PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Resmi dilden açıklama

szr67
04-11-09, 00:47
Tarkanın çıktı çıkacak denilen ve hem yabancı albüm ve yerli albüm çalışmalarının sürdüğünü bilinmiyor.

Tarkan veya hitt'den resmi bir dille albümün ne aşamada olduğu veya bu kadar tarkan destekçisinin takip edenlerin ne kadar bekleyeceğini söylecek bir allahın kulu resmi açıklama yapmıyor,Nasıl Profesyonellikdir bu.Tarkan şuan sözde Peta için çektirdiğini söylenen resimlerle gündemde az çok ama ne kadar doğru oda meçhul,Profesyonellik dsiplini ve devamlılığı getirmesi gerekmektedir.Tarkan yarın ben albümü çıkarıyorum dediğinde haber bültenleri tarkanı aniden haber yapınca diğer insanlar;hee bak bizim paralarımızı amerikada yedi geldi diye şeyler söylemeye başlıyor.Tarkanın resmi websitesi;TARKAN.COM çok sıklıkla güncel olması gerekirken YAKINDA YAYINDA yazısı Neredeyse BİR KAÇ SENE SONRA BELKİ YAYINDA gibi anlam taşımaya başladı.Artık tarkan ve ekibinin sitelerinden albüm ile ilgili resmi bir açıklama yapmaları şart!!!

bounce
04-11-09, 00:58
yabancı albüm çıkamayacak ayrıca TARKAN sanki daha önceki albümlerinin tarihini tutturmuş da mı şimdiki sorun oluyor..
bence TARKAN bu albümüne hiç bir albümüne hazırlanmadığı titizlikle hazırlanıyordur..''düşüşte dediğiniz tarkan geri döndü'' demek için..
site konusunda haklısın.

denizmavisi
04-11-09, 02:41
evet haklısın resmi dilden bi açıklama yapılması lazım en azından biz fanlar bilgilendirilmeliyiz ama ne yazık ki hep boşa bekliyoruz bizi düşünüp ne açıklama ne başka bişey hadi Tarkan çok meşgul ya en azından şu sitesi güncel olsa o da yok ne var bizim Tarkan'a verdiğimiz değerin binde birini Tarkan da bize verse ama nerdeee:16:

muck muck
04-11-09, 11:23
bu olayi cok abartiyorsunuz...tarkan zaten internetle icli disli olmayan bir insan...bi de kalkip ondan sanal alemden bir aciklama yapmasini mi bekliyorsunuz?ne söyliyeyim,daha cok beklersiniz...albüm cikmadan 5 - 6 ay once tarkan kalkıp hayatta "su su tarihte album cikarticam"demez,sacmalik olur.cünki tarkana böyle seyler ters...profesyonellik dediginizi tarkan nedense tek basina yapamiyor,yaninda bos bos konusan insanlar var...bu profesyonellik deil,amatorluktur...madem ki,sitenin acilmasini istiyorsunuz,tarkana bir sekilde ulasin,cünki artik bu siteyi Tarkanin göz ettigine inanmiyorum...

Seytanin basi ELI SIKILIK, arabalara evlere yatirim yapan Tarkan, sahnesine ve kariyerine yatirim yapmiyo. En azindan son senelerde YAPMADI!

Hitt en ucuz sekilde kime site yaptiririz, Tarkansa ben sarkilarimi yapayim insanlar nasil olsa begenir derdinde. Halbuki önceden bi single cikarsa piyasanin nabzini ölcmek icin, onun adina daha hayirli olcak.
Ama sakali olan dinletebilirse tabi bunu Tarkan ve ekibine...

Peta bahanesiyle soyundu, döküldü biraz.. Amerika'da biraz daha cevre yapti, koskoca Pamela orasini burasini tutmus haberlere göre, belki özgüveni yerine gelmistirde güzel seyler cikarir ortaya. Kendine güven olmadan, hicbi iste basarili olmaz.

Karma döneminde ki o sahneye ciktiginda "BENIM, SADECE BEN!" diyen o devasa sanatciyi özlemekteyim. Hakkinda hayirlisi, Tarkan, hakkinda hayirlisi.

ece**
04-11-09, 13:04
tarkan'ın we ekibinin dilini kedi yedi bence...bukadar hayran hiç'e sayılıo yokmuşuz gibi dawranılıyo..sinir oluyorum bu duruma da..insan değer bekliyo biraz...tarkan bu daha öncede çıkıp bişey demezdi şimdide...ama çok sinir bozucu bi durum bu...!dediklerine katılıorum !

fatihvefatih
04-11-09, 13:19
Seytanin basi ELI SIKILIK, arabalara evlere yatirim yapan Tarkan, sahnesine ve kariyerine yatirim yapmiyo. En azindan son senelerde YAPMADI!

Hitt en ucuz sekilde kime site yaptiririz, Tarkansa ben sarkilarimi yapayim insanlar nasil olsa begenir derdinde. Halbuki önceden bi single cikarsa piyasanin nabzini ölcmek icin, onun adina daha hayirli olcak.
Ama sakali olan dinletebilirse tabi bunu Tarkan ve ekibine...

Peta bahanesiyle soyundu, döküldü biraz.. Amerika'da biraz daha cevre yapti, koskoca Pamela orasini burasini tutmus haberlere göre, belki özgüveni yerine gelmistirde güzel seyler cikarir ortaya. Kendine güven olmadan, hicbi iste basarili olmaz.

Karma döneminde ki o sahneye ciktiginda "BENIM, SADECE BEN!" diyen o devasa sanatciyi özlemekteyim. Hakkinda hayirlisi, Tarkan, hakkinda hayirlisi.

Ağzına diline sağlık, ne kadar güzel konuşmuşsun, üzülerek söylüyorum ki söylediklerine tamamen katılıyorum..bravo

gokhantevetoglu
04-11-09, 14:24
herseyın hayırlısı sıte konusuna gelınce bencede o sıtenın sureklı onlıne bır bıcımde acık olması lazım guncel haberlerın en dogru agızdan dırek ordan aktarılması lazım dır kı suan ıcın gecerlı olanda budur yoksa her album oncesı sıteyı guncelleyıp haber vermek le olmaz benım sahsı fıkrımdır:)

SESA
04-11-09, 14:35
Tarkan yeni albüm yapmasa bile tarkan.com her daim açık ve güncel olmalı piyasada birsürü yalan yanlış haber dolaşıyor fakat Tarkanın ağzından hiçbir açıklama yokbu kadar hayranı olan ve takip edilen bi sanatçının resmi sitesi 1 yıldır yayında yok yeni albümle değişiklikler fln yapılır kabul ediyorum ama en nazından haberlerle ilgili açıklamalar yer alsa daha ii olurdu inş yeni albümden sonra daha ii olur.

İZMİRLİ
04-11-09, 18:45
Sitenin güncellenmemesi tabiki de hiç hoş değil, işin kötü tarafı bizde artık buna alıştık! Ayrıca konserlerde eskisi gibi değil buna bende katılıyorum 2005 de alsancak stadyumunda izlediğim Tarkan dünya çapında bir sanatçı olarak kafamda yer etmişti, fakat 2009 yazında otokolik festivalinde izlediğim Tarkan öyle sıradan bir sanatçı gibiydi...Umarım onu eskisi gibi büyük konserlerde görürüz...

eskalen
04-11-09, 21:57
Tarkan interneti aktif kullanmiyor bu acik..Bu alana sosyal medya denmekte...Fakat dogum gununde video cekip yollmasi bu konuya biraz acikliginin sinyali ama yeterli degil...Tarkan peta'ya soyunacagina biraz da "Sosyal medya" mecrasinda var etse kendini iyi olur...Cunku sirf Turkiye degil dunya capindan bir cok hayrani ortak bir grup sitesi ya da kendi genis capli internet sitesinden onu takip edebilir; ne yaptigi, kendi calismalarini, konserleri hakkinda bilgi verebilir..Ornek; Justin ve Sharika facebook gruplarindan bunu yapmakta vs. Turkiye'den twitter'dan sertab ve nil bunu yapmakta.... Tarkan kendi konumlandirmasini gecmisten bu yana biraz kopuk yaratti hayran ve halk nezdinde, ondan bi anda bu islere soyunamiyor diye dusunuyorum!! Ama peta'ya soyunuyor! :)) Gulsek mi aglasak mi?

starzu
09-11-09, 14:53
tarkan comu adam akıllı açmayacaklarsa yakında yayında yazısını kaldırsınlar yada bütününü kapatın bizimle dalga geçer gibi yakında yayında diyorsunuz diyer sanatçılarımızın resmi siteleri şekilden şekile girererken dünya starı,megastar dediyimiz tarkanımız bize bunu reve görüyor demek
ha yada biz bu site işini beceremiyoruz derseler ki beceremiyorlar tarkan collresmi site ilan edin sizde rahat edin bizde:15: