PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : erdem aydın

tarkaseksüel
03-11-09, 01:40
gecenlerde emirfan.com dan dolayı bir e mail aldım
e mail i atan erdem aydın diye biri emir e vokal yapmak istiyormuş
2 tanede intro tarzı kısa, şarkı gondrmiş kendi söylediği
dinledi m sesi gerçekten güzeldi başarılar... albümü çıkacakmış yakında galiba web adresindede öyle yazıyordı
biraz da tarkanın sesine benzettim
şarkıyıda nette buldum sizlerle paylaşamak istedimm...

http://www.izlesene.com/video/muzik-erdem-aydin-kadehinde-zehir-olsa/966285

TheLastAirBender
03-11-09, 03:10
dinledim attıgın linki güzel gerçektende yolu acık olsun ne diyelim :)

trknmania
03-11-09, 10:28
madem kendisi albüm çıkartıcakmış neden emir'e vokal yapmak istiyor ki????bence kendi kanatlarıyla uçmalı....yolu açık olsuuunnnn...:))

**MegaStarkan**
03-11-09, 14:18
Taniyorum, burda da üye kendisi. Tarkan'a da andiriyor göz, stil vb. Sesi de iyi yolu acik olsun.

Caner, sana tavsiyem özelden sana gelen mesajlar ve istekleri yayinlamaman. O kisi böyle bir sey istemis olsaydi forumunda konu acip sana seslenirdi... bu acidan biraz daha dikkatli olmak gerek, kisi bu durumu hos görmeyebilir; bu konuda senin arti niyetin olmamis olsada. Emir ile ne kadar ic icesin ve ne kadar yardim edebiliceksin onu bilemicegim en azindan E-mail ve IP adresini biliyorsun fakat daha titiz davranmalisin. Diger yandan millete yardim edicegim diye Emir'i de biktirmamalisin. Dengeyi bir sekilde saglamalisin, gerekirse iletisim de degilim üyelere demelisin.

tarkaseksüel
03-11-09, 20:07
ben onu gerekli kişiye yonlendirdim
sesi güzel olduğu için paylaştım ama eğerkı rahatsız olursa
buraya da uyeymiş görürse bana bildirsin tekrar kendisi
gereken şekilde davranırım...

ama sesi gerçekten güzel...

muzik
04-11-09, 01:43
Erdemin daha önce konserine gitmiştim sesi gerçekten çok güzel canlı performansıda mükemmel. Albüm çıkaracağı haberlerini aldım. İnternette erdem bayağı bir konuşuluyor. Şarkılarını kendi sitesinden de takip edebilirsiniz. Belki merak eden arkadaşlar olur link vereyeim. www.erdemaydin.eu

baris19071907
05-11-09, 18:07
Bende konserine gittim sanatcilarlada cikiyo konserlerinde almanyada gittim konserine yakinda album yapiyomus bekliyorum sabirsizlikla kendisi tarkan hayrani herhalde cok benziyo sesi tarkana ama onun tarzi ayri onun tarzi ayri ne diyelim basarilar

leyla25
07-11-09, 21:51
harika yaa super bi sesmis gercekten bi tarkan bir erdem baska kimseyi dinlemem ..
tarkancoll'a tskler..