PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ı programıma çağırmadım, çağırmam!

MEGASTARİX
20-11-09, 16:28
Tarkan'ı programıma çağırmadım, çağırmam!
Tarkan'ın "Türkiye'de talk-show programı yok" şeklindeki söylemine sinirlendiğini ifade eden Okan Bayülgen, "Talk-show'a ben sahip çıkacak değilim ama ne yapıyoruz biz? Ben de dedim ki 'Gitsin, sıkıyorsa başka bir yerde çıksın' dedim. Beyazıt da dedi ki 'Ayıp olur' dedi. Ben hiç çağırmadım ve hiç çağırmayı düşünmüyorum" ifadesini kullandı.

Bazı 'Star' konukların 8-10 adamla, büyük çantalarla programa geldiklerini anlatan Bayülgen, "Yaşadım bunları biliyorum" diyerek "Biz büyük adam almayı bıraktık. Biz normal adam alıyoruz, vatandaş. Maksat eğlenceli program yapmak. Bir de genç adamlar neyi takip ediyorlar? Buna bakmak lazım" şeklinde konuştu.

kaynak
mynet/haber

http://haber.mynet.com/detay/foto-analiz/tarkani-programima-cagirmadim-cagirmam/481065

MEGASTARİX
20-11-09, 16:29
tarkan da can atıyodu senin programına çıkmak için

trknmania
20-11-09, 16:33
Tarkan'ı programıma çağırmadım, çağırmam!
Tarkan'ın "Türkiye'de talk-show programı yok" şeklindeki söylemine sinirlendiğini ifade eden Okan Bayülgen, "Talk-show'a ben sahip çıkacak değilim ama ne yapıyoruz biz? Ben de dedim ki 'Gitsin, sıkıyorsa başka bir yerde çıksın' dedim. Beyazıt da dedi ki 'Ayıp olur' dedi. Ben hiç çağırmadım ve hiç çağırmayı düşünmüyorum" ifadesini kullandı.

Bazı 'Star' konukların 8-10 adamla, büyük çantalarla programa geldiklerini anlatan Bayülgen, "Yaşadım bunları biliyorum" diyerek "Biz büyük adam almayı bıraktık. Biz normal adam alıyoruz, vatandaş. Maksat eğlenceli program yapmak. Bir de genç adamlar neyi takip ediyorlar? Buna bakmak lazım" şeklinde konuştu.

kaynak
mynet/haber

okan kim oluyorda böyle ahkam kesiyor yaa anlamıyorum..yıllarca okan çok zeki dediler durdular bu mudur yani zeka....halk neden halktan birini izlemek istesin ki....

okan sen şuna kısaca tarkanı çağırmayı ve red cevabı almayı gözüm yemiyor desene....

madem sen zeki bir adammışsın ('ki ben asla sende ufacık bir zeka parıltısına rastlayamıyorum)bunun da farkındasındır herhalde...sen tarkanı değil tarkan seni istemiyor ok.....

ece**
20-11-09, 16:46
"Biz büyük adam almayı bıraktık. Biz normal adam alıyoruz, vatandaş. Maksat eğlenceli program yapmak...

bence bu sözleriyle hiç kötü bişey dememiş..tarkan'ın büyük adam olduğunu oda farkında..ben art niyet sezmedim. okan'ı çok sewiyorum we zekasına bayılıyorum.ama tarkanın programına çıkmasını asla istemem çünkü,çok abuk bi program.okan bence ciddi işlerin adamı olmalı ..

Yakisikli89
20-11-09, 17:04
yarasi olan gocunur :) napalim.
haberi acmadan basliktan zaaten anladim okan'in oldugunu.
baska kim olabilirdi ki :)

hilfa
20-11-09, 17:16
ayyyy yine mi okan bayülgen:7:Tarkanımda gece gündüz uyumuyordu beni neden programına çağırmıyor diye:18:

muck muck
20-11-09, 17:35
ayy okaann ay çok güldürdün beni allahta seni güldürsün...allah bilir tarkan oturup hüngür hüngür ağlar şimdi...

**MegaStarkan**
20-11-09, 18:52
Haber yeni mi? Link sekilinde de belirtin lütfen kaynagi.

tarkaseksüel
20-11-09, 19:21
amaaan okan sen hala ordamısın biz seni çoktan salladıkk

sarıpapatya
20-11-09, 20:06
bugün bende okudum bu haberi hatta ofladım yinemi başa dönüyoruz diye okan işte çokta önemli değil...

meryem_17
20-11-09, 20:43
hayatımda en nefret ettiğim insanlardan biri okan bayülgendir :14::14: çokkktaaa tınnnnnnn :13::13::13::13::13: be okan tarkanda bayılıodu sanki senin programınaaaaaaaa programa benzemio zaten kendin gbi iireennç ötesi şeyler yapıosun:7::7::7: güzel bi show olsa tmm ama k.bkma ama sen bu ülkede nesin ki programın ne olsun

tarkantutkunu
20-11-09, 21:17
''Gülümse Kaderine'' Okan

Bamboo
21-11-09, 00:41
çok ta tın..

fatihvefatih
21-11-09, 00:55
Tarkan bu deli saçmalarına cevap bile vermez, çünkü arada fark var, Okan Türkiye starı bile olamamışken, Tarkan bir dünya starı oldu! Beyaz ve Okan halen daha bunu hazmedemiyorlar. Kusura bakmayın ben Beyaz'ı da art niyetli olarak görüyorum, sırf inat uğruna Tarkan'ı ısrarla programına çağırmaya devam ediyor, yoksa düşünebiliyor musunuz biri sizin yaptığınız işi yerden yere vuracak sizde ona yeniden kapınızı açacaksınız, yok öyle bir şey Beyaz'ınkide sadece art niyet o kadar! Kimse bana ne Okan'ı ne de Beyaz'ı savunmasın!! İkisinide sevmem, ama hangisinden daha çok nefret ediyorsun deseler OKan Okan Okan derim bu ikisinede "KIL OLDUM ABİ" :)))))

Ferya
21-11-09, 01:47
Ayyy Tarkan da can atiyordu senin programin icin.

denizmavisi
21-11-09, 02:37
Bende acayip gıcık alıyorum bu adamdan:7::7: Tarkan da bayılıyordu sanki programına katılmak için tın ki hem ne tınnnnnnnnnn

MassConfusion
21-11-09, 03:25
Saçmalasın dursun bırakın. =)

günışığım
21-11-09, 03:27
bir turlu cikaramadiya tarkani simdi camur at izi kalsin yada kedi ciger misali birakalim artik tarkan cikmazk istese bugun okan tarkana asla hayir demez cunku herkes kendi reklami pesinde okan her firsatta beyazida katiyor ama beyaz ben programima davet ettim ciksin istiyorum diyor belki beyaza cikar tarkan oda isterse tabii kimse tarkana istemedigi seyi yaptiramaz ustelik ben okani izlemiyorum beyaz daha samimi geliyor bana.

:10:

İZMİRLİ
21-11-09, 10:09
Okan da ki kuyruk yarası anlaşılan ömür boyu sürecek:)), insanlara laf sokmaktan başka amacı olmayan, nasıl oluyorda programına çıkacak insan buluyor bunuda merak ediyorum zaten, bence Türkiye de ki en itici ünlü!

MEGASTAR
23-11-09, 16:59
Tarkan da evde oturmus senin onu programina cagirmani bekliyordu ztn:)

siboss1992
23-11-09, 23:55
Programinda tarkani cekistirenler arasinda bir numara okan bayülgen..
daha insan öyle elestirilen problemlara gitmek istermi?
istemez.. iyi yapiyor.. Gitmesin.. benim icin talk show bi tek beyaz show..
meslegini kimseyi cekistirmeden, dürüstce yapiyor adam..

sEçİl
24-11-09, 01:21
ayy okancım yaa cıddı konular senı bozar sen dalgana baksana yaa tarkan gıbı mütewazılıge onem weren bırının senın gıbı konuklarıyla we hayranlarıyla dalga gecen bıryle we programıyla ne işi olabılır ki!!hayret bisiyyy ya=))