PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın e-mail adresi

sen_de_olmasan
14-11-09, 19:34
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere birşey sormak istiyorum! Tarkan'ın kendine ait olan bir e-mail adresi yok mu? Biz hayranınları ona ulaşabilseydik keşke? Ben mesajlarımı ya menajeri Uygar Ataş'a veya koruması Levent Ağaoğlu olsun yada bayan yardımcısı Esra Ermiş olsun.. Onlara yolluyorum ama iletiyorlar mı benim gönderdiğim mesajlarımı bilmiyorum bile?

Bu zamana kadar sadece koruması Levent ağabeyi birde bayan yardımcısı Esra abla cevap yazdılar.. Ama keşke Tarkan'ın kendi e-mail adresi olsaydı da bu insanları rahatsız etmek zorunda kalmasaydık diye düşünüyorum!

Sizlerin bir bilgisi varsa ve bana iletirseniz sevinirim!

Saygılarımla, Hollanda'dan ßahar :22::29:

muck muck
14-11-09, 22:17
Tarkan'in kendisine ait bir mail adresi yok,Msn,Face Book,Icq gibi şeyler de kullanmıyor.
Ancak Uygar Bey'e atilan mesajlar Tarkan'a iletiliyor.

fatihvefatih
15-11-09, 00:38
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere birşey sormak istiyorum! Tarkan'ın kendine ait olan bir e-mail adresi yok mu? Biz hayranınları ona ulaşabilseydik keşke? Ben mesajlarımı ya menajeri Uygar Ataş'a veya koruması Levent Ağaoğlu olsun yada bayan yardımcısı Esra Ermiş olsun.. Onlara yolluyorum ama iletiyorlar mı benim gönderdiğim mesajlarımı bilmiyorum bile?

Bu zamana kadar sadece koruması Levent ağabeyi birde bayan yardımcısı Esra abla cevap yazdılar.. Ama keşke Tarkan'ın kendi e-mail adresi olsaydı da bu insanları rahatsız etmek zorunda kalmasaydık diye düşünüyorum!

Sizlerin bir bilgisi varsa ve bana iletirseniz sevinirim!

Saygılarımla, Hollanda'dan ßahar :22::29:

Bahar merhaba, şu menajeri olacak Uygar ATAŞ'ın mail adresini bizimle paylaşır mısın, ona bir çift lafım olacakta "Bırak artık Tarkan'ın yakasını, hep senin beceriksizliklerin yüzünden bugünlerde Tarkan tartışılıyor, düş yakasından Tarkan'ın" demek istiyorumda..

sen_de_olmasan
15-11-09, 15:36
Bahar merhaba, şu menajeri olacak Uygar ATAŞ'ın mail adresini bizimle paylaşır mısın, ona bir çift lafım olacakta "Bırak artık Tarkan'ın yakasını, hep senin beceriksizliklerin yüzünden bugünlerde Tarkan tartışılıyor, düş yakasından Tarkan'ın" demek istiyorumda..

Bence böyle bir mail atma kendisine, sinirlenirde tövbe ederse bizlerde artık Tarkan'a ulaşamayabiliriz? Biz Tarkan hayranları olarak e-mail gönderdiğimizde menajeri Uygar ağabeyi belkide Tarkan'a iletmek istemeyecektir.. Bunun hayalini kurmak bile hem korkunç hemde hüzün verici bir durum!
ALLAH yazdıysa bozsun, ne diyeyem! :21:

fatihvefatih
15-11-09, 15:40
Bence böyle bir mail atma kendisine, sinirlenirde tövbe ederse bizlerde artık Tarkan'a ulaşamayabiliriz? Biz Tarkan hayranları olarak e-mail gönderdiğimizde menajeri Uygar ağabeyi belkide Tarkan'a iletmek istemeyecektir.. Bunun hayalini kurmak bile hem korkunç hemde hüzün verici bir durum!
ALLAH yazdıysa bozsun, ne diyeyem! :21:

Merhaba Bahar

Ben menajeri Uygar ATAŞ'ın mesajlarımızı Tarkan'a ilettiğine inanmıyorum zaten, sende inanmasan iyi edersin, elinde kesin kanıt var mı mesajlarının Tarkan'a iletildiğine dair (sözle kanıttan bahsetmiyorum!) Bide haksız mıyım bu adam ne zaman Tarkan'ın menajeri olarak görev yapmaya başladıysa başarısızlıklarda o zaman gelmeye başlamadı mı! Bu adama öfkem dinmeyecek! Bence sende benim gibi kişisel menfaatini düşüneceğine Tarkan'ı düşünmeli ve menajerine tepkini dile getirmelisin çünkü biz gerçek Tarkan fanıyız. Yıl 2002 Tarkan İstanbul Abdi İpekçide Turkcell Hazırkart promosyonuyla 3 gün üst üste konserler vermişti Kuzu Kuzu zamanlarıydı aç bir o konserlerin videolarını izle ve yıl sanırım 2004'dü Avea sponsorluğundaki İstanbul İnönü Stadyumu Konserini de bir izle ve gerçek Tarkan performanslarını gör, ne zamanki bu Uygar ATAŞ denen adam Tarkan'ın menajeri olduysa başarısızlıklarda o zaman gelmeye başladı ben bu adamı hatta şu anda Tarkan'ın yanındaki (kuaföründen, temizlikçisine kadar) kimseyi Tarkan'ın yanında görmek istemiyorum, bunlar Tarkan'ın kafasını allak-bullak ettiler, düşsünler artık Tarkan'ın yakasından. Tarkan kendisini gerçekten seven ve başarıya ulaştırabilecek menajerlerle ve diğer iş ortaklarıyla çalışmalıdır! Hoşçakal Bahar, kendine iyi bak!

muck muck
15-11-09, 16:05

Eee..Haklı :)
Eğer şu an Tarkan dünya starı değilse,Uygar Atas sayesindedir.
1999 da Uygar bey yokken,gayet dünya starıydı...Şimdi ise Türkiye starı! :(

scorpioness
15-11-09, 16:34
Bu gibi şeylerle insanları rahatsız etmemenizde fayda var aksi halde herkes onlara mail atsa kimi ciddiye alacaklarını şaşırırlardı,ama yine de Uygar Bey bu konu da elinden geldiğince yardımcı olan ve fanlara ılımlı davranan bir insandır, bunu suistimal etmek yarar değil zarar doğurur.
Bence en hayırlısı Tarkan'ın bu gibi meselelerle ilgilenecek birini yada birilerini görevlendirmesi lazım.

marjinalserkan
26-12-09, 18:51
uygar ates : uygar@tarkan.com

tarkan : tarkan@tarkan.com

tarkan'ın internet kullanmadıgı yazılıyo, facebookta başka isim altında gizlice takıldıgını biliyormuydunuz?

tarkaseksüel
26-12-09, 18:59
bu e posta adreslerigerçek mi yanı tarkan ın mı gerçekten ?
facede baska isimlerle gezdiğini tahmin edebiliyorduk...ama kım olduğunu hala bilmiyoruz :)
uygar ates : uygar@tarkan.com

tarkan : tarkan@tarkan.com

bu e posta adreslerini facebook ta girdim gerçekten uygar çıktı tarkan@tarkan.com u girincede tarkan çıktı ama giriyor mudur girmiyor mudur bilmiyorumm..

jetaime
27-12-09, 01:28
vallah ben denicem bu adress bir mail attarim ona cok eskiden konusamadim ona en son defa pariste onceden askerligi