk kacik, ama istidadina soz olamaz!Ve Tarkanla da ortaya harika bir calisma cikacaklarindan emin oldum . Bu arada dogu mantalitesine haykiri olmasin diye ve de forum disiplin ve kurallarina uymak adina bazi fotograflari “perdelemek” zorunda kaldim (Diyorum ya adam bir azzz…ucuk kacik).Ah ,Avrupa,Avrupa…
Calismalarin altida unlulerin ismini koymadim, cunki bizim icin en'lerin en topu Tarkan.

... Hayranlik sevmekten de ote ber seydir... Onun uzerine titrersiniz, o uzulmesin,incilmesin diye hop oturup ,hop kalkarsiniz ve yapa bileceginiz fazla da bir sey yoktur, o sizlere en yakin , ama yildizlar kadar uzakta..
...Bazen forumlarda okuyorum sitemlerrinizi. Bu isyan ,ya da itiraz, eminim, onun teline zarar gelmesini istemediyinizdendir. Iste kimisi bunu kalbinde kimi, dilinde yapar.Ayni mantikla kucuk bir endise var icimde: Insallah ,David efendi Prensimizi "dogu raconuna ters" noktalardan isiklandirmaz!Her ne kadar zaman zaman icimizdeki endisenin kontrolunu kacira bilsek bile ,bizler tamam, onu her haliyle kabulleniriz,ama pusuda hemen bir bahane bulup da camur atmaya ,kendi tabiriyle desek,Allah korusun,"kafasina ates etmege" hazir bekleyen basin ordusuna papuc birakmayalim diye endise ediyorum. Neyse, onun icin en hayirlisi...

Hos goreceginiz temennisi ve egleniceginiz umuduyla,
Xurush’nine

Fotoalbumu(Presentation) asadaki adresden indire bilirsiniz:

http://rapidshare.com/files/390449631/David_Lachapelle (http://rapidshare.com/files/390449631/David_Lachapelle_enyeni.pptx.html)

P.S. Bilgisayarinizda Microsoft Office Power Point programi kullanmiyorsaniz,dosyayi indirirsiniz ama acilmaz(slide presentation .ppsx format'tadir)Ama memory(flash) kartina kayd edip program paketinin bulundugu bir bilgisayarda rahatlikla izleye bilirsiniz..

Flash flash flash !!!

http://www.youtube.com/watch?v=TQlrfYSV8CU (http://www.youtube.com/watch?v=TQlrfYSV8CU)

http://www.dailymotion.com/video/xdepcx_tarkan-enyeni-lachapelle_fun (http://www.dailymotion.com/video/xdepcx_tarkan-enyeni-lachapelle_fun)

:23:

yigit
25-11-09, 20:52
teşekkürler :)

xurush'nine
25-11-09, 20:55
Ben tesekkur ederim,canim.Vakit ayirip yazimla ve Fotoalbumle ilgilenen her kese..

pare pare
25-11-09, 21:15
Cok tesekkurler canim Men yukledim SAGOL !

xurush'nine
25-11-09, 21:46
Cavid,hi,bende "rapidshare" bir az kapris yapti da o yuzden rus server hiperlink(ssilka) kullandim,arkadas.
Siteden normal yukleniyor mu,muzik falan cikiyor mu?Rusca sorunu yasaniyor mu?
Aslinda her kes icin kucuk bir rusca sinavi bu.Cicimiz kendisi bizzad rusca ogreniyor ya,e izcilerine de kolay gelsin,dermisim..
Saka bir yana,merakdan oluceeem, her kese sorup duruyorum,sorun varsa, hayranlari yipratmamak adina bir daha deneyeyim rapidshareden yuklemeyi.Presentation'u izleyen varsa,birisi lutfen yazsin, download sorunu cikiyor mu diye...
P.S.Belki bilmeyen vardir,vaktinizi heba etmemek adina soyleyeyim,bilgisayarinizda MOfficePowerPoint kullanmiyorsaniz,yukleseniz bile file acilmaz,cunki pptx format'tadir

hilfa
25-11-09, 23:02
:22:teşekkürler fakat foto albümü açılmadı:6:

xurush'nine
25-11-09, 23:46
Serpil,uyardigin icin cok mutesekkirim.Album acilmiyior diye uzuldum, aslinda surprise olsun istiyordum,sadece La'chapelle calismalari degil, icinde kucuk, ama bana gore hos kareler var ara-ara.O yuzden acilyor mu, diye merak etmisdim.Hazir David'i ziyaret etmisken eglenelim de istedim..
Allahin robot makinesi iste,demir parcasi,akli sira "regionculuk" yapiyor!..Ben burdan rahatlikla aciyorum, mesela.Ama en kisa surede 'Rapidshare.com'dan url adres "koparmayi" denicegem,yeni link ekliceem.Umarim eglenirsiniz..

xurush'nine
26-11-09, 08:15
Alo,kim yatmis,kim uyak?...
:15::12:

xurush'nine
26-11-09, 08:52
Alo,kim yatmis,kim uyak...
Cocuklar,bizim burda sabah oldu.O yuzden odlar yurdu Azerbaycandan her kese hayirli sabahlar!Sitenin cok yeni ama belki de ennn koca(man?..) uyesi olarak hepinizi bi daha sevgiyle selamliyorum!!!Yonetime bi sormam lazim aslinda istatistik olarak benden daha kocasi var mi listede? (Bu arada bizim burda koca buyuk degil de...yasli demek'tir,dermisim..)N'apalim,forumlarda okuyorum, burasi tam bi aile olmus(BRAVO!!!!),iste,ablaniz, bilmem teyzosunuz...E bir de nineniz olsa Xurush' nineniz, kotu mu?...
Evet "wake-up servis" olarak uyandirip uykunuzu kacirdigima gore artik,sadede gele bilirim:Ben sey icin "aramisdim":Hani PETA&La'chapelle FotoALbum icin 'rapid efendi' kapris yapiyordu ,o bursu url adres de "Avrupa yakasindan" acilmiyordu.. Iste kandirdim,rapid'i.O uyurken, nineniz uyumadi,url adres koparmayi basardi.(Applouse!!!)
Vallahi gercekden kendime bu sabah 41 kere masallah dedim(?!)Kos-koca Rapid'in aklini celdim..
Evet,cocuklar,sabah sabah siteyi tikladiginizda keyfiniz acilsin diye lafi o kadar uzattim...
Aslinda her seyin civi cikdi ,"dunya mi tersine donuyo,yoksa ben miyim bu basi donen?" Kulu kula oyle kul etmis,insan oglunu ogle aldatmis ki bu duzen, bence ihtiyacimiz var kucuk sakalasmalara,ninesinin bi taneleri(Ama bence,sizce olmaya bilr,eminim nine kadar koca oldugunuzda sizce de olucaktir)Neyse.
Peta&Lachapelle&Tarkan fotoalbumunu izlemek isteyenler icin yeni link - url adres:
http://www.rapidshare.de/files/48741364/La_chapelle.ppsx.html
Iyi eglenceler! Samimiyyetle, Xurushnine

hilfa
26-11-09, 09:37
:29:canımmm günayddıınnnn:4:yeni link için teşekkürler gerçi iş yerindeyim bu saatte benim uyuz bilgisayarım açmıyor ama evde bakıcam artık:4:bu arada Tarkan her daim genç olduğu için fanları olarak bizlerde öyleyiz asla nine olamazsın sen :29:

xurush'nine
26-11-09, 09:44
Gunaydin,bi tanem!Sabah sabah bayagi bir enerji depoladin bana,mesajinla.Cooooook tesekkkur ederim!!!Sana hayirli calismalar,bana tatli ruyalar.
Bye.

fatihvefatih
26-11-09, 10:41
Teşekkürler xurush, dikkat ettiysen nine kelimesini kullanmadım, Tarkan ve biz fanları yaşlansak da bunu belli etmiycez, her daim genç kalıcaz biz, bedenen olmasada beynen :)) Link için teşekkürler ama maalesef bende açamadım dosyayı :((

xurush'nine
26-11-09, 14:16
Gun aydin,dermisim.Ben uyandim.
Oncelikle Xurush'ninenize sahip cikiyorsunuz ya,canlarim,minnettarim.Ben kendimle hep alay gecerim bazi konularda.Bi de her kes ninelik yapamaz ki.Ornegin, genetik olarak yaslanirsin,ama bir turlu nine olamazsin.O yuzden bosverin.
Bir az emrivaki gibi durucak ama her aileye oldugu gibi buraya da bi nine lazim bence-iste geldim,burdayim,men bu isde ustayimmm,bi daha dermisim..(yoksa tabii,vardir her halde, cunki Tarkanin turnelerden biliyoruz,7-77 her kesimden hayran kitlesi vardir)
Evet,ninelik yasim gelmedi henuz, ama canla basla Venusumun hayran kitlesine virtual ninelik yapa bilirim..

Sevgili Fatih,dosya acilmiyor diyorsun.Ben ilk sabahleyn siteden yeni url adresden dosyayi indirdim ve cok normal acildi.Acaba bilgisayar sisteminde M Office PP kullaniyor musun?Dosya .ppsx formatta da,biliyorsun, bilgisayarinizin Ameliyyatlar Sisteminde Power Point yoksa acmaz.Lutfen,bana download yaparken karsilastigin sorunu anlatir misin?(Ki cozum bulmaya calisayim)

Ya,bu David efendi bayagi bir cetin cevizmis ha.Bir turlu yola gelmiyor,kaprisli fotografci,iste!!!

Serpilcigim,tatli ruya dileklerin icin cok tesekkurler!Canim,ama ben en iyisi o dilegi bir kenarda tutayim da,almayayim,sonra simaririm,mimaririm...))):21:
Bye!

fatihvefatih
26-11-09, 14:37
Gun aydin,dermisim.Ben uyandim.
Oncelikle Xurush'ninenize sahip cikiyorsunuz ya,canlarim,minnettarim.Ben kendimle hep alay gecerim bazi konularda.Bi de her kes ninelik yapamaz ki.Ornegin, genetik olarak yaslanirsin,ama bir turlu nine olamazsin.O yuzden bosverin.
Bir az emrivaki gibi durucak ama her aileye oldugu gibi buraya da bi nine lazim bence-iste geldim,burdayim,men bu isde ustayimmm,bi daha dermisim..(yoksa tabii,vardir her halde, cunki Tarkanin turnelerden biliyoruz,7-77 her kesimden hayran kitlesi vardir)
Evet,ninelik yasim gelmedi henuz, ama canla basla Venusumun hayran kitlesuine virtual ninelik yapa bilirim..
Sevgili Fatih,dosya acilmiyor diyorsun.Ben ilk sabahleyn siteden yeni url adresden dosyayi indirdim ve cok normal acildi.Acaba bilgisayar sisteminde MOfficePP kullaniyor musun?Dosya .ppsx formatta da,biliyorsun, bilgisayarinizin Ameliyyatlar Sisteminde Power Point yoksa acmaz.Lutfen,bana download yaparken karsilastigin sorunu anlatir misin?(Ki cozum bulmaya calisayim)
Ya,bu David efendi bayagi bir cetin cevizmis ha.Bir turlu yola gelmiyor,kaprisli fotografci,iste!!!
Serpilcigim,tatli ruya dileklerin icin cok tesekkurler!Canim,ama ben en iyisi o dilegi bir kenarda tutayim da,almayayim,sonra simaririm,mimaririm...))):21:
Bye!

Açıklayıcı bilgilerin için teşekkürler, dosya sistemimde evet powerpoint olmadığı için sanırım açılmadı, şimdi işteyim eve gidince evden deniycem açmayı, tekrar teşekkürler arkadaşım, seni seviyoruz aramıza hoşgeldin :))

xurush'nine
26-11-09, 14:51
Rica ederim,efendim,o seref bana ait.
Umarim sizleri hayal kirikligina ugratmam,ve ortak noktamiza tutunup bir omur boyu hep dost kaliriz.Bu arada Ismim Xuraman..
Mani olmayayim Fatih,hadi sana iyi calismalar!Hoscakal.

P.S.Arkadaslar, turkcemin iyi oldugu soylenilir,ama esas egitimimi sovyetler doneminde aldigim icin,turkce okumadim.O yuzden yazismalarimizda gecen grammar ve terim hatalarini mahzur gormenizi rica ediyorum!(Kokumuz ayni,ama azerice bir az farkli..)

xurush'nine
23-05-10, 00:47
Bilginize..:)

Arkadaslar linki yeniledim..Ve dosyayi acamayan kisiler icin persentasyon'u video file'a cevirdim.. Ozellikle Hilfa ve Fatih icin.. :) Kaciranlar buyurup izleye bilirler.. :21:

TQlrfYSV8CU

http://www.youtube.com/watch?v=TQlrfYSV8CU

fatihvefatih
23-05-10, 03:26
Bilginize..:)

Arkadaslar linki yeniledim..Ve dosyayi acamayan kisiler icin persentasyon'u video file'a cevirdim.. Ozellikle Hilfa ve Fatih icin.. :) Kaciranlar buyurup izleye bilirler.. :21:

TQlrfYSV8CU

http://www.youtube.com/watch?v=TQlrfYSV8CU

Anlaşıldı kader ağlarını örmüş bir kere yine izleyemiyorum, bu seferde youtube'deki video açılmıyor :(((

xurush'nine
23-05-10, 14:18
Anlaşıldı kader ağlarını örmüş bir kere yine izleyemiyorum, bu seferde youtube'deki video açılmıyor :(((

Fatih kardesim, biliyorsun ,engeller asilmak icindir, bak dayilymotion'a yukledim,ordan izleyer bilirsin :21:

http://www.dailymotion.com/video/xdepcx_tarkan-enyeni-lachapelle_fun (http://www.dailymotion.com/video/xdepcx_tarkan-enyeni-lachapelle_fun)

:41: :23: