PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cradle of filth tarkan

MEGASTARİX
07-11-09, 23:10
CRADLE OF FİLTH

Geçen Pazar Cradle Of Filth konseri vardı Almanya da ve bizde biraz sansımızın yardımıyla Cradle Of Filth in kulisine girip solist Dani filth ile çok keyifli bir söyleşi yaptık. Dani Filth’ e ilk sorum Türkiye de konser vermeyi düşünüyor musunuz oldu. Dani Filth ‘in verdiği cevap evet Türkiye de konser vermeyi düşünüyoruz hatta bir ara yapım şirketimizle de bu iş için ciddi düşünmüştük ama o anki koşullar buna engel oldu en kısa zamanda Türkiye de konser vermek istiyoruz şeklinde oldu. Dani Filth e Türkiye den her hangi bir sanatçıyı tanıyıp tanımadığını sordum. Kendisi Türkiye den Tarkan ı tanıdığını ve özellikle ölürüm sana şarkısına bayıldığını söyledi gülümseyerek rock tarzı bir parça dedi. Tabi o cevabı alınca benimde koltuklarım kabardı ve kendi kendime gerçektende bu adam dünya starı dedim. Bu sorunun ve cevabın ardından güvenlik görevlileri zamanınız doldu diyerek bizi uyardılar ve bizde Dani Filth’ e teşekkürlerimizi sunarak oda dan çıktık.

MİLLİYET
MAGAZİN

muck muck
07-11-09, 23:34
=) O Tarkan'ı tanıyor ama ben o adamı tanımıyorum,o kim yahu...Ama,elbette Tarkan'ı tanıyacak adam her yerde ünlü..

MEGASTARİX
07-11-09, 23:47
cradle of filth dünya ünlü black metal grubuymuş

trknmania
07-11-09, 23:55
=) O Tarkan'ı tanıyor ama ben o adamı tanımıyorum,o kim yahu...Ama,elbette Tarkan'ı tanıyacak adam her yerde ünlü..

bende ilk kez duydum bu grubun adını...ama tarkanı seven herkesin başımızın üstünde yeri var:)))

MassConfusion
08-11-09, 03:46
Ben bu grubun ismini hiç duymadım.:28:

**MegaStarkan**
08-11-09, 04:06
En azindan bu tür repörtajlardan alisik oldugumuz cevabi vermemis... Ölürüm sana demis ;) iyi zevki var... yeni albümü bu tarzda biraz olmali, rock girtlagini seviyorum Tarkan'in.

bounce
08-11-09, 04:27
En azindan bu tür repörtajlardan alisik oldugumuz cevabi vermemis... Ölürüm sana demis ;) iyi zevki var... yeni albümü bu tarzda biraz olmali, rock girtlagini seviyorum Tarkan'in.

değil mi
''ŞEYTAN AZAPTA''
''ÖLÜRÜM SANA''
''MİNE''
şarkılarındaki rock tarzı çok güzeldi ama son albümdeki''ÇAT KAPI'' da aynı tutkuyu alamadım

tarkantutkunu
08-11-09, 12:09
değil mi
''ŞEYTAN AZAPTA''
''ÖLÜRÜM SANA''
''MİNE''
şarkılarındaki rock tarzı çok güzeldi ama son albümdeki''ÇAT KAPI'' da aynı tutkuyu alamadım

ben çok beğendim Çat Kapı'yı albüm'de çıkış yapılabilecek şarkılardan biriydi

ezel1710
08-11-09, 14:02
duygularini anlayabiliyorum bende yabacilara ayni soruyu sorduumda bende tarkan cevabi aldiimda benimde koltuklarim kabariyor.

meryem_17
09-11-09, 11:50
iştte herzamannn ne olursa olsun bu :54::35::52::30::35::48: farkıdırrr :20::20::20:

MEGASTARİX
09-11-09, 12:09
iştte herzamannn ne olursa olsun bu farkıdırrr

bencede kesinlikle tarkan farkı

fatihvefatih
09-11-09, 12:09
İşte Megastar farkı, Tarkan'ı tartışanlara kapak olsun tüm bu tarz haberler..

ece**
09-11-09, 12:53
güzel demiş:)) genelde tarkan tanındığo için normaldir..ama "ölürüm sana" ile alıştığmız bi cevap wermiş..dilerim ilerde yeni şarkılarıyla hatırlarlar tarkanı..

SESA
09-11-09, 13:44
ben grubu ilk duydum ama onlar Tarkanı tanıyor özellikle ölürüm sana ile