PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saç Şarkıları Tarkan Saç!

mage
06-11-09, 13:59
Tarkan yeni albümü için şarkı beğenmiyor son anda repartuar değiştiriyor vs. vs. ve şimdi Tarkanın patlayan şarkılarına bakalım...

Sibel Can'a ''Çakmak Çakmak'''ı verdi
Sibel Can'a ''Çantada Keklik'' parçasını verdi
Murat Boz'a ''Püf'' adlı parçasını verdi.
Emir'e ''Ben Sen Olamam'' adlı parçasını verdi

şimdi size soruyorum Tarkan listelerde 1 numara olan bu şarkıların tutmayacagına inandıgı için mi başkalaırna veriyor yoksa tutcagını bile bile mi veriyor . eğer öyleyse neden albümüne koymayıp şarkıları adeta saçıyor. Verdiği şarkılardan hangisi 1 numara olmadı??
Tarkan ya parça seçemiyor yada çok bol şarkısı var millete saçıyor.Bu 4 parçanın yanına biraz daha parça ekleyıp bir album çıkartsaydı patlamazmıydı*? ama iş işten geçti tarkan yeni soundlar peşinde
AMAN DİYİM TARKAN YENİ SOUNDLAR DERKEN '' EXSTAR '' olma...

trknmania
06-11-09, 14:14
içlerinden bir tek püf şarkısını tarkanın okumasını isterdim ..onu murata vermesi cidden çok üzdü beni...ama diğer şarkıları tarkanın okumasını istemezdim..

bu şarkıları başka şarkıcılara vermesinde bir sakınca görmüyorum ben....oturduğu yerde gündem de kaldı tarkan daha ne olsun...bence bu tarkanın da çok işine yaradı...tarkan bu şarkıları karşılık beklemeden verdi ama fazlasıyla karşılığını aldı bence....

ece**
06-11-09, 14:38
yeter eleştirdik ya artık tarkanı...kendimizi parçaladık resmen değişen bişey oldumu? hayır ! takan oldumu ? o da hayır ! o yüzden susuyorum ben artık..çok sıktı çünkü bu albüm davası beni..ertele ertele "bay" geldi artık bana..boşa konuşuyoruz..nasıl olsa tarkan yine "herşeyi ben bilirim" demeyecek mi? diyecek...o yüzden kendi ne doğru biliosa onu yapsın dmekten başka bişey bırakmadı bana açıkçası..başkalarına şarkı wererek yanlış bişey yapmadı bence..ama onlara ayırdığı "fazladan" zamanı kendi albümüne ayırabilirdi..

Bamboo
06-11-09, 15:40
bende püf'ü kendi okusun isterdim ama diğer şarkıları iyiki okumadı başkalarına verdi...

Ferya
06-11-09, 16:36
Hangi sarkiyi kendisi söyliyecek hangisini baskalarina verecek onu Tarkan kendisi bilir.Onun tartismasina baslarsak sunu kendi söyleseydi bunu vermeseydi olmaz,birkalim da kendisi versin bizlere hangi parcalari sunacak yeni albümünde.

mage
06-11-09, 17:09
Bnce metamorfozdaki sarkılar püf le yarısamaz bile çok iyi bir şarkıydı gerçketende..

muck muck
06-11-09, 17:34
ben sibel can'i hic sevmiyorum...keske ona "cakmak cakmak"i vercegine,kendisi okusaydi...ama cantada keklik uydu sibel'e...sevmesem de ne bileyim dinletti kendini...
murat boz'a püf hic yakismadi...keske tarkanin en kötü sarkilarindan birisini okusaydi ne bileyim "oldu canim , ara beni"olabilir...püf gibi kalite kokan bir sarki murata gitmedi...ya tarkan okumaliydi ya da kenan okuyabilirdi...bilmiyorum artik..ben sen olamam elektronik soundlu sarki..zaten tarkani cok elestirdik elektronik yapio die..o sarkiyi da okusaydi olmazdi..keske sadece Cakmak Cakmak'i okusaydi diyebilirim...
Ha bu arada,tek bu sarkilar deil...Tarkan'a ait olan iki sarki daha var...
Bunlar da;Nalan'a verdigi "Canimsin" ve Yildiz'a verdigi "Havalim"onlari da keske okusaydi diyemem...

au13
06-11-09, 18:04
Bende puf sharkisini kendisinin okumasini isterdim. O sarki Tarkana cok yakisirdiyaaaa. Cantada keklik sharkisinida kendisi icin yazdigini ama sonra sibele daha cok yakishicagi dushunduyu icin ona verdiyini soylemishti. Belkide sarkilar onun istediyi gibi deyildir bashka tarzlarda istiyordur onun icin bashkasina hediye ediyor olabilir

tarkaseksüel
06-11-09, 20:42
püf ü murat a ve çakmak çakmak ı sibel e vermesının nedenı bu sarkıların tarzlarının metamorfoz albumune uymamasıdır. hatta bu nedenlede tarkanın okuyacağı bir şarkıyı günce okumuştu hatırlarsanızz....
ikinci olarak çantada keklik için de sunu diyebilirim sibel zaten 2. şarkı içinde söz aldım demişti beyaz show da be nedenledır kı çantada keklikte sibel e gitmiştir. zaten tarkanda kendi beğenmediği şarkıları baskasına vermzz çıkacak album tarzıa uymadığı için veriyordur bence

ben sen olamam içinde suan bişe diyemiyorumm albümün çıkması ve tarzını duymamız gerkıyor

denizmavisi
06-11-09, 21:23
sibel'e verdiği parçalar fantazi türü zaten okumaması gerekiyordu doğru bir karar diğer 2 parça da bence pek güzel değil yani hiçbirini albümüne almamakla iyi etmiş bu parçalar Tarkan için çok sıradan, çok daha güzellerini yapıp albüme öyle koymalı bence

fatihvefatih
07-11-09, 01:45
başkalarına şarkı wererek yanlış bişey yapmadı bence..ama onlara ayırdığı "fazladan" zamanı kendi albümüne ayırabilirdi..

Bu cümlenin üstüne bişey konuşmak istemiyorum..

günışığım
07-11-09, 05:10
nalan-canimsin...
yildiz tilbe-havalim...
bunlarda zamaninda hitti..

meryem_17
07-11-09, 13:53
ya arkadaşlar neyin tartışmasnı yapıoruz ki tarkan şarkılarını kime werceğeni çok iyi bilir mesela sibel can'a wermekle çok iyi yaptı tarkanın şarkılarını bir insan ancak bu kadar güzel söyleyebilir aynı şey emir içinde geçerlii tmm murat bozda güzel okumuş olabilr ama tarkan hakkında sonradan nankörlük yapması beni çok üzdü bu yüzden keşke o şarkısını ona wermeyip kendisi söyleseydi dha ii olur da ama tabi dedim ya bu tarkanın bileceği iş o herzman herşeyin en iyisini bilir unutmayalım ki o bir megastar lütfen:54::35::52::30::35::48:a sahip çıkalım her n yaparsa yapsın hep yanında olalım derim ben.

Yakisikli89
07-11-09, 16:23
Tarkan Püf'ü kendisi okumazdi. Sarki'nin sözleriyle alakali bence

meryem_17
07-11-09, 21:09
şarkının sözlerinde ne warki okumayacak kadar sözleri gayet güzel bence tıpkı :54::35::52::30::35::48: gibi :24::24: :22::22:

sally
08-11-09, 21:57
Baskalarina da sarki verecek tabiki her yazdigi sarkiyi kendisi okuyacak deyil ya

MEGASTARİX
23-12-09, 16:40
püf hariç diğer şarkılar tarkana göre değil

TorNadO
23-12-09, 16:57
Püf çok güzel yoğun sözlerden oluşuyor
Yanlız alt yapısı daha iyi olabilirdi böylelikle Ay'dan farkı kalmazdı.

Yinede bu şarkıları vermesi bi yerde iyi oldu
Albüm yapmasa bile ismini bi şekilde gündem'de tuttu
ve bu son dönemde verdiği 4 şarkıda harikulade

Bu piyasada en zor şey Hareketli parça yapmaktır. Bunuda beste yapan söz yazan kişiler iyi bilir bu ayrı bir yetenektir ve Slow parça yapmaktan çok daha zordur Hareketli parça yapmak ve Tarkan bu konuda hiç zorlanmıyan tek isim

Yakisikli89
23-12-09, 20:35
şarkının sözlerinde ne warki okumayacak kadar sözleri gayet güzel bence tıpkı :54::35::52::30::35::48: gibi :24::24: :22::22:

Belkide tepki alicagim ama bana öyle geliyor ki Tarkan 'Allah' 'Masallah' 'Insallah' icerikli sarkilar söylemek istemiyor. Bu sarkilar cünkü dünya tarafindan dinleniyor. Bilmem anlatabildim mi ...

Yada böyle sarkilar mevcut ve benim haberim mi yok ..?
Ama bu benim cok dikkatimi cekti.

SESA
24-12-09, 10:22
ben şarkı vermesine karşı değilim başkaları gibi ben herkese şarkı vermem ulaşılmazım gibi bi havaya girmiyor Tarkan ama püf ve ben sen olamamı okusun isterdim sibel cana verdiği şarkılar bi kadının yorumuna dfaha uygun şarkılar

Slyozi_Angela
23-01-10, 13:59
bende çok isterdim püf`ü TARKAN kendisi okusun.çok güzel bi şarki bayiliyorum.ben sen olamam`da fena diyil ama iyiki emir okudu.çantada keklik-çakmak çakmak`da tam sibele yakişir şarkilar.ama yinede püf`ü kendi okusaydi... :(

start_the_fire
23-01-10, 14:07
mage dostum bak simdi beni iyi dinle kardeşim bir megastar bir yerden sonra artık duraksar yeni hedeflere yol açılır ve önündeki gençlere yol açar bu bakımdan murat boz emir gibi sanatcılar meydana çıkar o şarkılar tarkanın söyleceği şarkılar kadar kaliteli bir şarkı değil tarkanda bunun farkında sakın yanlış anlamayın bu benim sahsi fikrim ''çakmak çakmak'' ''çantada keklik'' ''püf'' ''ben sen olamam'' şarkıları tarkana biraz aşağı indirir

princeofpersia
24-01-10, 00:40
Ne olmuş yanı şarkıları vermişte kötü mü etmiş iyi ya işte onlarda tarkan adına başarı sergilediler ?:20:

smile
24-01-10, 00:59
arkadaşlar merhaba... uzun zamandır yorumlarınızı okuyordum ama yazmak bu güne kısmetmiş. ben bu şarkılardan sadece püf'ü tarkan'dan dinlemeyi çok isterdim. bu şarkıyı ayrıca kolay kolay kimse okuyamaz. en iyi de tarkan okurdu, ama olmadı.

szr67
24-01-10, 12:22
bu parçalar tamam iyi güzel veriliyorda bu şarkıların sahibide tarkan olduğunu unutmayın tarkan istediği zaman parçalarını albümüne koyar.sanki ona buna vermişde kendisi okuyamayacakmış gibi söylüyosun.

dudu
25-01-10, 04:04
Bence hepsinin tutacağını tarkanda biliyodu tabiki yoksa tutmaz diye verilmez şarkı, ama bende sizler gibi püf e üzüldüm murat boz harcadı resmen şarkıyı:((

MassConfusion
25-01-10, 18:15
Tarkan'ı eleştirmekten bıkmadınız mı ?