PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ile Sezen'in kapısını çaldım

tarkaseksüel
21-11-09, 22:06
Fatih Ürek yeni albümü için yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

İstanbul'un tek gazino sahnesi Günay'da önceki gece Sibel Mirkelam, Fatih Ürek ve Eski Dostlar grubu çıktı. Sibel Mirkelam yeni albüm heyecanını yaşadığını söylerken Fatih Ürek'de albüm için yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İstanbul'un elit mekanı Günay'da önce ki, gece sahneye ilk Semiha Yankı, Çiğdem Tunç, Hurşid Yedigün, İskender Doğan, Baha Boduroğlu'nun olduğu Eski Dostlar Grubu çıktı. Ardından ise yeni albümünü çıkartmaya hazırlanan Sibel Mirkelam çıktı. Sibel Mirkelam, Günay sahnesinde yeni şarkılarını söyledi. Sibel Mirkelam, "Şarkılarımı beğenmeniz çok güzel. Radyolardan da çok güzel tepkiler alıyorum" diyerek heyecanını sevenleri ile paylaştı.

Sibel Mirkelam'dan sonra sahneye çıkan ve dört haftadır Günay'da sahneye çıkan Fatih Ürek eğlenceli şarkılar ile Günay konuklarını eğlendirdi. Yeni albüm hazırlığında olan Fatih Ürek, "Ajda Pekkan beni çok seviyor. Bana 'Kapım sana her zaman açık. Ne zaman istersen ara' dedi. Albümde bir şeyler yapacağız,ama şu anda ne yapacağımız belli değil. Belki o okumalarımda Ajda Pekkan destek olur" diyerek Tarkan ve Sezen Aksu'dan da 2010 yılında çıkartacağı albümü için şarkı istediğini söyleyip, "Tarkan ve Sezen Aksu yeni şarkı için söz verdi" dedi. Bebeğini kaybeden Kibariye için de büyük üzüntü duyduğunu söyleyen Fatih ürek, "Biliyorsunuz hamile olduğunu ilk Günay'da birlikte sahneye çıktığımız gün açıklamıştı. Kiboşuma kıyamam. Çok üzüldüm" dedi.

http://www.ensonhaber.com/magazin/240889/tarkan-ile-sezenin-kapisini-caldim-.html

starzu
21-11-09, 23:19
kibariyeyi seviyorum samimi yalansız içi dışı aynı bir kişilik bebeyini kaybettiyine gerçekten üzüldüm:6: acaba tarkan gerçekten şarkı verirmi pek sanmıyorum ama bekleyip görücez

fatihvefatih
22-11-09, 00:00
Kibariye için üzüldüm gerçekten, Fatih Ürek kim ya, Tarkan sakın böyle birşey yapmasın ona şarkı vermenin hiç gereği yok..

ece**
22-11-09, 00:32
kibariyeye gerçekten üzüldüm :( fatih ürek'e gelince,werebilir ya bi şarkı farklı bi lezzet olur bence :) eğlenceli bi adam bence :)

eLiF
22-11-09, 15:13
tarkan böle bisi yapmaz ins. fatih ürekten tarkan sarkısı düsenemiyorum..

SESA
22-11-09, 15:35
Tarkanın şarkı vereceğini hiç sanmıyorum ama belki bi sürpriz yapar.

Yakisikli89
22-11-09, 17:33
eski arkadas degilmiydiler..
bence verir.

HURRICANE
22-11-09, 19:22
valla yalan yok çok dinlemem fatih ürek'i ama çok temiz kalpli biri olduğu herhalinden belli!Bence TARKAN' ı da inanılmaz çok seviyor.Bence Fatihe bir bestesini versin.

denizmavisi
22-11-09, 19:27
bence de temiz kalpli ve Tarkan'ı seven birisi, hem niye vermesin Fatih Ürek de şarkıcı değil mi

tarkantutkunu
22-11-09, 19:48
Fatih Ürek çok sıradan biri ama bu ülke'de malesef işte malesef ki malesef diyorum
bi yerlerde
gerçekten haber doğru ise hayırlı olsun

Tarkan her türlü farkını ortaya koyar.