PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önemli

fuatuslu
21-11-09, 17:04
arkadaşlar daha önce Tarkancoll'dan atılmış olan bu arkadaş eğer facebookta ekliyse lütfen silin.Tarkan hakkında ileri geri konuşan birinin bizim muhabbetlerimize paylaştıklarımıza ortak olmasına gerek yok..єωσℓσтισи кıя adlı kişiyi facebook arkadaşlık listenizden çıkarmalısınız...

trknmania
21-11-09, 17:09
sonuna kadar katılıyorum....anti tarkan grubuna üye olan birinin benim profilimde işi yok!!!!!!!
zaten gerçek bir tarkan fanı olsa burdan atılmazdı.....gerçi şu anda başka bir hesapla yine foruma üye olmuş olabilir ama bu onun gerçek bir fan olmadığı gerçeğini değiştirmez.....

secil.06
21-11-09, 17:11
en önce ben cıkardım sacma sapan yorumlar yani nasıl olurda Tarkan hakkında ileri geri konuşur facede yorumları okudunuz arkadaşlar sizlerden ricam ekliyse lütfen cıkartın fuatcım tşk

fuatuslu
21-11-09, 17:15
ben teşekkür ederim...

trknmania
21-11-09, 17:34
anti tarkan...!
Bilgiler

Kategori:
Müzik - Genel
Açıklama:
tarkani sevmeyen 1000 kişi bulalım...! o top 'la işimiz olmasın! :D
Gizlilik Türü:
Açık: Tüm içerik herkese açıktır.

Yöneticiler

* єωσℓσтισи кıя (kurucu)

alın size bu kişinin yaptığı saçmalığa bir örnek....facebook da kurduğu grup.....

princeofpersia
21-11-09, 17:56
SAçma sapan yorum yapanlar tarkan hakkında çogalmaya başladı zaten susturmak lazım...

trknmania
21-11-09, 18:10
Allah'ım ya...insanlarda sizi akli basinda sanir...fuat yaptigina hic bir sey diyemem dostum sen resmen bir kepazesin...senin yaptigin dostluktan ne beklenir ki? secil ayni sey senin icin de gecerli!

ha bu arada evet,tarkan eş cinselin teki...son albümünü beğensem de beğenmesem de bu doğrudur...eşcinsel oılduğunu sen - ben - o söylemiyor fotoğrafları giydiği giysiler tavırları filan bile gösterir...

hahaaa bu profilin sana ait olduğunu tahmin ediyordum zaten evrim... yanılmamışım demekki.....diyelim ki eşcinsel ..bu neyi değiştirir ki...ona olan sevgimiz asla bitmez anlıyor musun....bence anlamıyorsun ama hadi neyse..madem tarkandan bu kadar nefret ediyorsun neden burda vaktini öldürüyorsun..???

fuatuslu
21-11-09, 18:30
peki tarkan bitmediğini sana?? ispatlarsa ki yeni albümünde göreceksin hepimizden özür dileyecek misin?

fuatuslu
21-11-09, 18:37
o zaman albüm çıkana kadar yorum yapma bence

_trkn_
21-11-09, 18:38
Allah'ım ya...insanlarda sizi akli basinda sanir...fuat yaptigina hic bir sey diyemem dostum sen resmen bir kepazesin...senin yaptigin dostluktan ne beklenir ki? secil ayni sey senin icin de gecerli!

ha bu arada evet,tarkan eş cinselin teki...son albümünü beğensem de beğenmesem de bu doğrudur...eşcinsel oılduğunu sen - ben - o söylemiyor fotoğrafları giydiği giysiler tavırları filan bile gösterir...

Tarkan'a hakaret ediyorsun şuanda
Tarkan "eşcinsel değilim" demekten bıktı ! inanmıyorsan inanma
Giydiği giysilerde ne varmış ?
siyah atlet yada normal giysiden başka birşey giymiyor Tarkan
Diyelim ki; Tarkan eşcinsel bunda ne var yani ? Tarkan'ın cinsel tercihi,müziği daha önemli
(eşcinsel olmadığınıda herkes biliyor)
Tarkan'a eşcinsel diyemessin,Bilge Öztürk ile 8 yıl beraber oldu.
Neyse birdaha Tarkan'a top deme !!!

muck muck
21-11-09, 19:07
Gerekli açıklamayı saat 00.00'da yapacağım ;)

trknmania
21-11-09, 19:09
Gerekli açıklamayı saat 00.00'da yapacağım ;)

:18::18::18:diğer mesajların gibi onu da silme ama tamam mı bizde okuyalım şu açıklamanı:)))

muck muck
21-11-09, 19:14
:18::18::18:diğer mesajların gibi onu da silme ama tamam mı bizde okuyalım şu açıklamanı:)))

dier mesajlarimi hakaret iceriyordu die sildim ben silmesem yönetim silecekti,bir sonraki yazacagim yani 00.00dakini silinmeyecek cünki haakret icerikli olmayaacak bende silmeyecem...

TarkanColl
21-11-09, 19:37
muck muck isimli üyenin 00:00'da açıklama yapmasına gerek kalmadı çünkü forumdan uzaklaştırıldı...

Kendisi yazdığı mesajları sildiğini sanabilir ama biz okuyabiliyoruz o mesajları...

TheLastAirBender
21-11-09, 19:41
ben kendisiyle hiç konusmadım valla ortak arkadaslardan görüp eklemiş bende kabul ettim neyse haber verdiigniz için teşekürler sildim şimdi gereksiz şahıs..

hilfa
09-12-09, 01:37
Evrimi tanıyorum ve Tarkanı çok sevdiğinide biliyorum neden böyle bi açıklama yapmış anlamadım ama herkesin bi şansı daha olmalı diye düşünüyorum tabi karar yönetimin bu sadece benim fikrim:27:

devilscream
09-12-09, 14:35
Evrimi tanıyorum ve Tarkanı çok sevdiğinide biliyorum neden böyle bi açıklama yapmış anlamadım ama herkesin bi şansı daha olmalı diye düşünüyorum tabi karar yönetimin bu sadece benim fikrim:27:Ona defalarca şans verildiğini düşünüyorum cok eskiden beri
O da ayni tavirlarina devam etti...