PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Megastar Falan Değil

muck muck
17-11-09, 20:41
Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Emre Altuğ Günce'ye öyle şeyler söyledi ki...Bu sözler olay olacak!

"TÜRKİYE'DE STAR YOK;ŞARKICILAR VE SANATÇILAR VAR"
Yakışıklı pop sanatçısı Emre Altuğ,dergimize verdiği demeçte,"Türkiye'de popstar filan yok.Zaten ben şu popstar,hiperstar,süperstar olayını bir türlü anlamıyorum.Bunlar yabancı kelime değil mi?Öyle.Demek ki yabancı starlara verilecek ünvanlar bunlar.Star da bir yabancı kelime yıldız demek lazım.Ama türkiye'de yıldız filan da yok.Şarkıcılar ve sanatçılar var."

"AJDA PEKKAN VE SEZEN AKSU SANATÇI,TARKAN ŞARKICI,STAR DEĞİL!"
Ünlü pop yıldızı sözlerine şöyle devam etti."Yıllardır Sezen Aksu ve Ajda Pekkan şarkılarıyla büyüdüm.Onlar sanatçı.Şarkıları kendilerine ait.Onlardan şarkılar aldım.Tarkan ise bir şarkıcı.Abartıyorlar,star falan değil.Megastar hiç değil."

GÜNCE,Posta Eki...

_trkn_
17-11-09, 20:49
Emre altuğunun albümleri hiç satmadiği için, tarkana laf atarak gündemde kalmak istiyor, başarısinı, mega star ünvanını çekemiyor tarkanın ! Tarkanı basın abartmiyor, düşürmeye çalışıyor ! Buna rağmen tarkan büyük bir star olduğundan başarilariyla anılıyor. Ağzı olan konuşur oldu ülkede ! Tarkana laf edeceğine kendine bak !!!! tabi basında hiç adı bile geçmiyor, Tarkana laf atarak gündemde kalmaya çalışıyorsun !!
:13::13::13::13::13::13:

günışığım
17-11-09, 21:11
emre altug u hayatim boyunca bir defa bile dinlemedim sevmiyorum pismis kelle gibi gulup duruyor icraat yaptigi yok birde tarkana laf atiyor evet sanatcilar ile sarkicilar var sen sarkicilardansin.

tarkantutkunu
17-11-09, 21:13
Böyle birşey demez. denen diyecek böyle bişey

muck muck
17-11-09, 21:29
Böyle birşey demez. denen diyecek böyle bişey

daha önce de emre böyle gaflarda bulundu..."tarkan popstar olamadi " gibi..

özge
17-11-09, 21:47
emre bey Tarkan hakkında yorum yapacak kadar başarılı bir insan olmadığı için takmıyorummm bileee kesin gündemde yer almak için uğraşıyo

denizmavisi
17-11-09, 21:52
haberi yapan posta onun için inanmıyorum bu habere, emre dememiştir ama demişse de kıskançlığını, kendi kompleksini gösterir herkes kimin ne olduğunu çok iyi biliyor

au13
17-11-09, 22:10
inananamiyorum:9: kim kime ne soyluyor. Kiskanclik bu kadarmu belli edilir? sen git kendine bak tarkanin yaptiklarinin 1% ini yap sonra koush hic olmassa ALLAH ALLAH YAAAA:14::13::14::5:

MEGASTARİX
17-11-09, 23:07
dilli düdük bunların hepsi sallayın yha hem emre altuğ gelmiş 40 yaşına ne yapmış şimdiye kadar kıskanıyolar tarkanı çekemiyolar

bounce
17-11-09, 23:33
ayıp etmiş EMRE ALTUĞ! sanatçı;herhangi bir sanat dalında yeni eserler ortaya çıkaran,ve bu eserleri ile topluma değişik bakış açısı sunan kişidir.sanırım eğer AJDA PEKKAN sanatçıysa-ki kendisinin yazdığı herhangi bir şarkı var mı bilmiyorum+bana göre de''süperstar'' olmayan insan- TARKAN için sanatçının daha üst tarzı(o da ne demekse,şimdi buldum) demeliyiz.
TARKAN sanatçıdır ''megastar'' kavramı göreceli olabilir ama kendisi de bir müzisyen olarak ayıp etmiştir.özür dilemeli TARKAN dan.İBRAHİM TATLISES de öyle bişey dedi sonra bir daha doğrulamadı kendisi.

eLiF
17-11-09, 23:44
bu kadar mantıksız bir konusma zaten böle birinden beklenirdi saçmalamıs

eskalen
18-11-09, 00:14
Emre Altug oncelikle kendi kimligini tanimlasa iyi olur! Kendisi oyunculuk, sarkicilik hatta sunuculuk bile yapmistir....Miss Turkey'de Tarkan'i anons ederek sahneye cagirmistir...Bence yapilacak sarkici kimligine yaptigi bir sarsintnin gostergesi ( Detaylar onemli)...Kendi kimligi sanatcilikli mi sunuculuk mu yoksa oyunculuk mu? Emre Altug diyince aklimiza ne geliyor? Hangi vasiflar geliyor bunlari bulmak lazim! Benim Emre altug hakkinda birden cok sey aklima geliyor; Sinema sanatcisi, dizi oyuncusu, reklam oyuncusu, Sarkici, besteci,Sunucu...Ve bu unvanlardan hangisi ona tam uyuyor, hangi vasfina daha iyi gibi bir buyuk sifat koyamiyorum !!Bunlardan hangisi Emre Altug! bence biraz mechul... Peki Tarkan diyince hangi vasiflar aklima geliyor? Star, sanatci, besteci,sahne adami...Sadece bu kadar.... Zaten is belli bir alanin lideri, o isi iyi yapiyor olmak ama en iyi!! Ona bunu soylemek yeterli olur sanirsam .... Ben Emre Altug'u cok daha onceden de tanimlamistim kendimce; Kimligi belirsiz diyorum ben ona! Bunu da Sanatcilar hakkinda bu sozleri soyleyince belirtme geregi duydum...

fatihvefatih
18-11-09, 00:28
Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Emre Altuğ Günce'ye öyle şeyler söyledi ki...Bu sözler olay olacak!

"TÜRKİYE'DE STAR YOK;ŞARKICILAR VE SANATÇILAR VAR"
Yakışıklı pop sanatçısı Emre Altuğ,dergimize verdiği demeçte,"Türkiye'de popstar filan yok.Zaten ben şu popstar,hiperstar,süperstar olayını bir türlü anlamıyorum.Bunlar yabancı kelime değil mi?Öyle.Demek ki yabancı starlara verilecek ünvanlar bunlar.Star da bir yabancı kelime yıldız demek lazım.Ama türkiye'de yıldız filan da yok.Şarkıcılar ve sanatçılar var."

"AJDA PEKKAN VE SEZEN AKSU SANATÇI,TARKAN ŞARKICI,STAR DEĞİL!"
Ünlü pop yıldızı sözlerine şöyle devam etti."Yıllardır Sezen Aksu ve Ajda Pekkan şarkılarıyla büyüdüm.Onlar sanatçı.Şarkıları kendilerine ait.Onlardan şarkılar aldım.Tarkan ise bir şarkıcı.Abartıyorlar,star falan değil.Megastar hiç değil."

GÜNCE,Posta Eki...

Tarkan Megastar değilde şarkıcıysa o zaman sen nesin Emre Altuğ sen nesin peki? Bugüne kadar çıkardığın Albümlerin (!!!) toplamı kadar satışı Tarkan tek bir Albümde yapmıştır hatta fazlasını yapmıştır, sen ne konuşuyosun beee! Ayrıca Söz ve Müzik Tarkan'ın olan ve tüm dünyanın diline dolanan bir kaç şarkısını yazayım sana da bilgi hazinen güçlensin!!! ÖLÜRÜM SANA-KIR ZİNCİRLERİNİ-KUZU KUZU. Ayrıca Tarkan'ın Avrupa Ülkelerinde aldığı sayısız Müzik ödülü var, araştır öğren! Bak Emre ALTIĞ'mısın ALTUĞ'musun nesin (daha soyadını bilmem) Tarkan 15 milyon albüm sattı bugüne kadar çıkardığı 7 tane albümle, sen kaç sattın 15 bin vardır umarım :18:

hilfa
18-11-09, 01:10
Ağzı olan konuşuyor işte :5:

MassConfusion
18-11-09, 02:01
Emre Altuğ demez öyle şey zannetmiyorum.

TheLastAirBender
18-11-09, 03:03
sıradaki gelsin .. :18::28:

kartales26
18-11-09, 10:31
kaale almayın boşverin yorum yapmaya bile değmezzzzz

princeofpersia
18-11-09, 10:51
Ya bu emre altuğ denen kenar popçusuna sitesine falan zarar vermek lazım ki aklı başına gelsin Tarkan gibi şahesere dil uzatmak laf atmak ne demek görürmüş

özlemmis
18-11-09, 12:01
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş emre altuğun o hesap.Kendi bişey olmadığı için olanlarıda çekemiyorlar her zamanki gibi.

--JOHNSON--
18-11-09, 12:37
Güzellik yarışmasında Tarkan megastar die davet edilirken emre altuğ sunucu olarak Tarkanı sunuyordu sahneye o zamanlardan filan kalan bi eziklik sanırım bu..şimdi ye gelirsekte sen Tarkan'la uğraşacağına bebeğine babalık yap STARLARIN işine karışma emre :)

meryem_17
18-11-09, 12:59
hay ağzına sağlık johnson süper bii cwp wermişsin artı ağzımdan almışsın walllahi cümleleri bravobravobravo sana aynen katılıorum o önce çocuğuna babalık yapsın bıraksın starlara laf atıp gündemde kalmayı :14::14: :13::13:

SESA
18-11-09, 13:13
emre altuğ daha öncede böyle şeyler söyledi Tarkan için ama hiç önemli deil Tarkan megastardır

Bamboo
18-11-09, 13:37
ilk önce kendine baksın o şarkıcı bile değil...

muck muck
18-11-09, 14:40
Allah aşkına,Ajda Pekkan'in nerede sarkisi var...?Benim bildiigm tüm sarkilari Enrico Amasias'a ait...Sezen Aksu dogru sanatci...Ama Ajda pekkan..?Emre Altug'u eskiden beri severim ama sapitmis biraz,alkollü galiba...Tarkan star degil dedigine göre,kendisi cöpcü filan olsa gerek.."Kapış kapış aşk kapış kapış aşk kapış kapış aşk"gibi şarkıyı söyleyen kisiye mi star diyim,yoksa "Reva değil ne sana bu ne de bana gel hadi dümeni kralım aşkın kıyılarına" gibi bir şarkıyı söyleyene mi star diyeyim Emre?Güzel bir eşin,ve dünyalar güzeli bir çocuğun var,sesin de güzel...Kimselere sataşmadan bir yerlere gel,öyle sana star diyeyim.Ama bu gidişle Star'ın s'si bile olamayacaksın Mr.Altuğ. :)

Yakisikli89
18-11-09, 15:10
o Sanatci ise sen nesin Emre? O zaman müzigi hemen birak derim.

haluk seki
18-11-09, 15:14
:5:şunu analamadım anlayamayacağımda
neden insanlar kendilerinden üstün insanlar için söz söylerler
emre cim senin şarkılarını ben şarkıdan saymam tarkanın son albümünün satış rakamı senin bu zamana kadar çıkarttığın albümlerinin toplamı kadar bile olmaz.
önce lafa bakarım lafmı diye sonra söyleyene bakarım star mı diyee:5::5::5::5::5::5::6::7:

erkan er
18-11-09, 16:05
mtv ödül alınca böle oluyo demek daha önceleri nerdeydin kç senedir bu piyasadasın çoçukluğnda dinlediği sanatçılardan söz etmiş tabi sezan aksuyu ajda pekkanı dinleyecek kaç yaşında sanatçılar çok boş knuşmuş kendi işine baksa kendi dalındakilerle yarşsa çok daha gzl olur tarkanın star olup olmadığını emre altuğu değil hyranları onu sevnler tarfından kabul gördü TARKAN TÜRKİYENİN MEGASTARIDIR .....

muck muck
18-11-09, 16:22
mtv ödül alınca böle oluyo demek daha önceleri nerdeydin kç senedir bu piyasadasın çoçukluğnda dinlediği sanatçılardan söz etmiş tabi sezan aksuyu ajda pekkanı dinleyecek kaç yaşında sanatçılar çok boş knuşmuş kendi işine baksa kendi dalındakilerle yarşsa çok daha gzl olur tarkanın star olup olmadığını emre altuğu değil hyranları onu sevnler tarfından kabul gördü TARKAN TÜRKİYENİN MEGASTARIDIR .....

Erkan'cim MTV ödülünü Emre Aydin aldi...Emre Aydin efendi adamdir...Ne kadar müzigini fazla sevmesemde...Kendini bozmaz...Simarmaz...Tarkan gibidir rock müzikci olarak...

ece**
18-11-09, 17:21
ayıp etmişsin emre altuğ. gerçi posta gazetesine güwenilmez ama ...amaaaannn alayı dilli düdük ya bunların :) ha posta yalan yanlış yazmış,ha emre altuğ gerçekten böle bi cümle kurmuş.yine aynı kapıya çıkıyo,dilli düdükler işte :)

inci tanesi
18-11-09, 17:44
sana aynen katiliyorum ECE :)

Ferya
18-11-09, 22:45
Iyiki Tarkan varmis valla ,yoksa bunlar ne yapardi aceba.

sally
18-11-09, 23:36
Tarkanin basarisini cekemiyorlar dilli düdükler.Emre Altug simdiye kadar ne yapti ki

Bounce21
19-11-09, 05:06
albumleri satilmayanlar hemen de Tarkana gidiyorlar ha. sacma konusmus.

MEGASTAR
19-11-09, 12:40
Iki tane sarkisini dinliyodum artik onu da dinlemem

fuatuslu
19-11-09, 16:09
yine mi Tarkan'ın megaSTAR'ın üzerinden reklam yapmaya çalışan biri yaw sanki anlaşmışlar sırayla yapıyorlar.Yazık...

serennn
19-11-09, 16:13
emre bey Tarkan hakkında yorum yapacak kadar başarılı bir insan olmadığı için takmıyorummm bileee kesin gündemde yer almak için uğraşıyo

bencede aynen sana katılıyorumm canımm...

Pamela_beyazgul
20-11-09, 20:06
evet evet tabi ki Tarkan degil sen megastarsin, kafasini mi yedi bu adam, cekemiyor Tarkanimizi

erkan er
20-11-09, 20:20
rock müzkte ondan daha önde gelen insanlr var teoman gibi şebnem ferah gibi daha niceleri var yinede bu insanlrın yannında rocktaki yeri o kadrda sağlam değil ...

trknmania
20-11-09, 20:25
hahaaaaa gülüyorum sadeceee:))emre altuğun 1 tane şarkısını ezbere bilen varsa gelsin yaaaa:))

HURRICANE
21-11-09, 13:33
emre hala Tarkanın star oldugunu tartısıyorsa çağ olarak milenyumda yaşamıyor demektir:)heleki Tarkan TR nın megastarı değil diyorsa emre altuğu gunumuze cilalı tas devrinden ışınlamış olmalılar:):)

RaSKaS
21-11-09, 14:44
ne kadar gülünç
star değil dediği kişinin sahneye çıktığı programda sunuculuk yapmamışmıydı kendisi
yanlış mı hatırlıyorum :)

baboli
23-11-09, 18:30
(...)işte ya simdi bişey derdm ama neyse mahkemelik olmayayim ..

siboss1992
23-11-09, 23:43
biktim artik böyle tür laflardan... bi alisamadilar gitti..
kendileri bilir .. ne derleseler desinler.. herkez tarkanin ne oldugnu biliyor...

sEçİl
24-11-09, 00:43
ya bu sanatçılar bırbırlerıne sataşıp çamur atarak ne kazandıklarını sanıyolar ya... kii bn sewerdım emre altugu bır negatıflık olustu su an ayıp denen bsey war ya azcık saygı azcıkk!!!!!

megastar_mert
24-11-09, 13:43
Bence yalan haber, Emre Altuğ tarkanı severek dinleyip takdir eden isimlerden.. uyduracak haber bulamamışlar muhtemelen:)