PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan beyaz show a gelsin...

tarkaseksüel
14-11-09, 13:07
http://www.gazeteciler.com/beyaz-tarkani-davet-edemedi-careyi-kimde-buldu-news7521.html

bu link te tarkanın beyaz a gelmesi için vidolar çekilmiş...
ilk kez izledim benn

_trkn_
14-11-09, 13:23
Tarkan programlara çıkmıyor kendi "türkiyede çıkacak program yok" dedi. Ama eğer bir programa çıkacaksa özel günlerde çıkmalı (yılbaşı) geçen seneki gibi.

starzu
14-11-09, 13:35
tarkan beyaz showa gelsin teşekkürler caner güzel ve keyifli görüntülerdi imşallah tarkanda izler

trknmania
14-11-09, 13:56
hayır yaaa tarkan beyaz show'a katılmasın bencee......video için teşekkürler canerr:))

muck muck
14-11-09, 18:03
Tarkan Beyaz'a katılmasın da Okan'a mı katılsın?Okan bayülgen,terbiye sınırını aşan,saygısız,seyircileriyle konuşurken "aptal,salak,lan"gibi bir çok argo kullanan kişilik sahibi olamayan biri.Eğer Okan bayülgen'e çıkması iyiyse,Beyaza çıkması 10 kat daha iyi.

Hüli 82
14-11-09, 19:18
video icin tsk

trknmania
14-11-09, 19:41
Tarkan Beyaz'a katılmasın da Okan'a mı katılsın?Okan bayülgen,terbiye sınırını aşan,saygısız,seyircileriyle konuşurken "aptal,salak,lan"gibi bir çok argo kullanan kişilik sahibi olamayan biri.Eğer Okan bayülgen'e çıkması iyiyse,Beyaza çıkması 10 kat daha iyi.

her ikisine de katılmasın..şart mı yani katılmasııı...

muck muck
14-11-09, 22:22
her ikisine de katılmasın..şart mı yani katılmasııı...

Şart değil...Ama "Türkiye'de katilacak sowlarda yok"demesine de gerek yok...
Cünki var...Kenan Ercetingöz'ün sundugu program kaliteli...Beyaz zaten yillardir kendini belli etmistir...Yine,bir sohbet programi olan Genclink'e katilabilir...Türkiyede sürüsüyle program var...Hatta Kusum Aydin - Seda Sayan gibi gereksiz programlarda var,tabi onlara katilsin demiyorum ama,yani hic katilmayacaksa onlara bile raziyim...Tarkan yeni albümünden sonra hatta mümkünse ciktiktan sonra albüm 2 gün sonra Beyaz Showa katilsin...

au13
14-11-09, 23:44
Teshekurler Caner haber icinbravoben Beyazi cook seviyorum ama bu yaptigi videolar hic samimi gelmedi bana. Sanki bir biriyle iddiaya girmish gibi yarishiyorlar ''Tarkani getirenin hayati bagishlanacak'' gibi sheylermi vad edildi bunlara acaba?? Bence her zamanki gibi gitmesin:5: