PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nejat alp-tarkan

ozangüney
04-11-09, 19:30
Tarkan'a sitem etti
Bir gün aşağıya inip 'MBir dönem albüm satışlarıyla rekorlar kıran mütevazı sanatçı Nejat Alp, bugün astronomik rakamlarla sahne alan meslektaşlarına şaşırdığını ifade etti. Taverna müziğinin hiçbir zaman bitmeyeceğini belirten Alp, “İki ay sonra 40 senem dolacak ama meslekte ben çok büyük paralar kazanmadım. Yılın 365 günü çalıştım. Hep ihtiyacım olduğu kadar aldım. Şimdi sanatçı dostlarıma bakıyorum bana inanılmaz rakamlar veriyorlar. Benim bir yılda alamayacağım rakamı bir konser için istiyorlar. Allah’a şükür yatırımımı yaptım. Kimseye muhtaç olmadan yaşamaya çalışıyorum. Bugüne kadar ne kumarım ne de başka bir şeyim oldu. Ben ailemle zaman geçirmeyi her şeye yeğlerim. Dünyayı dört kez dolaştım. Dünyanın her yerini gördüm. Bu mesleğin en büyük avantajı bu oldu. Alaska’ya bile gittim. Bu da bana Allah’ımın bir lütfudur” dedi.

ŞÖHRETLERİ UZUN SÜRMEZ
Bu meslekte büyük paralar kazanan şimdi icralarla boğuşan Özcan Deniz’e de taş atan Alp, “Bir dönem kazanacak. Bir dönem sonra o da bitecek. Bu şaşaalı hayatları fazla sürmez” açıklamasında bulundu. Bir zamanların taverna müziğin kralı Nejat Alp, pop müziğin mega starı Tarkan’a kırgın olduğunu açıkladı. Tarkan’ı meşhur olmadan önce tanıdığını belirten Alp, “Tarkan ismini kabul ettirmiş çok iyi bir çocuk. Meşhur olmadan önce yıllarca benim stüdyomda çalıştı. Bir lira ücret almadan prova yapmalarına müsade ediyordum. Sabaha kadar çalışırlardı. Helali hoş olsun. Meşhur olduktan sonra ben, onun New York’da oturduğu apartmanın altında çalışmaya gittim. Bir ay o restoranda sahne aldım. Bir gün aşağıya inip ‘Merhaba ağabey, hoş geldin’ demedi. Ben orada yabancıyım. Gel beni ziyaret et demiyorum bir kapıdan ‘Hoş geldin ağabey’ de git, üst katımda oturuyor... Bu açıdan kırgınım Tarkan’a. Allah’a şükür ben en popüler döneminde nasılsam şimdi de aynıyım” şeklinde konuştu.

BOYUNLARINA BUZ KOYDULAR
Ses tonu Rod Stevard’a benzetilen Alp,”Benim sesim de babamdan kalma kısık bir ses. Benim sesim gibi olsun diye boyunlarına buz koyan şarkıcı arkadaşlarım var. Buz koyuyorlar sesleri bozulup kısık çıksın diyerek ama bu şekilde olmaz” dedi.

muck muck
04-11-09, 22:19
Maalesef,Tarkan'in bazi kisilerle arasi bozuk...Cenk Tevetoglu,Nejat Alp,Alpay Aydin,Mustafa Sandal,eski vokalisti Ebru gibi...Nedendir,nicindir bilinmez...Ama yillardir papaz olduklari da malumdur.

Yakisikli89
04-11-09, 23:02
Tarkan'inda bildikleri vardir. Herkez kendince hakli'dir. Birilerini suclamak yanlis olur.

sally
04-11-09, 23:19
Tarkanin bildigi vardir

ece**
04-11-09, 23:33
ayıp etmiş ozmaan tarkan..neden hep tarkanın bi bildiği wardır diyosunuz ki ? tarkan hiç mi ayıp edemez yani ? insanlık hali..

eLiF
05-11-09, 20:35
tarkanın bildiği vardır.. bos yere böle yapmaz o.. yüzden elestirmemek gerekir

tarkantutkunu
05-11-09, 22:02
Böyle birşey olduysa haklıdır. tabi ki ama Tarkan gerçek hisleri olan biridir bunuda göz önüne almak gerek

cafer
05-11-09, 22:32
Tarkan melek değil ki ya bir bildiği vardır denilir.apacık ayıp etmiş işte.

mehmeteren
12-11-09, 20:14
tarkana yakışmamış çok ayıp etmiş gerçekten nejat alpte zararsız kendi işini yapan bi sanatçı tarkana zararından çok faydası olmuştur, olayı tam bilememyiz belki tarkanın haberi olmamış olabilir ama olmuşsada hiç yakışmamış tarkana

bounce
12-11-09, 22:53
TARKAN ayıp etmiş ya da TARKAN haklı demek için daha erken.belki de magazinciler etki yaratmak amacıya bunu yazmış olabilir.ilk ağızdan bişey duymadan hemen yaftayı takıp sınıflandırmamak gerekir.

Bamboo
13-11-09, 01:45
bir ay restoranda sahne almış o bir ay tarkanın amerikada olup olmadığını ne biliyoruz ki...

özlemmis
13-11-09, 11:30
Tarkanın böyle birşeyi kasten yaptığını düşünmüyorum.İyi niyetinden hiçbir şüphem yok.

meryem_17
13-11-09, 11:50
bencede tarkan asla art nietli biri deil eminimin bi sebebi wardır ki hiç tarkanın böle bişey yapacağnı sanmam çünkü tarkan wefakar birisidir.

starzu
13-11-09, 16:02
tarkan biraz insan içine karış neden bu kadar uzak duruyor anlamıyorum birdergide utangaç olduğunu okumuştum belkide bu sebeptir