PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17 ekim tarkancoll ankara buluşması videosu

cansu06
04-11-09, 15:53
arkadaşlar 17 ekim ankara buluşmasının videosunu video portalına ekledik.Bir kopyada Tarkana gönderildi..

secil.06
04-11-09, 15:57
http://www.tarkancoll.com/forum/video.php?do=viewdetails&videoid=53#comments
bu linkden vidyoyu izleye bilir ve yorum yapabilirsiniz

HND
04-11-09, 16:13
Görüntüler her şeyi açıklıyo :29:

cansu06
04-11-09, 16:17
Mükemmel bi gündü.Hepsi Hilfa sayesinde herşeyin en ince ayrıntısına kadar uğraştı.Umarım Tarkan da izlerde emekleri boşa gitmez:29:

MassConfusion
04-11-09, 18:31
Harika bir video olmuş oradaki herkez muhteşem keşke bizde orada olabilseydik. Bu arada Serpil ablama sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Cihan sende harikasın :D

bounce
04-11-09, 18:43
evet harika zaman geçirmişiz...
teşekkürler serpil cansu seçil.
yiğit sanki seni de gördüm videoda:)

pare pare
04-11-09, 21:13
HILFA canim sana cok cok hatda daha cok tesekkurler . . .

Hüli 82
04-11-09, 21:46
:4:bu güzel video bizimle baylasdiniz icin tsk,cok eglenceli:4:

Rumeli59
04-11-09, 21:59
Harikaaaaaaa :-):20:bravo:29:

yiğit
04-11-09, 22:51
evet harika zaman geçirmişiz...
Teşekkürler serpil cansu seçil.
Yiğit sanki seni de gördüm videoda:)
bende varim evetttttt...sen görmedin mi beni:))))

**MegaStarkan**
04-11-09, 23:05
Organizasyon daha önce belirtdigim gibi kusuruz ve gercekten cok güzel. Bu yüzden de giden ve katkilari olan her hayrana, yetkiliye tesekkürler. Severek izledim, icten ve samimi kareler fakat video'un bir takim kusuru var... bunlardan en büyügü sarkida Alemim.com adli korsan paylasima yönelik olan bir sitenin adi gecmesi... bu videonun bu yüzden Tarkan'a veya HiTT sirketine bu sekilde gönderilmesi asla dogru olamaz. Gereken düzenlemeler yapilmasi gerek.

Bu arada konu tasinmistir.

trknmania
04-11-09, 23:11
Organizasyon daha önce belirtdigim gibi kusuruz ve gercekten cok güzel. Bu yüzden de giden ve katkilari olan her hayrana, yetkiliye tesekkürler. Severek izledim, icten ve samimi kareler fakat video'un bir takim kusuru var... bunlardan en büyügü sarkida Alemim.com adli korsan paylasima yönelik olan bir sitenin adi gecmesi... bu videonun bu yüzden Tarkan'a veya HiTT sirketine bu sekilde gönderilmesi asla dogru olamaz. Gereken düzenlemeler alinmasi gerek.

evet bu benimde dikkatimi çekti...bence de böyle göndermeyin tarkana bu videoyu arkadaşlar...ayıp olur yani...kesin o kısmı öyle gönderin..o zaman çok daha anlamlı ve şahane bir hediye olur tarkan için:)

Bende Tarkan ''Fun''ları yazısını gördüm doğrusu FAN'dır hep karıştırılır ama anlamları çok çok ayrıdır dikkat edilmeli,özellikle de HİTT'e gönderildiyse

ve bu konuda da Ness'e sonuna kadar katılıyorum:)))

ama bunların haricinde çok eğlenceli bir video olmuş ...organizasyonda ve bu videonun yapımında emeği geçen tüm üyelerin ellerine sağlık:))

scorpioness
04-11-09, 23:11
Bende Tarkan ''Fun''ları yazısını gördüm doğrusu FAN'dır hep karıştırılır ama anlamları çok çok ayrıdır dikkat edilmeli,özellikle de HİTT'e gönderildiyse

Organizasyon daha önce belirtdigim gibi kusuruz ve gercekten cok güzel. Bu yüzden de giden ve katkilari olan her hayrana, yetkiliye tesekkürler. Severek izledim, icten ve samimi kareler fakat video'un bir takim kusuru var... bunlardan en büyügü sarkida Alemim.com adli korsan paylasima yönelik olan bir sitenin adi gecmesi... bu videonun bu yüzden Tarkan'a veya HiTT sirketine bu sekilde gönderilmesi asla dogru olamaz. Gereken düzenlemeler alinmasi gerek.

Kesinlikle katılıyorum duyar duymaz şok oldum en büyük hata budur esas yapılan herşeyin,tüm güzelliklerin noktası Kenan'ın belirttiği hata olmuş.

eskalen
04-11-09, 23:15
Fun ayri Fan ayri arkadaslarim ama dikkat !! :))) Bu arada cok guzel bir video olmus..Daha guzelleri genis capli bulusmalara kismet olsun daha nice videolar... Insallah zamanla daha iyi olacak...

hilfa
04-11-09, 23:20
:22:hataları belirttiğiniz için teşekkürler arkadaşlar bunlar bilerek yapılan şeyler değil tabiki :22:bu arada salı günü Tarkana ulaştı video ..

cansu06
04-11-09, 23:23
ilk kez yapılmış bi çalışma hatalar elbette olucak ama ordaki resimler videolar o kusurları göstermiyo zaten.Eğer Tarkan izlerse ordaki hataları görceğini bile sanmıyorum.

ece**
04-11-09, 23:24
çok güzel olmuşş tekrardan gelemediğim için ağlayacaktım nerdeyse :) ama neden buluşmada olmayan bikaç kişinin özel olarak fotosu konmuş o anlamsız geldi bana...ikizler hariç onlar çiçek yolladığı için sanırım

gence
04-11-09, 23:29
Çok güzel olmuş:)Emeği geçenlere çook teşekkürler

eskalen
04-11-09, 23:40
çok güzel olmuşş tekrardan gelemediğim için ağlayacaktım nerdeyse :) ama neden buluşmada olmayan bikaç kişinin özel olarak fotosu konmuş o anlamsız geldi bana...ikizler hariç onlar çiçek yolladığı için sanırım

Galiba adimiz ve adim gecer gibi olmus :) Hemen su an ki durumu soylim ben ececim; Ben sahsen videoyi izlemedim su an..Benim resmimim oldgunu bilmiyordum aslinda..serpil mesaj cekerek istemisti bi ara galiba ordan koydu...Ama koyulmussa da cikartilabilir, biz yoktuk sonucta ama heyecanlarina ortak olduk..Belki ondan dolayi bir sempatiklikten resim koyulmus olabilir...Ama yani sakincasi varsa kalkabilir...Cunku bu "Ankara"nin bulusmasiydi bunu unutmayalim...

scorpioness
04-11-09, 23:41
Daha profesyonel olması açısından bir daha bu gibi şeyler yapacak arkadaşların önceden bizlere sunması,yorum alması bu gibi hataların görülmesini sağlar kulağa küpe olsun :20:

ece**
04-11-09, 23:42
Galiba adimiz ve adim gecer gibi olmus :) Hemen su an ki durumu soylim ben ececim; Ben sahsen videoyi izlemedim su an..Benim resmimim oldgunu bilmiyordum aslinda..serpil mesaj cekerek istemisti bi ara galiba ordan koydu...Ama koyulmussa da cikartilabilir, biz yoktuk sonucta ama heyecanlarina ortak olduk..Belki ondan dolayi bir sempatiklikten resim koyulmus olabilir...Ama yani sakincasi varsa kalkabilir...Cunku bu "Ankara"nin bulusmasiydi bunu unutmayalim...

yok canım ne sorun olacak sanki :) merak ettim sadece neden diye dikkatimi o çekti bu yüzdendir sorum :)

cansu06
04-11-09, 23:55
Daha profesyonel olması açısından bir daha bu gibi şeyler yapacak arkadaşların önceden bizlere sunması,yorum alması bu gibi hataların görülmesini sağlar kulağa küpe olsun :20:

kusura bakmayın saygısızlık etmek istemem ama videonun sürekli eksi taraflarını görüyorsunuz.Kulağınıza küpe olsun lafı yapılan calışmayı aşağılar gibi bi etki yaratıyo bende Serpil abla(Hilfa) çok emek harcadı cok uğrastı bu yorumlar onu cok üzdü.Tarkan videoyu izlerken aa fan yerine fun yazmıssınz demiycek bence yapılan güzellik içinde o hatayı görmüycek bile.Yapılcak diğer çalışmalarda aynı hatalar olmasın diye söylüyosn ama biraz daha yumusak olun lütfen

Ferya
05-11-09, 00:01
Süper süper Video süper olmus ,sizler de süpersiniz arkadaslar.

hilfa
05-11-09, 00:03
:22:arkadaşlar eleştirilerinize saygı duyuyorum evet ilkti ve evet hatalar oldu artık günahıyla sevabıyla bu cd TARKAN da :22:bu arada resimleri ekledim çünkü arkadaşlarım gelmeselerde manevi olarak yanımızda olduklarını gösterdiler ve bende resimlerini koyarak onlara teşekkür etmek istedim :22:

bounce
05-11-09, 00:06
evet bi internet sitesinin ismi geçmiş doğrudur,olabilir ama yapılacak bir şey yok cd tarkan a gönderilmiş.TARKAN ın daha çok yapılan organizasyonla ilgileneceğini düşünüyorum, şarkının korsan olmasına gelene kadar..
ki burdaki herkes biliyor ki oradaki herkes de orjinal albümünün olduğunu.TARKAN ın da böyle düşüneceğini sanıyorum..
SERPİL elinden geleni yapmış TARKANın dediği gibi varsa daha iyisini yapan görelim..iddia ediyorum bu tarz bi organizasyon başka şehirde yapılamaz.çünkü çok zor şeylerdir bunlar o kadar insanı ağırlacaksın,cafe tarzı yerlerde olmaz bu tarz toplanmalar...
birde resim konusuna gelince OKAN BEKTAŞ,SERKAN-GÖKHAN ESKALEN ve YİĞİT BURAK arkadaşlarımızın resmi de vardı..o resimler kalacak .eskalenlerin jesti çok klasdı.zaten ilk videoyu yiğit hazırladı. yiğit ve okan ise gelemediler şehir dışında olduklarından.
onun için bu konuda ahkam kesmeye gerek yok.gelseydiniz kardeşim derler adama
gercekten olumsuz tarafından bakılmış videoya..anlamsız geldi bana.

MassConfusion
05-11-09, 00:14
Arkadaşlar bu konuyu bence kapatalım hatta adminler bu konuyu silerse daha makbul olur içimizde medya bile var.

ece**
05-11-09, 00:23
[/B]
evet bi internet sitesinin ismi geçmiş doğrudur,olabilir ama yapılacak bir şey yok cd tarkan a gönderilmiş.TARKAN ın daha çok yapılan organizasyonla ilgileneceğini düşünüyorum, şarkının korsan olmasına gelene kadar..
ki burdaki herkes biliyor ki oradaki herkes de orjinal albümünün olduğunu.TARKAN ın da böyle düşüneceğini sanıyorum..
SERPİL elinden geleni yapmış TARKANın dediği gibi varsa daha iyisini yapan görelim..iddia ediyorum bu tarz bi organizasyon başka şehirde yapılamaz.çünkü çok zor şeylerdir bunlar o kadar insanı ağırlacaksın,cafe tarzı yerlerde olmaz bu tarz toplanmalar...
birde resim konusuna gelince OKAN BEKTAŞ,SERKAN-GÖKHAN ESKALEN ve YİĞİT BURAK arkadaşlarımızın resmi de vardı..o resimler kalacak .eskalenlerin jesti çok klasdı.zaten ilk videoyu yiğit hazırladı. yiğit ve okan ise gelemediler şehir dışında olduklarından.
onun için bu konuda ahkam kesmeye gerek yok.gelseydiniz kardeşim derler adama
gercekten olumsuz tarafından bakılmış videoya..anlamsız bana geldi bana.

ahkam kesen yok zaten !! keyfimizden gelmemezlik yapmadık ya ! mazeretimiz wardı...bişey sorduk onunda cevabını serkan werdi zaten..gayette art niyetsiz "ahkamsız" sorulmuş bi soruydu ayrıcada...

bounce
05-11-09, 00:25
[/B]

ahkam kesen yok zaten !! keyfimizden gelmemezlik yapmadık ya ! mazeretimiz wardı...bişey sorduk onunda cevabını serkan werdi zaten..gayette art niyetsiz "ahkamsız" sorulmuş bi soruydu ayrıcada...

sana ''anlamsız'' gelmemiş miydi?

scorpioness
05-11-09, 00:26
Yapılan etkinliğin ne kadar harika ve bir o kadar da örnek olması gerektiğini zaten o zamanlarda açılan konularda yazdım,takdirlerimi de belirttim.
Şuan ki yorumlarım bu konu üzerinedir yapılan videoda ki hataları görüp söylemezsem,sizlerde kabul etmezseniz ne anlamı var paylaşmanın her türlü yoruma açık olmalısınız tıpkı sizlerinde başkalarının konularında yaptığı gibi.

ece**
05-11-09, 00:28
sana ''anlamsız'' gelmemiş miydi?

ewet aksini iddaa etmiorum bende zaten..anlamsız geldi serkan da bana cevabını werdi..sende okan we yiğitin neden fotolarının olduğunu açıkladın sonuna "ahkam kesmeyi neden ekliyosun onu anlamadım..soru sormak ahkam kesmekse...

TheLastAirBender
05-11-09, 00:30
eleştiriler boş videoda çok hoş ... tarkanında begeneceginden şüphem yok .oradaki 2-3 kıytırık yazıya takılıp videonun amacından sapacak kadar düşüncesiz biri degil tarkan bunu düşünmek bile üzücü....

bounce
05-11-09, 00:37
ama neden buluşmada olmayan bikaç kişinin özel olarak fotosu konmuş o anlamsız geldi bana...
senin bu cümlen türkçe de ahkam kesmek anlamına geliyor.yani bilip bilmeden yorum yapmak...

eleştiriler boş videoda çok hoş ... tarkanında begeneceginden şüphem yok .oradaki 2-3 kıytırık yazıya takılıp videonun amacından sapacak kadar düşüncesiz biri degil tarkan bunu düşünmek bile üzücü....

kardeşim benim kalbin dert görmesin!

ece**
05-11-09, 00:41
ben anlatamıyorum heralde ya.sorumu sordum ve cevabımı aldım..sende sorduğum soruya yazdığın yazının sonuna "ahkam kesmeyi" eklemesen olay gayet sakince kapanırdı!serkan neden gerilmeden cevap vermiş..ben videoyu çok beğendim söylediğimde eleştri falan değil üstelik ! sadece dikkatimi çekti we sordum olay bukadar basit !

**MegaStarkan**
05-11-09, 00:53
Basit ve uzaktan bakilinca sakincali olmayabilir bu gibi durumlar. Video'ya odaklaninca sitenin adi dikkate alinmamasi veya Tarkan'in da bu kisim ile cok ilgilenmicegi gibi bahaneler ile kendimi cok tutmayacagim; spekülasyonlar dogrultusunda hareket etmek yanlis. Yönetim olarak gereken aciklamayi yaptim ve bu sekilde tavsip etmedigimizi belirtdim. Benim belirttigim hata önemsiz birsey degil dünyanin en büyük Tarkan Fanclub'unda bunca yildir korsana hayir derken Tarkan'a korsan sarki verilmesi en büyük hatadir ve affedilmez, üstü kapanmaz; tüm güzelliklere ragmen göz yumulamaz. Organizasyon elestirilmemistir, saptirmayin. Yag gibi de hatalarin üstüne cikilmamali, gereksiz ukala tavirlar ile de egolar tatmin edilmemeli - aksine olgun bir sekilde kabul edilmeli ki bunu da bu konudaki tek muhatabbim hilfa kanitlamistir.

Tartismalara son veriniz, hata yapilmis ve kabul edilmis hersey kusursuz olacak diye bir kaide yok. Gereksiz polemiklere girmeyin, mühadele etmek zorunda kalmak istemiyorum.

Saygilar
TarkanColl FanClub | Kenan

trknmania
05-11-09, 00:55
arkadaşlarrr neden yapıcı ve iyi niyetle yapılmış ufak eleştirileri bu noktalara getiriyorsunuz ki..yapmayın allah aşkına...video henüz tarkana ulaşmadıysa diye düzeltilip daha iyi hale getirilebilecek bir iki ayrıntıyı dile getirdik sadece..amaç kesinlikle sizi yargılamak falan değil ki...hepinizin ellerine sağlık ,emeğine sağlık....böyle bir inceliği düşünmeniz bile yeter....

Bounce21
05-11-09, 05:27
izleyince tuylerim diken diken oldu valla.. supersiniz hepinizzz :)

SESA
05-11-09, 12:49
valla süper bi organizasyıon olmuş emeği geçen herkese teşekkürler inş Tarkan sayenizde onu ne kadar sevdiğimizi hep yanınıda olduğumuzu duyar
emeğinize sağlık.

HakanÇelik
06-11-09, 01:11
Beni asıl üzen ne biliyor musunuz? Tarkan'ı gönülden destekleyen kişilerin bile bilgisayarında Tarkan'ın korsan şarkılarını barındırması... Bu ne acı bir olaydır ve bu güzel organizasyonun tam ortasına kocaman bir leke olarak düşmüştür. Yok öyledir, yok aman böyledir gibi çocukça savunmalara hiç gerek yok. Neresini savunacaksın ki bu durumun.

Bu buluşmayı organize eden ve bu buluşmaya katılan kişilere kişilere tabii ki saygım ve sevgim sonsuzdur; fakat bu videoyu hazırlayan kişi elini vicdanına koysun ve öyle söylesin. Yakıştı mı bir Tarkan hayranına...

Gerçek Tarkan fanı öyle değil, böyle bir video yapar...

http://www.youtube.com/watch?v=hDpOiPHYqfg

hilfa
06-11-09, 01:39
bu videoyu yaparken bu kadar olay olacağını tahmin bile etmemiştim arkadaşım evet elimi vicdanıma koydum ve Tarkan'a ve ekibine özürlerimi bildirdim.Şunuda söyleyeyim ki korsana herkes kadar bende karşıyım ama sizler kadar profesyonel değilim klip güzel olmuş arkadaşım eleştirin için teşekkürler :22:

HakanÇelik
06-11-09, 01:59
bu videoyu yaparken bu kadar olay olacağını tahmin bile etmemiştim arkadaşım evet elimi vicdanıma koydum ve Tarkan'a ve ekibine özürlerimi bildirdim.Şunuda söyleyeyim ki korsana herkes kadar bende karşıyım ama sizler kadar profesyonel değilim eleştirin için teşekkürler :22:

Ben de hoşgörün ve anlatmak istediklerimi doğru anladığın için teşekkür ediyorum.

:20:

yiğit
06-11-09, 13:40
Beni asıl üzen ne biliyor musunuz? Tarkan'ı gönülden destekleyen kişilerin bile bilgisayarında Tarkan'ın korsan şarkılarını barındırması... Bu ne acı bir olaydır ve bu güzel organizasyonun tam ortasına kocaman bir leke olarak düşmüştür. Yok öyledir, yok aman böyledir gibi çocukça savunmalara hiç gerek yok. Neresini savunacaksın ki bu durumun.

Bu buluşmayı organize eden ve bu buluşmaya katılan kişilere kişilere tabii ki saygım ve sevgim sonsuzdur; fakat bu videoyu hazırlayan kişi elini vicdanına koysun ve öyle söylesin. Yakıştı mı bir Tarkan hayranına...

Gerçek Tarkan fanı öyle değil, böyle bir video yapar...

http://www.youtube.com/watch?v=hDpOiPHYqfg

maalesef sizinle aynı görüşte değilim..çünkü HİLFA bu videoyu yapması için (ANKARA BULUŞMASI SONRASI GÖRÜNTÜLER)rica ettiği insan 'senin bana şarkı vermene gerek yok tarkan şarkıları bende de mevcut' diyince oay bu hale gelmiştir..
ki inanın bana izlerken farketmedim heyecandan..
ayrıca arşiv video yüklemek bana pek mantıklı gelmedi o zaman herbirimiz arşiv videolarımızı yapıp buraya yükleyelim hakan abi????
seni severim gerçekten..ama bana yaptığın çok anlamlı gelmedi..kusura bakma..
evet..yapılan hatadır..ama bu kadar büyütülecek bişe deiğldir kanımca..
trt yılbaşı çekimini hatırlayın..tarkan 'MP3 İNDİRMEYİN NE OLUR YAZIK..dediğinde ordan biri HEM ALIYORUZ HEM İNDİRİYORUZ demişti ve tarkan kahkaha atmıştı..eminim ki tarkan bu konuda hoşgörülü davranacaktır..
mantıklı düşünün bi kere pasta alınmış yer tutulmuş 2 ay önceden konuşulmaya başlanmış bi organizasyon..emek var..hergün telefon görüşmeleri..video göndermeler,beğenilmeyip tekrar yapılmalar..tekrar...tekrar..
ama gözden kaçan bi hata yüzünden KARA LEKE diye anıldı..
eminim bu yazılanları görse tarkan çok üzülür..

gence
06-11-09, 20:12
:)))Çok uzun bi yorum yazmıştım ama geri sildim:)Gereksiz abartıldığı kanaatindeyim.Ben ona hislerimizi iletme yolunda herşeyin mubah olduğunu düşünüyorum.Fazla irdelersen işin samimiyeti kaçar.Bence hataları çok güzel espiri konusu bile yapabilirler ekipce aralarında.Vay be fanclub ta böyle yapıyosa bizim albümü kim alır diye felan:)Ama bilir ki hepimiz çifter çifter alıyoruz albümlerini yani.

security
07-11-09, 00:41
ellerinize ve yüreğinizee sağlık serpil ve cihan:))) süper olmuşş videonuz..

HakanÇelik
07-11-09, 01:10
...ayrıca arşiv video yüklemek bana pek mantıklı gelmedi o zaman herbirimiz arşiv videolarımızı yapıp buraya yükleyelim hakan abi????
seni severim gerçekten..ama bana yaptığın çok anlamlı gelmedi..kusura bakma..

O videoyu bu konu için youtube'ye eklemedim. Konuyla denk gelip örtüşünce, burada da paylaşmak istedim. Bence de arşiv videolarımızı yapıp buraya ekleyelim. Bunun herhangi bir mahsuru olduğunu sanmıyorum. Duyarlılığını anlıyorum. Sana yazdıklarım mantıklı da gelmeyebilir. Sence yanlış şeyler yazmış ve yapmış da olabilirim. Zaten ben foruma yazdığım her şeyi kendi kalbimden geçtiği şekilde yazıyorum. Birilerine mantıklı gelir mi, diye hiç düşünmüyorum. Beni sevdiğine sevindim, ben de aynı hisleri paylaşıyorum.

MONZA
03-12-09, 12:05
Iyide biz izleyemiycezmi biz adam değilmiyik :)

bilge
16-11-10, 17:40
ya canım TARKAN A nasıl gönderdinizz ? =) çok güzell..