PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni aşkımla çok mutluyum

denizmavisi
19-11-09, 16:46
Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk, geçen yazdan beri birlikte olduğu sörfçü Salih Alexander Çakır’la mutluluğu bulduğunu söyledi:

“İlişkimiz çok güzel gidiyor, çok mutluyum. Bodrum-İstanbul arası mekik dokuyorum, çünkü o genelde Bodrum’da yaşıyor.”

Kaynak:Hürriyet

ece**
19-11-09, 16:57
ee napalım yani iyi yapıyosun ne diyelim :)

eLiF
19-11-09, 17:06
öff bu kadın her konustuğunda haber mi olacak?? mutluysan mutlusun napalım..

aylin_23
19-11-09, 23:39
her soruya cevap vermek zorundami cokta umrumuzda senin mutlu olman

bounce
19-11-09, 23:43
allah mutlu etsin..
niye BİLGE ÖZTÜRK e bu öfke ?

trknmania
19-11-09, 23:44
tarkan da bilgesiz mutlu zaten..ee bir sorun yok o zaman bilge yoluna tarkan yolunaaa:)))
artık böyle dakika dakika rapor mu vericek bu kız yeni ilişkisi hakkında...hayır tarkanın yanında hiç konuşmazdı ondan merak ettim:28:

muck muck
19-11-09, 23:49
Hadi yoluna eyvallah...Mutlu ol gülüm inşallah...Sen biten günün ardından...Bi başına kalma inşallah...Tarkan bu şarkıyı Bilgeye ithaf etsin.. :)

Bu arada Burasıda Bilge Öztürk Fan Club gibi bir şey oldu her dediği haber oluyor...Arkdaşlar burası Tarkan forumu..İlişkide mutlu olunur zaten haber deil bu...

MassConfusion
20-11-09, 02:08
Bu haberi koymaya bile gerek yoktu.

Tar-Khan
20-11-09, 04:43
Bu haberi koymaya bile gerek yoktu.

aynen katilmaktayim...
ama konusma geregini tarkan sebeple buluyor...
konusma geregi gördügü icin...
bakti tarkan hemen ayrildiktan sonra 3 güzel olsun baska güzellerle cikinca ...
oda tabi geri kalmamakdan ibaretdir...
sitem yaptigi eger haber dogruysa tabi...
tarkanin geri dönmesini istiyebilir veya kiskanmak gibi seyler ama yinede bence yanlis...

hilfa
20-11-09, 09:41
Bilge artık geçmişte kalan birisi yolu açık olsun :19:

aylin_23
20-11-09, 21:26
arkadaslar paranoyak mıyım bılmıyorum ama bılgenın ılıskısı oldugu haberı tarkanın dogumgunu haftasında patlak verdı yada bı tesaduftur bılemıyorum