PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüyalarda Tarkan

tarkantutkunu
11-11-09, 23:34
http://img340.imageshack.us/img340/169/avea5ii6.jpg

Bu konu bir eksiklik Forum'da mutlaka devamlı Tarkan'ı rüyalarında görenler oluyordur. Belki görmüyeniniz yoktur.
Hergün bu forum'u ziyaret edip devamlı onu takip eden müziği dinleyip Videolarını sıkılmadan izleyen Fan'lar birbirinin halinden'de iyi anlar.

diyor'um ve Tarkan'la ilgili gördüğüm ve beni en fazla etkisinde bırakan Rüyam'ı anlatarak söze başlıyorum

Tarkan'ı hep büyük konser tour'ları yaparken hayal ediyorum ve 5 bin değil 50 bin kişilik konserlerde inanılmaz performansları göz önüne geliyor ve onun Makedonya'da 10 bin kişilik konserde değil hep neden
Amerika'da veya İngiltere'de büyük konserler veremiyor diye düşünürken

nese uzatmadan unutamadığım rüya'm aslında rüyalar saçmadır ama bu gerçek gibiydi fazı şeyler hariç

Tarkan'ın New yorkta konseri vardı tüm haberlerde hafta boyu Tarkan'ın vereceği konser'i konuşuyordu bense o konser'e gitmenin bir yolunu arıyordum

Tarkan hani o yıkılan 2 kuleler varya tam orada inanılmaz bir izdiham'da binlerce kalabalıgın önünde konsere çıkmaya hazırlanıyordu
tam'da Tarkan'ı hayal ettiğim yerde
ve bir mucize olmuş ben bi anda kendimi o konser'de bulmuştum

Tarkan inanılmaz çığlıklar içersinde ünlü hitt'i Kuzu Kuzu ile perdeyi araladı ve
yaptıgı dans giydiği kostüm uzun saçları taşlı ayakkabıları ile tek kelime ile muhteşemdi ve boynunda taşlı ayyıldızlı kolye vardı
sanki Dünya durmuş herkez o an orda Tarkan'ı izliyor gibiydi

o danslar neydi ya hala aklımdan çıkmıyor
o Tarkan şuan izlediğimiz Tarkan'dan çok farklıydı
ve belkide şuan hiç tartışılmazdı

son şarkısı ise

Come Closer idi tüm herkez hep bir ağızdan o şarkıya eşlik etti
Nakarat kısmı şuan kulaklarımda

All over
When the heart sinks lower
And the healing slower
Let us all come closer

Tarkan'ın üzerinde işlemeli Kan Kırmızı bir Ceket vardı

Gerçekte'de böyle birşey olurmu bilmiyorum ama Tarkan ulaşılmaz olmaya devam etmeli küçük davetlere büyük para'lar kazanmak için çıktığı zaman farkında olmadan çok şey kaybediyor.
aslında haketmedi kadar haddinden fazla eleştiri alıyor.
fakat Tarkan diğerlerinden farklı oldugunu lütfen göster şunlara

seçici ol lütfen

Evet arkadaş sizlerinde rüyalar'ını gerçekten merak ediyorum:29:

starzu
12-11-09, 00:26
öyle bir anlattınki bende o konserdeyim sadım kendimde geçtim inşallah böyle konserleri gerçek olur

fatihvefatih
12-11-09, 00:54
Tarkantutkunu çok güzel anlatmışsın rüyanı, inşallah uzakta değil 2010 da Tarkan öyle bir albüm çıkaracak ki, tüm dünyayı sallayacak! Ve o rüyanda gördüğün konserden çok daha renklilerini bize hediye edecek, Dünya Turuna çıkacak Tarkan, bizde bu turda en son ülke olacağız onu zafer çığlıklarıyla karşılayacağız kendi ülkesinde ve bu konserlerde biz fanlar en önde Tarkan'ın sadece bir kaç metre uzağında olacağız hep bir ağızdan yeni hitlerini ve eski hitlerini avazımız çıktığı kadar bağırarak tekrarlayacağız. Birde Tarkan'la ilgili rüya demişken benimde aklıma geldi şimdi, inanın hayatımda iki kere gördüm bu tarz bir rüyayı, Tarkan'ın yeni albümü çıkıyor ve bu albümde öyle güzel bir şarkısı varki inanın müzik o kadar güzeldiki anlatamam size, fakat sadece müzikti rüyamda dinlediğim sözleri yok :))sadece bir kaç saniyeliğine dinlediğim o iki müzikte hafızamdan çıkmıyor, kötü olan ise uyandığımda sağlıklı olarak müziğin melodisini hatırlayamamam, inanın iki kere gördüm böyle rüyaları ve ikisinde de o melodileri sonradan hatırlayamamam halen daha derinden üzüyor beni, melodi aklımda kalsaydı ve Tarkan'a ulaştırabilseydim eğer inanın Tarkan hiç düşünmez çok güzel bir sözle birleştirir benim rüyamda dinlediğim müziği ve dünya çapında ses getirirdi o iki şarkı, o kadar kızıyorum ki kendime anlatamam size, özellikle rüyamda ilk dinlediğimde müziğin melodisini sabahtan akşama kadar ara ara mırıldandım. Fakat maalesef ertesi gün tamamen unuttum ne yazıkki :((

ece**
12-11-09, 13:14
Gerçekte'de böyle birşey olurmu bilmiyorum ama Tarkan ulaşılmaz olmaya devam etmeli küçük davetlere büyük para'lar kazanmak için çıktığı zaman farkında olmadan çok şey kaybediyor.
aslında haketmedi kadar haddinden fazla eleştiri alıyor.
fakat Tarkan diğerlerinden farklı oldugunu lütfen göster şunlara

seçici ol lütfen

buu sözlerine katılmıorum desem yalan söylemiş olurum...sonuna kadar haklısın gerçekten !!! umarım rüyanda gördüklerinide sadece "rüyamıza görürüz" ile kalmayız ..çünkü eskiden bunların hepsi mewcuttu..nese eğer tarkan isterse yine o tarkan olur...

princeofpersia
12-11-09, 14:50
Ben geçen gece rüyamda gördüm Tarkan'ı Dev bir konseri veriyordu Herkes onu izlemek için yer bulamaz olmuştu:)yeni imajı ve şarkıları ile ortalığı kasıp kavurdu.

sen_de_olmasan
14-11-09, 19:49
Ben Tarkan'ı evlenirken gördüm rüyamda,

düğündeydik ama ben mutsuzdum birde üzüntülü..

Annem ise bunu fark edince Tarkan'ın yanına gitti ve benim üzüntülü olduğumu anlattı kendisine.. Tarkan ise yanıma geldi ve düğün telaşı yanı sıra benimle de ilgileniyordu.. 'Üzülmeni istemiyorum ben evlensemde birbirimizden ayrılmayacağız ki? , ben hep sana yakın olacağım yeter ki asma o tatlı yüzünü' demişti rüyamda!

Sonrada iki eli ile yanaklarımı tuttu, gözlerimin içine baktı, 'Lütfen üzülme artık, birtanem' dedi :) Öyle uyandım xD

Istanbul_Agliyor
25-01-10, 09:31

Annem ise bunu fark edince Tarkan'ın yanına gitti ve benim üzüntülü olduğumu anlattı kendisine.. Tarkan ise yanıma geldi ve düğün telaşı yanı sıra benimle de ilgileniyordu.. 'Üzülmeni istemiyorum ben evlensemde birbirimizden ayrılmayacağız ki? , ben hep sana yakın olacağım yeter ki asma o tatlı yüzünü' demişti rüyamda!

Sonrada iki eli ile yanaklarımı tuttu, gözlerimin içine baktı, 'Lütfen üzülme artık, birtanem' dedi :) Öyle uyandım xD

Düşünüyorum da gerçekden evlenirseydi bu kadar üzülürmüydün?
Bence onun mutlu olması seni de mutlu ederdi.
(Keşke rüyan gerçek olsa da evlense, ben onun evlenib mutlu olmasını, ona benzeyen orman yeşili gözleri olan çocuğunun olmasını isterdim.)

start_the_fire
25-01-10, 14:24
Ben tarkanı rüyamda fotoraf çektirirken gördüm detaylı bir sekilde anlatıcam :)

Slyozi_Angela
29-01-10, 13:32

evlenseydi çok kiskanirdim ama çocuklarinin olmasini bende çok isterim.ONUN gibi yeşil gözlü,yakişikli,güzel gülüşlü,sevgi dolu,içinden geldiyi gibi davranan... :10:

ece**
29-01-10, 15:03

walla tarkan ewlense ben kahrımdan ölürüm heralde :) çok üzülür we kıskanırım :) neyalan söleyim :) benim bilgeye bile yoktu tahammülüm :4::4:

Slyozi_Angela
30-01-10, 17:03
ben bu gece TARKANI rüyamda gördüm.görüyorumki bizim bi tv kanali bi ceza evine gitmiş ve mahkumlarla ropörtaj yapiyorlar.mahkumlardan biri TARKANİN fanatiymiş.başliyor TAKANDAN bahs etmeye,övmeye...ve TARKANDA bundan haber tutuyor ve Azarbaycana o mahkumun ziyaretine geliyor.o kişi öyle mutluyduki rüyamda sevinçten ağliyordu...
sizce böyle bi şey olsaydi TARKAN gerçektende gelirmiydi? bence EVET!çünki TARKAN çok temiz kalpli ve çok iyi biri...!!!

xurush'nine
04-02-10, 14:04
Düşünüyorum da gerçekden evlenirseydi bu kadar üzülürmüydün?
Bence onun mutlu olması seni de mutlu ederdi.
(Keşke rüyan gerçek olsa da evlense, ben onun evlenib mutlu olmasını, ona benzeyen orman yeşili gözleri olan çocuğunun olmasını isterdim.)

Aslinda evlenip evlenmemesi muhum degil,muhim olan cok mutlu huzurlu olmasidir.Ama ben de arkadasa katilliyorum.Fena mi olur bir bir az da minik Tarkanciklarla oyalansak?Tarkan'in yerine yanaklarini falan da sikariz bir gun belki..Valla su an dusunurken bile bayilicak gibi oluyorumm :17:
Ve bizlerden daha onemlisi onun tum duslerinin gerceklesmesini istiyorum.Bir keresinde cocuk dusluyorum demisdi..
Bugunlerde forumda Rivadaki evinim mimari yapisi konmusdu ya, hemen gozumun onunden kucuk Tarknciklar gecdi havuzun orda kosup oynayan...He guzel olur,di mi.. Ama yine de en hayirlisi ..:29:

xurush'nine
04-02-10, 14:23
öyle bir anlattınki bende o konserdeyim sadım kendimde geçtim inşallah böyle konserleri gerçek olur
Bence de..
Arkadaslar,ne mutlu size cok guzel,net ve ayrintili ruyalar goruyorsunuz.Eminim bu tip ruyalar goren cok arkadasimiz vardir.Hal boylleyken,diyorum ki,yani ruyanizda hazir konser falan gormusken(genelde hayranlarin her konserde bulunmak gibi bir luksu omadigini goz onunde bulunduraraktan), bizlere ufak bir kiyak yapsaniz.Davetiye falan ayarlasaniz da bari ruyalarda Tarkan konserlerine doysak :20: (Olmadi ama,ruyada bilet parasi muhabbeti etmeyelim bari..)..:21::21: Dermisim.. ;)))

atlantistanbul87
06-02-10, 05:02
walla ne düşünüLüR biLeMem ama neden bilemem çarşambayı perşembeye bağlayan gece ben de bi rüya gördüm.oturmuşuz yerde ölesine tarkan karşımda yanında biri daha ve yeni albümünden bi şarkı söylüyor.sanki etraf çok kalabalık ama biz sakiniz inanın ilk defa dinlediğim bi şarkısı idi bu:))) ben de diyorum ki orada hah iyi oldu iyiki bana dinlettin bu şarkıyı :)))

3ar1s
22-02-10, 11:08
biz burda tarkan hakkında konuşurken onun bunlardan haberi yok. bir sürü ünlünün veya sanatçının bizim gibi fanları var. tamam tarkan ı çok seviyorum. ama bize hiç zaman ayırmıyor. albüm çıkıcak dendi hala bekliyoruz. artık kandırılmak istenmiyoruz. tarkanın bizi kendinden mahrum bırakmasınıda istemiyoruz. eğer bizi düşünüyorsa inşallah bi görünsün artık.!!!

Yakisikli89
22-02-10, 16:45
Banada her zaman yayinlanmamis sarkilarini söylüyor :)
Ama her seferinde sarki sözlrini unutuyorum. Kalsa kalsa melodiler kaliyor aklimda :)

TorNadO
06-06-10, 13:39
Bugün acayip rüya gördüm Tarkan single yapmış içinde Sevdanın Son Vuruşu vardı bir remix 2 tanede yeni şarkı vardı dinledim rüyada acayip hoşuma gitti ama hepisini unuttum ya ama süperdi.

Bundan 1hafta öncede Acımıycak'ı dinledim onunda sözleri aklımda yok ama uzu uzun oooooo diyordu şarkıda.

Bakalım nasıl olucak
Albüm acaba bugün mü çıkıcak yarın mı çıkıcak diye diye.

gizem-akkaş
10-06-10, 13:54
dün rüyamdaaa gördümmm öle güzeldikiii yeni bi şarkı sölüodu slow bi şarkı ama çok güzeldi şarkııı çok anlamlıydıı herkes çok beğenmişti konserinde sölüodu şarkısınııı ayy nası özlemişiimmm rüyamda konsere gittim iyi oldu:D

asd1234
29-07-10, 00:49
Forumda böyle bi başlık var arkadaşlar(hani başlığını ben açtım diye demiyorum ama var :D ) Oyunlar kısmında, "Tarkan'lı rüyalarınız" [ http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=9216 ] başlığı altında da paylaşabiliriz rüyalarımızı :)

Elif Yokgörme
28-11-10, 15:11
birgün rüyamda sabah ezanları okunuyor.gerçekten okunuyor ama ben rüyamda duyuyorum sesi.yatağım da kalkmış dualar ediyorum onu görebilme şansını yakalamak için.sonra yanımda bir zarf görüyorum ve içinde bir dua yazılı bir zarf.duanın başında bu duayı oku ve ondan sonra dileğini söyle diye bir not yazıyordu.bende okuyup ondan sonra tarkan ı görebilmeyi diledim.. rüya işte...sonra uyandığımda ezan rüyamdaki kaldığı yerden devam ediyordu.çok etkilenmiştim.o kadar çok dua ediyorum ki bunun için... dedim ya rüya işte....

Mega Fanat
28-11-10, 17:42
ben gechen haftalarda gordum ben, Sara ve TARKAN yemekteytik, bizimle chok samimi sohbet yapiyordu, hatta ben ellerimle sachlarini bile oynatiyordum.. bol-bol sarildik, konushduk.. gulushtuk.. sonra alarm oyle bi chaldi ki(((((((((((((((((((

Bakinka
28-11-10, 19:33
arkadaşlar,sizi bilmiyorum ama ben Tarkanı çocukluktan beri hep aynı şekilde görürüm. rüyalarımda hep telaş içinde heyecan içinde tarkan resimleri aldığımı görürüm hep... işin enteresan tarafıysa şu- bu rüyayı gördükten sonra 2-3- gün içinde elime iyi bi para geçer ;)
şaka gibi ama Tarkan bana para getirir desem yalan söylemiş olmam :)